• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarko89

Total WarWarhammer kod nie działa

Pytanie

Hej mam problem, kod który otrzymałem na maila nie działa. Jakiś czas temu robiłem zakupy na gram.pl i otrzymałem kod + info o zalogowaniu się na stronę (nazwy nie pamiętam) i po w klikaniu kodu otrzymałem drugi kod działający na steam i wszystko bylo cacy. A teraz co?! dupa ...blada. bo odnośnika do tej stronki brak, kod do TWW nie działa, steam wyje żeby sprawdzić czy i to nie 1 i na odwrót. Sam kod jest w cholerę długi wgl. nie podobny do wzorów ze steam-a. a pomoc w postaci instrukcji mówi o tym jak zainstalować steama -.-. to nawet założyłem nowe konto ale oczywiście brak reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 31.05.2016 o 00:24, Jarko89 napisał:

Hej mam problem, kod który otrzymałem na maila nie działa. Jakiś czas temu robiłem zakupy
na gram.pl i otrzymałem kod + info o zalogowaniu się na stronę (nazwy nie pamiętam) i
po w klikaniu kodu otrzymałem drugi kod działający na steam i wszystko bylo cacy. A
teraz co?! dupa ...blada. bo odnośnika do tej stronki brak, kod do TWW nie działa, steam
wyje żeby sprawdzić czy i to nie 1 i na odwrót. Sam kod jest w cholerę długi wgl. nie
podobny do wzorów ze steam-a. a pomoc w postaci instrukcji mówi o tym jak zainstalować
steama -.-. to nawet założyłem nowe konto ale oczywiście brak reakcji.


Cześć, kod steam powinien być dostępny w szczegółach zamówienia: http://sklep.gram.pl/moje-zamowienia/ Jeżeli wciąż będziesz miał problem, proszę skontaktuj się ze mną mailowo: przemyslaw.starczynowski@gram.pl nie zapomnij w wiadomości podać numer zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować