Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XCOM 2 zadebiutuje na PS4 i Xbox One już 9 września!

8 postów w tym temacie

"Nie wiadomo jednak jak będzie wyglądała kwestia wsparcia modów"

Za IGN:

"Unfortunately, XCOM 2 will not follow Fallout 4’s recent example in allowing console gamers to use mods created by the PC version’s active mod community. According to 2K, there is no plan to support mods on the console versions of XCOM 2 at this time."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2016 o 20:21, Bambusek napisał:

"Nie wiadomo jednak jak będzie wyglądała kwestia wsparcia modów"

Za IGN:

"Unfortunately, XCOM 2 will not follow Fallout 4''s recent example in allowing console
gamers to use mods created by the PC version''s active mod community. According to 2K,
there is no plan to support mods on the console versions of XCOM 2 at this time."


To zaraz pójdzie aktualizacja. Dzięki za cynk! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Pierwsza cześć mnie porwała. Moze mechanika na polu bitwy nie byla tak dopracowana jak np. w Silent Storm, ale i tak mi sie swietnie gralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moze mechanika na polu bitwy nie byla tak dopracowana
> jak np. w Silent Storm, ale i tak mi sie swietnie gralo.

Ciesze się, że nie tylko ja doceniam najlepszy chyba turowy system walki, jaki kiedykolwiek powstał. Ruskie udowodnili, że nawet strzelanie seriami można tu sensownie zrealizować. Szkoda zaś, że wszyscy ci Wielcy nie zainspirowali się tą mechaniką rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obie części super i z niesamowitym klimatem... ciekawe jak z optymalizacją na konsolach wyjdzie oraz szybkością ładowania savegames , bo bez idealnych ukończeń misji w terenach nawet ich nie kończyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować