Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2007 - mniejsze i w lipcu

37 postów w tym temacie

Domek

Organizacja Entertainment Software Association potwierdziła niedawne plotki - targi E3, największa branżowa impreza, doczekają się znacznej redukcji, zmieni się też ich termin. W przyszłym roku wydawcy wystawią się w lipcu, a ich ekspozycje obejrzy ok. 5 tysięcy odwiedzających (dla porównania - w tym roku było ich ponad 60 tysięcy).

Przeczytaj cały tekst "E3 2007 – mniejsze i w lipcu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Well, this sucks! To oznacza koniec E3:( Ten kto raz byl na tych targach nigdy nie zapomni tego rozmachu, byl to po prostu raj dla graczy. A teraz zrobia z tego pewnie zamknieta impreze dla dzienikarzy i producentow. Oznacza to teraz ze najwieksza impreza jest GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy na to z jaśniejszej strony: to daje sznse rozrostu innym targom, kto wie, czy Lipsk nie zajmie czołowego miejsca, a wtedy nam będzie bliżej...

Ech, teraz nie myśli się o graczach, żeby mieli fajne targi (choć wiadomo, że nie robiono tego bezinteresownie, ale żeby ich zdobyć), ale o zminimalizowaniu kosztów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze,większe szanse dla firm które nie mają tyle kasy co taki Ubisoft,aby przygotować stoisko na E3.

A samych targów trochę szkoda,ale tu przecież nie o nie chodzi,tylko o same gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shit, zamierzalem tam jechac za 2 lata. To ze względu na ten rozmach, który tam panuje, a teraz pewnie nie pojade. Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 10:17, stealth1947 napisał:

Well, this sucks! To oznacza koniec E3:( Ten kto raz byl na tych targach nigdy nie zapomni
tego rozmachu, byl to po prostu raj dla graczy. A teraz zrobia z tego pewnie zamknieta impreze
dla dzienikarzy i producentow.


To zawsze była zamknięta impreza dla dziennikarzy i producentów. Gracze nigdy nie mieli wstępu na E3. W tym względzie nie zmienia się nic, poza ilością i rozmachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak juz powiedzial lampak dla polskich graczy zmiana E3 wcale nie jest taka zła do lipska wcale daleko nie jest w poruwnaniu do LA a więc GC czeka az je podbijemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"coraz mniej wieżą w sensowność"

Khem... Czy tylko ja tu widze ORTa? Az kluje w oczy :) Word tego nie wykryl, bo to homonim, smiesznie troche, ale prawdziwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 10:48, JerryW napisał:

Khem... Czy tylko ja tu widze ORTa? Az kluje w oczy :) Word tego nie wykryl, bo to homonim,
smiesznie troche, ale prawdziwie :D


Strasznie mi wstyd... Poprawione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta zmiana pomoże branży, i wcale e3 nie przestanie być mniej istotne. Uważam że właśnie teraz będą jeszcze ważniejsze. Takie elitarne, gdzie na konferencje będą mieli wstęp tylko zaproszeni. Od dawna na e3 najważniejsze było to co mowiono na zamkniętych konferencjach, a nie to co pokazywano na stoiskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja myśle, że to może wyjść na zdrowie twórcom gier, targom też- będzie jak wspomniano "mniej pokazuwek, a wiecej przemyślanych prezentacji". A mniej znane firmy (CD Projekt np. ) robiąc swoje stoiska, nie będą już tak odstawały rozmachem od ich większych/bogatszych sąsiadów (EA, Microsoft, THQ).

acha - i nic nie mam do wspomnianego stoiska CDP - było klimatyczne i dało zamierzony efekt.

PS: czy nie myślicie, że wpływ na taką decyzję miało też przegięcie, jakim było wynajęcie zespołu rokowego (to jeszcze ok) przez jedną z firm i ich za głośne granie na targach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi wytlumaczy o co chodzi z tym przesunieciem terminu? Ja myslalem ze tworzenie gry to nie jest sezonowa praca. Przecierz aby wiecej pokazac i tak beda pokazywac na E3 niedopracowane projekty, tyle ze dopracowane beda juz te, ktore pokazanoby w maju, ale dojda nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak teraz bedzie :
E3 i Games Convection w jednym terminie ? Wiadomo ze wydawcy skupia sie na wiekszych sławniejszych e3 :/
Poza tym tak w maju był goracy okres dla gier, a teraz bedzie posucha przez dłuszy czas :/
Moim zdanie pomysł jest zły, E3 powinny byc takie jak sa, powinni jednak otworzyc impreze dla wszystkich a nie tylko dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować