Zaloguj się, aby obserwować  
DarkDawn92

Dawn of War 3 - Temat ogólny.

5 postów w tym temacie

Dawn of War 3 oficjalnie zapowiedziane a tu cisza i nawet tematu nie ma? Te forum naprawdę umiera. Osobiście jestem trochę zawiedziony, że na start będą tylko 3 rasy bez Chaosu. Ale nie ma co narzekać, bo być może w jakimś dodatku albo patchu dojdzie Chaos, kto wie. Powraca również budowanie bazy co jest bardzo dobre jak dla mnie. Tego właśnie mi brakowało w DoW 2. A Wam jak się podoba trailer, czego oczekujecie albo co byście chcieli zobaczyć w Dawn of War 3? Trailer + więcej info na www.dawnofwar.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z upublicznionych na razie informacji i trailera.
Plusy:
- powraca większa skala bitew rodem z DoW 1, a nie ganianie się kilku chłopków z DoW 2;
- ponoć ma być znowu budowa baz, czyli wracamy do wyważenia pomiędzy strategią i taktyką, w zamian za pseudo taktykę z DoW 2.

Minusy, obawy:
- koncepcja artystyczna, która teraz zamiast mrocznego klimatu oferuje kolorowy i niemalże kreskówkowy styl;
- tylko 3 rasy;
- nowy design marinesów i orków: marines już nie są tędzy, raczej wychudzeni. Orkowie z kolei stracili swój humorystyczno-głupkowaty styl na rzecz bycia ogromnymi osiłkami. Pewnie ideą było rozróżnienie trzech ras na szczupłych i szybkich eldarów, wielkich i brutalnych orków oraz wypośrodkowanych marines;
- technicznie trailer mnie nie powalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się obawiam, jednocześnie mocno czekam :) Ale ja bardzo lubiłem granie w Dawn of War II, więc wielu z tego miejsca skaże moją opinię na zapomnienie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam z niecierpliwością bo grałem chętnie zarówno w 1 jak i 2 część.Myślę że to będzie pierwszy mój preorder od dłuższego czasu.Dla mnie fajnie że połączyli 1 i 2 część,oby tylko grafika nie była taka cukierkowa jak na screenach.No i trailer świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "screenów" podobno są to jedynie wczesne concept arty. Relic podobno nie ma jeszcze większości modeli postaci, więc radzę się nie zrażać tymi kilkoma artami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować