Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Misje Elitarne w Guild Wars dla każdego!

23 postów w tym temacie

Fett

Testy niektórych aspektów trzeciego rozdziału Guild Wars dobiegły końca, tymczasem ludzie z ArenaNet zapowiedzieli kolejne wydarzenie w świecie gry. Każdy posiadacz Guild Wars: Factions otrzyma na dniach możliwość zagrania w misjach elitarnych!

Przeczytaj cały tekst "Misje Elitarne w Guild Wars dla każdego!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 23:48, turtlesomaniak1 napisał:

z tego co pamietam to mialo sie ukazac dzisaj 2 czesc podsumowania eventu


Zgadza się, właśnie jest ona na ukończeniu :) Jeszcze troche i będzie można się nią nacieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarafan_Knight te eventy sa tylko po to żeby zachecic Cie do kupienia GW:F osobiscie uwazam ze GW:F wypadac miec ale nie dlatego ze jest fajne tylko dlatego ze zespaja sie z GW:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powini przed tym eventem zrobić reconect bo grałem elitarną misję i doszedłem do wniosku, że bez reconect nie ma się po co do tego zabierać, przez 4h może wywalić każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem na tytuł newsa to pojawiła się nadzieja ,, może i dla ludzi bez dodatku"- niestety, nadzieja matką głupich. Miłego grania życze XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 00:13, oOreVenOo napisał:

Sarafan_Knight te eventy sa tylko po to żeby zachecic Cie do kupienia GW:F osobiscie uwazam
ze GW:F wypadac miec ale nie dlatego ze jest fajne tylko dlatego ze zespaja sie z GW:P....


Mimo wszystko GW:F wprowadza dość ciekawe profesje, kilka ciekawych rozwiązań, a także tony nowych armorów, broni itd. Siła rzeczy obecnie wszystko toczy się wokół Factions, a po wyjściu Nightfalla, to właśnie na terenach Elony będziemy mieli możliwość brania udziału w róznorakich eventach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 12:33, DonZ napisał:

hehe mam nadzieje że też będe miał do niej dostęp mimo iż robie dopiero drugą misję na kontynencie
:P


Musisz dotrzeć do Kaineng Center :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 11:21, Fett -gram.pl- napisał:

a także tony nowych armorów

Ja od niedawna bardzo sobie chwale Kurzickowa zbroje dla mojej mesmerki. Najfajniejsza zbroja do jakiej do tej pory mialem dostep i, nie ukrywajmy, jedna z motywacji dojscia do Cavalonu ;) - a tym samym robienia misji w drugiej czesci gry. A juz mialem sobie odpuscic po pierwszej misji na kontynencie, ktorej nie moglem przejsc :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować