Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Według plotek Bethesda szykuje remaster The Elder Scrolls V: Skyrim

29 postów w tym temacie

Po co? Przecież to stosunkowo nowa gra. Poprawią kilka teksturek, które i tak już dawno ogarnęli moderzy i już? To ma być remaster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2016 o 19:46, fenr1r napisał:

Zupełnie bez sensu. Lepiej by zrobili remaster Morrowinda.


Dokładnie, jeśli komuś nie pasuje Skyrim sprzed paru lat, to wystarczy parę modów i mamy fotorealistyczną grafikę.

A jakby Morrowinda zremasterowali, oj, to by było dobre ... Niby taki projekt jest prowadzony przez modderów, ale zanim oni go ukończą, to minie pewnie jeszcze z 10 lat :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i teraz pytanie za 100pkt ...czy jak zwykle trzeba będzie zapłacić za "podkręconą wersje" czy będzie update dla kogoś kto posiada już grę z dodatkami? Oh wait to było pytanie retoryczne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po co? Przecież to stosunkowo nowa gra. Poprawią kilka teksturek, które i tak już dawno
> ogarnęli moderzy i już? To ma być remaster?

Ten remaster (jak i w sumie wszystkie) jest kierowany dla konsolowców którzy na mody sobie na YT mogli popatrzeć. Dla właścicieli komputerów osobistych taki ruch jest właśnie niezrozumiały ;)

PS: Pewnie dostaną tak samo zabugowaną grę, jaką dostali w 2011 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remaster gry, która nawet nie jest specjalnie stara? Ruch trochę bez sensu chyba, że chodzi po prostu o lekko odświeżone edycje na PS4 i XBONE, ale to ciężko nazwać remasterem.

Widzę wielki powrót forum i bardzo dobrze, jak któregoś dnia wszedłem na Gram i zobaczyłem pełno newsów i łącznie jeden komentarz to aż się odechciewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2016 o 20:28, Outlander-pro napisał:

A jakby Morrowinda zremasterowali, oj, to by było dobre ...

W Morrowinda z klimatem i fabułą oryginału, ale ze współczesnymi rozwiązaniami gamaplayowymi to nawet bym chętnie zagrał. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem remasterować takie coś jak ShadowMan, Soul Reaver, Soldier of Fortune, Kingpin: Life of Crime, Max Payne, C&C z 95-ego czy chociażby Disciples (Boże jak bardzo chciałbym żeby powstał remake jedynki, która już nie chodzi dobrze na win7 )... a tak to robi się remaster gier co mają kilka lat, a nawet czasem mniej. I po co, skoro to dalej dobrze wygląda i dobrze działa? Taka moda nastała czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem remasterować takie coś jak ShadowMan, Soul Reaver, Soldier of Fortune, Kingpin:
> Life of Crime, Max Payne, C&C z 95-ego czy chociażby Disciples (Boże jak bardzo chciałbym
> żeby powstał remake jedynki, która już nie chodzi dobrze na win7 )... a tak to robi się
> remaster gier co mają kilka lat, a nawet czasem mniej. I po co, skoro to dalej dobrze
> wygląda i dobrze działa? Taka moda nastała czy jak?
Bo to łatwy zarobek, i popyt zawsze jakiś tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców, kompletnie to niepotrzebne. Zresztą TES to nie tylko Skyrim (niestety sporo jest takich, którzy myślą inaczej), więc lepiej byłoby odświeżyć klasyki, jak Morrowinda czy tzw. Buggerfalla. Szkoda byłoby, żeby Bethesda wpadła w trend remasterów, zamiast zrobić czegoś świeżego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim? Podziękuje ale na Wolfenstein 2, Preya 2 czy EW 2 skuszę sie odrazu. Po wielu latach wróciłem do fpsów dzieki pierwszemu Wolfowi czy nowemu Doomowi wiec chętnie zagram w taki oldschool a Evil Within bo survival horrorów jest jak na lekarstwo.
Tak czy inaczej nie mogę sie doczekać e3 bardziej niż rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2016 o 20:28, Outlander-pro napisał:


Dokładnie, jeśli komuś nie pasuje Skyrim sprzed paru lat, to wystarczy parę modów i mamy
fotorealistyczną grafikę.

Trzeba jeszcze potrafić to zrobić ;) Wiem o czym mówię, bo przez wiele miesięcy bawiłem się w modowanie Skyrima i normalnie mnie już krew zalewała, bo wystarczy coś odpalić w nieodpowiedniej kolejności i już będzie się sypać (u mnie najbardziej sypią się tekstury), więc jeżeli ktoś wrzuciłby to wszystko już do gry, byłbym usatysfakcjonowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem skomentować, ale widzę, że inni mnie już wyręczyli. Nie mam nic nowego do dodania. Zaproponuję tylko jeszcze od siebie kolejną grę do zremasterowania - Fallout 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parcie na kasę jak zwykle...

Mam zakupionego Skyrima razem z DLC i jakoś nie widzi mi się kupować JESZCZE RAZ tego samego tylko z lepszą teksturą ..... Się by w końcu do roboty wzięli bo trzeba jakiegoś Quake''a wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzę wielki powrót forum i bardzo dobrze, jak któregoś dnia wszedłem na Gram i zobaczyłem
> pełno newsów i łącznie jeden komentarz to aż się odechciewało.

Faktycznie zrobiło się tu trochę pusto. Kiedyś pod każdym newsem komentarzy było pełno, a strona tętniła życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować