Muradin

Forum gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy!

294 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2016 o 10:23, Muradin_07 napisał:

A masz może jakieś screeny? Bo nie do końca rozumiem na czym polega sam błąd :/

OK, no to demonstracja:
"Niniejszym robię testowy post"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz oto jak wygląda główna forum po napisaniu ww posta: zwracam uwagę na temat "Forum gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy"
Edit: Tak btw post wstawiłem przed 2 minutami, a główna głosi dumnie, że 1 godzinę temu ;)

20160620095456500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 09:55, zadymek napisał:

A teraz oto jak wygląda główna forum po napisaniu ww posta: zwracam uwagę na temat "Forum
gram.pl - nowości, informacje, sugestie, tutaj zgłaszamy błędy"
Edit: Tak btw post wstawiłem przed 2 minutami, a główna głosi dumnie, że 1 godzinę temu
;)


Tak w praktyce to takie wyświetlanie godziny bierze się z zupełnie innego powodu i gdyby skrypt odpowiedzialny za jej wyświetlanie był nieco lepszy to pisałoby "Odpisał za 4 minuty". Ot, zła godzina systemowa w serwerze Gramu który się spieszy, jest tak od wielu, wieeelu lat. Poprawienie zajęłoby 2 sekundy.

Większym bugiem jest to że za równo 60, 120 i 180 minut od teraz twój post też będzie mieć info "odpisał godzinę temu".

Np:
Edytowano 20.06.2016, 09:58
A w rzeczywistości dochodzi 12 i właśnie teraz widzę "odpisał godzinę temu":
http://puu.sh/pzhrX/e271b067d3.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testing testing, one two three...

Podobno problemy z zegarkiem powinny być rozwiązane i czas powinien aktualizować się bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2016 o 16:01, Muradin_07 napisał:

Podobno problemy z zegarkiem powinny być rozwiązane i czas powinien aktualizować się
bez problemów.


Nie uwierzę póki nie napiszę posta i nie zobaczę!


EDIT I miałem rację!
http://puu.sh/pD63w/3b075df94f.jpg
O 16:18 dodaje posta tak jakby była 16:23

http://puu.sh/pD64T/3bed8b9c6c.png
I nie, nie 5 minut temu a "za 5 minut" jakby już tak na to patrzeć :P

Choć i tak lepsze niż GODZINA temu którą widziałem wcześniej więc coś się poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mogą być rozbieżności względem innych zegarków, ale z tego co widziałem u mnie po pewnym czasie się "unormowało" i pokazywało dobry czas. Tak czy inaczej jeszcze będziemy patrzeć co i jak, aby tę różnicę naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2016 o 17:32, Muradin_07 napisał:

Tutaj mogą być rozbieżności względem innych zegarków, ale z tego co widziałem u mnie
po pewnym czasie się "unormowało" i pokazywało dobry czas. Tak czy inaczej jeszcze będziemy
patrzeć co i jak, aby tę różnicę naprawić.


Testing, testing...

Z tego co widziałem, jeśli ktoś odpowie wam na posta to temat, w którym uzyskaliście odpowiedź powinien pojawić się w ulubionych. Trzeba tylko jeszcze przesunąć temat na górę, ale będzie podobnie, jak było na starym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2016 o 12:42, Muradin_07 napisał:

Z tego co widziałem, jeśli ktoś odpowie wam na posta to temat, w którym uzyskaliście
odpowiedź powinien pojawić się w ulubionych. Trzeba tylko jeszcze przesunąć temat na
górę, ale będzie podobnie, jak było na starym forum.


Tak już było wcześniej. Będzie specjalna ikonka informująca, że to odpowiedź? Bo jeśli ktoś mi odpowie w wątku, który i tak mam przypięty, to tego nie zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2016 o 12:50, Outlander-pro napisał:

Tak już było wcześniej. Będzie specjalna ikonka informująca, że to odpowiedź? Bo jeśli
ktoś mi odpowie w wątku, który i tak mam przypięty, to tego nie zobaczę.


Nie było, a przynajmniej ja sobie nie przypominam. System miał opierać się na "dzwoneczku"

Co do ikonki - o taką poprosiłem, więc powinna być.

@Rick - akurat w przypadku czasu gramowego to zawsze był kilka minut do przodu, a na pewno od czasu, gdy mam dostęp do pewnych narzędzi, czyli będzie już trzy lata. W poniedziałek będę wiedział więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2016 o 17:53, Muradin_07 napisał:

Nie było, a przynajmniej ja sobie nie przypominam. System miał opierać się na "dzwoneczku"


No to podpowiem, że tak właśnie było, skoro tego przez ostatni rok nie zauważyłeś. Dzwoneczek nigdy nie działał.

Dnia 24.06.2016 o 17:53, Muradin_07 napisał:

Co do ikonki - o taką poprosiłem, więc powinna być.

No to jakby coś, na razie to nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2016 o 17:53, Muradin_07 napisał:

@Rick - akurat w przypadku czasu gramowego to zawsze był kilka minut do przodu, a na
pewno od czasu, gdy mam dostęp do pewnych narzędzi, czyli będzie już trzy lata. W poniedziałek
będę wiedział więcej szczegółów.


Nie, czas gramowy był zdaje się godzinę do tyłu. A teraz pokazywało 5 minut do przodu. Jest lepiej, ale nie idealnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2016 o 19:09, Rick napisał:

Nie, czas gramowy był zdaje się godzinę do tyłu. A teraz pokazywało 5 minut do przodu.
Jest lepiej, ale nie idealnie. ;)


Nie nie, to akurat był problem z wyświetlaniem czasu od dodania postu, a nie samym czasem. Zegarek faktycznie mógł działać pięć minut do przodu od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie idzie sie zalogowac na konto z zadnej przegladarki na pc. tylko na glownej pokazuje ze jestem zalogowany, na forum klikniecie przycisku zaloguj odswieza tylko strone a z poziomu sklepu nie przyjmuje zadnych danych do logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2016 o 17:13, mad_cinus napisał:

nie idzie sie zalogowac na konto z zadnej przegladarki na pc. tylko na glownej pokazuje
ze jestem zalogowany, na forum klikniecie przycisku zaloguj odswieza tylko strone a z
poziomu sklepu nie przyjmuje zadnych danych do logowania.


To stary błąd. Spróbuj wylogować się na głównej, wejdź na forum i spróbuj się zalogować, mi wtedy bangla.

A tak poza tym. E3 już było dawno, czy cokolwiek się ruszy, czy tweaki w forumowym zegarze to wszystko na co mogliśmy liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos sklepu - jest może jakiś sposób na wyczyszczenie listy życzeń? Mam tam grę, którą już sobie ściągnąłem z zagranicy (thanks for nothin'' sklepie gram.pl) i chciałbym to uaktualnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała ta zmiana z nowym forum to strzał w kolano gram.p... pierwsza zasada to utrzymać starych forumowiczów, a dopiero potem starać się o nowych. A teraz Gram.pl jest puste, większość tematów w których się wypowiadałem od miesiąca lub dłużej nie ma nowych postów, w większości to mój post jest ostatni, a 3-4 w których ktoś jeszcze coś pisze to na odpowiedz czeka się po 5-7 dni, a są to najpopularniejsze jeszcze do nie dawna wątki jak filmy czy piłka nożna... Ktoś powinien za to oberwać, bo Gram.pl straciło to co było dla portalu najważniejsze - użytkowników i to wiernych. Samemu też nie chce mi się już tyle pisać co dawniej bo nie ma tu z kim gadać. Od sponsorów, reklamodawców też już pewnie nie to samo siano jak nie ma użytkowników, idealny przykład jak rozwalić idealnie działające forum jednym głupim, nieprzemyślanym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym powrotem komentarzy do "tekstów" na forum: przed jakąś godzinką, czy dwoma wchodzę na forum - i co przykuwa moją uwagę? Zero, słownie zero tematów zaczynających się od "Tekst:". Pomyślałem, że to dziwne, nawet sprawdziłem ustawienia filtrów (ale szkoda, że nie zrobiłem zrzutu). Teraz wchodzę i owe tematy znowu są na 1 stronie. To tylko ja tak miałem, czy ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się