Zaloguj się, aby obserwować  
Muradin

Zgarnij wejściówkę na film "Londyn w ogniu"! Już w czwartek, 3 marca w kinie Atlantic w Warszawie

5 postów w tym temacie

Hej,

Kolejna gratka dla Forumowiczów, ale tym razem zadziałamy systemem "kto pierwszy, ten lepszy". Mamy jedną, wolną, dwuosobową wejściówkę na pokaz przedpremierowy filmu "Londyn w ogniu". Odbędzie się on w kinie Atlantic w Warszawie, 3 marca o godzinie 20:30.

Pierwsza osoba, która napisze post, w którym uzasadni dlaczego chce otrzymać wejściówkę (minimum 4 zdania ;)) zgarnia ją! Oczywiście w zabawie mogą brać użytkownicy z rangą co najmniej Robotnika.

Czas, start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem kinomanem nie mogę przegapić takiej gratki jak pokaz przedpremierowy Londynu w Ogniu! Chętnię zobaczę sam jak Gerard Butler rozwala złych kolesi, a Morgan Freeman mówi swoim spokojnym, niskim głosem ;) Dodatkowo ostatnio trochę zaniedbałem chodzenie do kina, zatem przydałoby się pójść. Zwłaszcza, że będę jutro akurat po wykładach, to do kina mogę podskoczyć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2016 o 12:33, Outlander-pro napisał:

Jako że jestem kinomanem nie mogę przegapić takiej gratki jak pokaz przedpremierowy Londynu
w Ogniu! Chętnię zobaczę sam jak Gerard Butler rozwala złych kolesi, a Morgan Freeman
mówi swoim spokojnym, niskim głosem ;) Dodatkowo ostatnio trochę zaniedbałem chodzenie
do kina, zatem przydałoby się pójść. Zwłaszcza, że będę jutro akurat po wykładach, to
do kina mogę podskoczyć ;D


No i mamy zwycięzcę :D

Jako, że wiem kim jesteś (hehe) podrzuć mi swoje imię i nazwisko w międzyczasie, zaraz je podaję gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2016 o 13:42, Kadaj napisał:

Każda nagroda w forumowym konkursie tak daleko. ;p


Dla mnie blisko :P Dzięki za wejściówkę! Fajnie, że takie konkursy "forumowe" się pojawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować