Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Zdobądź wejściówkę na Intel Extreme Masters w Katowicach - konkurs dla społeczności gram.pl

8 postów w tym temacie

Poniekąd traktuję to jako eksperyment i zapewne jeśli frekwencja dopisze, a ruch na Forum także będzie całkiem dobry to takich zabaw czy konkursów będziemy organizować więcej. Oczywiście liczę także na wszelki feedback i sugestie odnośnie kolejnych takich akcji!

Tak więc... Po naszym konkursie z biletami na Intel Extreme Masters okazało się, że mamy dodatkową pulę biletów na imprezę. Część z nich postanowiliśmy udostępnić w formie konkursu newsowego, a część społeczności na Forum gram.pl w formie konkursu można powiedzieć... na wyłączność.

Dlaczego? Otóż tym razem, żeby wziąć udział w tej zabawie trzeba mieć co najmniej rangę Robotnika.

Chodzi o to abyście w komentarzu w tym temacie napisali maksymalnie na 2000 znaków ze spacjami wypowiedź na temat swojego ulubionego momentu związanego z Intel Extreme Masters. Spieszcie się jednak, ponieważ konkurs kończy się jutro, 23 lutego o godzinie 23:59. A wyniki podamy w środę, 24 lutego.

Najciekawsze komentarze nagrodzimy jednodniowymi wejściówkami na IEM w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie będę oszukiwał kiedy powiem, że takim momentem był wyraz twarzy mojej dziewczyny, kiedy zobaczyła ile ludzi ogląda, ba i gra w te "głupie" gry. Wielkie oczy i usta ułożone w wielkie O, poprawiło mu humor na cały dzień. Chyba myślała, że grają tylko ludzie do maksymalnie 15 roku życia.
Jak to mówią: "It made my day" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...

Nie da się ukryć, że niewiele Wam mogę dać jako kryterium uwzględniające kandydaturę, ponieważ nigdy nie udało mi się ostatecznie dotrzeć na tę imprezę. Wybieram się na nią już jakieś 2 lata. Co prawda staż mojego „wybierania się” do Katowic (pierwszy raz zresztą), jest niczym wobec 12 lat ponownej wyprawy nad nasze piękne polskie morze, co udało się zrealizować w zeszłym roku.

Póki co, jedyny moment związany z IEMem w mojej karierze jest w sumie dosyć przykry… Rok temu brałem udział konkursie na konkurencyjnym serwisie (nie warto było ***** ~ Z. Stonoga 2015), ale o wynikach decydował źle napisany skrypt, którym niektórzy sobie manipulowali i zgarnęli wejściówki. Do tej pory na mojej mapie wirtualnego wędrowniczka kilka razy odhaczyłem PGA, które to wydarzenie (z przykrością stwierdzam) marnieje z roku na rok, więc zmysły estetyczno-rozrywkowe są mocno niedokarmione.

Zakończę cytatem: "Lajf is brutal and full of zasadzkach and sometimes kopas w dupas, ale sometimes są momenty for których warto live" – jak powiedział pashaBiceps, którego chciałbym spotkać, chociażby przy okazji IEMu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony moment z Intel Extreme Masters?
Error 404 - moment not found.

Nigdy tam nie byłem, to ulubionych momentów brak :D

Nie wiem ile tam tych wejściówek macie, ale jak wygram to może dam koledze czy coś, zawsze lepiej jest mieć wejściówkę, niż nie mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nigdy na samym IEM-ie nie byłem, ale wszystkie, w miarę możliwości śledziłem. Zwłaszcza, że naprawdę lubię atmosferę jaka wiąże się z e-sportem jako takim. I to mnie najbardziej na tę imprezę ciągnie. Ładunek emocjonalny jaki przekazuje tłum kibicujący swojej ulubionej drużynie, pojedynczemu graczowi, czy też zwyczajnie zachwycający się jakimś niesamowitym zagraniem jest niezwykły i chciałbym mieć okazję doświadczyć tego znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udział w konkursie!

Akwyx, Tuchaczewsky - wyślijcie mi proszę maila na adres michal.grabowski@gram.pl.

Prześlę Wam kody na Intel Extreme Masters w Katowicach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2016 o 12:14, Muradin_07 napisał:

Dzięki za udział w konkursie!

Akwyx, Tuchaczewsky - wyślijcie mi proszę maila na adres michal.grabowski@gram.pl.

Prześlę Wam kody na Intel Extreme Masters w Katowicach! :)


Najs! Poszedł mail z

Spoiler

marcin.morkowski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Branie udział w takich konkursach to sama przyjemność! Fajnie, że było coś dla forum.
Mail już poleciał.

PS. High five Tuchaczevsky!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować