• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jantars

Konsola Kotor2

Pytanie

Dzień doberek ;)
Szukam pomocy w uruchomieniu konsoli w grze Knight of The old Republic II
zmodyfikowałem plik swkotor2.ini dodając linijkę "EnableCheats=1" ale mimo to po naciśnięciu tyldy nie pojawia się nic, próa wpisania randomowej komendy nie dała żadnego rezulatatu, pozdrawiam serdecznie i proszę o wsparcie z systemu Windows 8.1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Hmmm no wszystko krok po kroku poza kompatybilnością plików aleee ja nie mam Visty lecz 8.1
Dalej... przycisk tyldy nie działa - co prawda postać traci zdolność ruchu mimo że mogę spamować strzałkami lecz po ponownym naciśnięciu tyldy znowu wraca do normy. Ale konsoli nie ma. no krok po kroku robię ale bez efektu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sugerując się komentarzami pod różnymi wideo z YT wszystko jest dobrze, ponieważ po wciśnięciu ~ nie włącza się żaden nowy ekran tylko w lewym górnym rogu ekranu będzie ten znaczek > albo będzie niewidoczny i cale komendy wpisujesz na ślepo.
Skoro nie możesz chodzić po ~ to masz drugi przypadek.
Jak wpiszesz komendę to musisz ją zatwierdzić - wciskając enter, potem dopiero wychodzisz z konsoli.
Jak po ~ sprawdzasz chodzenie strzalkami czy WSADem to przed wpisaniem komendy wcisnij enter, by wyczyscic pole polecen, bo inaczej w polu polecen bedzie cos w stylu wwwgetitem i kod nie zadzaiała.

Jest jeszcze rada, zeby launcher gry uruchamiac w trybie zgodnosci z XP Service Pack 2 i jako Admin.
i Cheats ma byc z duzej litery.
i, ze ma byc wpisane bezpośrednio pod

[Game Options]
EnableCheats=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie próbowałem na ślepo wpisać jakąkolwiek komendę, nawet kilka ale naciśnięcie neter nie zmienia nic a włąśnie nie wyświetla się ten ">". Spróbuję jeszcze z trybem zgodności powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm nie no absolutnie nic, zmieniłem tryb zgodności dla XP service pack 3 i VIsta service pack 2 i cały czas nie ma nic...
może powinienem zmodyfikwoać coś w pliku swplayer.ini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W tych nowszych wersjach tj steamowej i tej z goga chyba już konsola w rogu była widoczna, tj wspomniana strzałka > jak i komendy które wpisujesz.
Natomiast w starych wersjach, tych na płytach CD [sam mam takie premierowe wydanie na PC] konsola była niewidoczna. Tu domyślnie założyłem,że autor tematu ma wersje jedną z nowszych, bo starych płytowych już od lat kupić się raczej nie da XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować