Muradin

Forum gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy!

294 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2016 o 00:20, lis_23 napisał:

W "prywatność" nie mam opcji "wyświetl ciasteczka", mam tylko "wyczyść ostatnią historię"
lub "usuń pojedyncze ciasteczka".

Tamże"
Dział "Historia"=>"Program firefox:" ustaw "będzie używał ustawień użytkownika"
voila.

Dnia 22.08.2016 o 00:20, lis_23 napisał:

Firefox też mi się nie zaktualizował i mam wersję 47.0, jak go zaktualizować?

Wpisać w google.pl firefox i z oficjalnej strony ściągnąć instalkę. Co jakiś czas wychodzi jakaś "przełomowa" wersja FF, niekompatybilna z poprzednią i wtedy próba aktualizacji (przez ekran "Pomoc"=>"O programie Firefox". Próbowałeś i się nie da, tak?) wywala monit o niemożności aktualizacji. Ale jeśli nie wywalisz resztek poprzedniej wersji, nowa powinna wszystko mieć po staremu - pomijając jakieś rewolucje w layout''cie.

Dnia 22.08.2016 o 00:20, lis_23 napisał:

Bzy jeżeli odinstaluję FF i usunę wszystkie jego pozostałości i zainstaluję od nowa przeglądarkę,
to znikną mi wszystkie ustawienia? Zakładki, skróty u góry przeglądarki, itp.?

Te ustawienia można zarchiwizować - jest opcja tworzenia pliku kopii zapasowej, w menu "Wyświetl wszystkie zakładki"=>"Importowanie i kopie zapasowe" (tamże będziesz przywracał wszystko do porządku na nowej wersji FF).
Tylko Dodatki [może] będzie trzeba zainstalować od nowa, bo mogą być niekompatybilne (zrób listę, potem łatwo to wyszukasz w menu "Narzędzia"=>"Dodatki", i zainstalujesz, ew sprawdź możliwość ich aktualizacji).
Powodzenia.
Ale to ostateczność, najpierw wywal ciastka i zobacz co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2016 o 12:01, zadymek napisał:

Tamże"
Dział "Historia"=>"Program firefox:" ustaw "będzie używał ustawień użytkownika"
voila.


Zrobione, usunąłem ciasteczka z Gram.pl i na razie jest ok, ale zobaczymy po kilkukrotnym zamknięciu FF ;) Na razie, wielkie dzięki za pomoc.

Dnia 22.08.2016 o 12:01, zadymek napisał:

Wpisać w google.pl firefox i z oficjalnej strony ściągnąć instalkę. Co jakiś czas wychodzi
jakaś "przełomowa" wersja FF, niekompatybilna z poprzednią i wtedy próba aktualizacji
(przez ekran "Pomoc"=>"O programie Firefox". Próbowałeś i się nie da, tak?) wywala
monit o niemożności aktualizacji.


Tego nie wiedziałem ;) pomogło i teraz mam 48.1 - dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc, tak: powyższe działania pomogły, ale krótkofalowo. Od tamtego czasu już trzykrotnie czyściłem ciasteczka z Gram.pl i forum Gram.pl i przez kilka dni jest spokój, ale po jakimś czasie mnie jednak wylogowuje i znowu trzeba się logować przy każdym uruchomianiu przeglądarki, albo czyścić ciasteczka. Co ciekawe, dzieje się tak tylko w przypadku Gram.pl, z innych for, stron nie wylogowuje mnie, dopóki nie wyczyszczę sam ciasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości co się tu dzieje, wszedłem dziś na gram.pl i ku mojemu niezdziwieniu, w większość dawniej "żywy" wątków, uczęszczanym przeze mnie od ponad pół roku a czasem dłużej nie zostało napisane cokolwiek. Jednym słowem zmiana forum to był jego gwóźdź do trumny. Jestem ciekaw czy oberwało się za to komuś czy nadal wszyscy (ktokolwiek tu został) świecą oczami i udają że jest wszystko ok? Piszę po części z ciekawości, po części z tego, że forum gram.pl to miejsce gdzie spędziłem wuchte czasu i żal mi go, że nie tętni już takim życiem jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś podać jakieś swoje namiary (nie masz ich na swoim GS-ie) lub zgłosić się na mojego maila: mjanik9[at]interia.pl ? Społeczność gramowa przeniosła się już gdzie indziej, ale nie mogę zamiesić linku tutaj, ponieważ byłoby to reklamą, dlatego lepiej załatwić to poza Forum Gramum. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2016 o 21:47, Prince_Miki napisał:

Czy mógłbyś podać jakieś swoje namiary (nie masz ich na swoim GS-ie) lub zgłosić się
na mojego maila: mjanik9[at]interia.pl ? Społeczność gramowa przeniosła się już gdzie
indziej, ale nie mogę zamiesić linku tutaj, ponieważ byłoby to reklamą, dlatego lepiej
załatwić to poza Forum Gramum. ;-)

pauljawor@gmail.com mój mail jak coś, z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Access to Font at '' http://static0.gram.pl/fonts/grampliconset.woff?v=2'' from origin '' http://static0.gram.pl'' has been blocked by CORS policy: No ''Access-Control-Allow-Origin'' header is present on the requested resource. Origin '' http://forum.gram.pl'' is therefore not allowed access.

I coś dziś nie mogę dodać posta z poziomu Opery. Ktoś jeszcze tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2016 o 00:21, Volvox napisał:

I coś dziś nie mogę dodać posta z poziomu Opery. Ktoś jeszcze tak ma?

U mnie wszystko OK. Posta wysłałem z Opery 41.

BTW: Dotarła do Ciebie wiadomość na Steamie o przenosinach community z Gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2016 o 12:47, Prince_Miki napisał:

> I coś dziś nie mogę dodać posta z poziomu Opery. Ktoś jeszcze tak ma?
U mnie wszystko OK. Posta wysłałem z Opery 41.

BTW: Dotarła do Ciebie wiadomość na Steamie o przenosinach community z Gramu?

Ehhh dobry poczciwy Miki. Robi za ptaka Hermesa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2016 o 19:52, kindziukxxx napisał:

wyślesz mi też?

Wysyłałem Ci już jakiś czas temu link na Twojego maila oraz przez Steama. Teraz poszło na gramsajtowe Prywatne Wiadomości. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z utworzeniem swojego Gramsajtu, znaczy utworzyłam go, ale gdy chce na niego wejść to jest napisane, ze taki gramsajt nie istnieje :< HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się