Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - kolejny patch w drodze

13 postów w tym temacie

Płotka bez ogona/grzywy wkurza niemiłosiernie. Na dodatek zauważyłem, że... Geralt to pikuś, a nie wiedźmin, gdyż w zadaniu Zaginiony w akcji (Biały Sad) pies, który nam w niej towarzyszy - Huzar - zabija ghula jednym kłapnięciem szczęki, gdy ja mieczem muszę takowego sieknąć 5-6 razy (gram na najwyższym poziomie trudności) - gdy ubiłem jednego to pozostałe 2 czy 3 już grzecznie "spały" - popierniczyli wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż mam problem z kowalem w Kaer Trolde, któremu nie mogę dostarczyć listu. Odkąd pamiętam mogłem z nim porozmawiać tylko raz, a później już nigdy nie mogę z nim zacząć rozmowy i to akurat, gdy mam do zakończenia misję u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja wciąż mam problem z kowalem w Kaer Trolde, któremu nie mogę dostarczyć listu. Odkąd
> pamiętam mogłem z nim porozmawiać tylko raz, a później już nigdy nie mogę z nim zacząć
> rozmowy i to akurat, gdy mam do zakończenia misję u niego.
Starczy medytować koło niego, bo o konkretnych porach się tylko da z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2016 o 13:48, jui8 napisał:

Dobra, dobra, na peczach nie zarobicie, a teraz proszę kolejne DLC. ;)


Już więcej nie będzie zgodnie z napisami końcowymi, to był ostatni dodatek do Wiedźmina 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie może jak moge wziąć udział w turnieju Gwinta w dodatku? Kiedy przychodzę o umówionej porze na turniej to nie moge go zacząć ani z nikim pogadać... wie ktoś jak rozpocząć ten turniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2016 o 18:07, GGrzechu123 napisał:

Ktoś wie może jak moge wziąć udział w turnieju Gwinta w dodatku? Kiedy przychodzę o umówionej
porze na turniej to nie moge go zacząć ani z nikim pogadać... wie ktoś jak rozpocząć
ten turniej?


Prawdopodobnie napotkałeś na ten sam błąd, co ja.
Po zapisaniu się do turnieju organizator prosił, żeby zgłosić się po upływie dwóch dni. Użyłem medytacji, żeby na szybko przeczekać ten czas i zadanie mi się zblokowało. Znacznik zadania nadal pokazywał organizatora turnieju ale nie dało się z nim porozmawiać i pchnąć zadania do przodu. Niestety po kilku próbach poradzenia sobie z problemem pomogło dopiero wczytanie wcześniejszego zapisu gry.

Radzę uważać podczas gry w dodatek i często zapisywać stan gry, bo podobne bugi, uniemożliwiające zakończenie zadania, trafiły mi się jeszcze dwukrotnie.
Pierwszy raz podczas turnieju rycerskiego, kiedy mamy "skonfrontować się z Vivienne" - ta zacięła się przed swoim namiotem i stała w miejscu, a powinno jej już tam nie być. Przez to nie dało się zaliczyć tego etapu zadania (pomogło tylko wczytanie wcześniejszego zapisu gry).
Drugi przypadek to podczas jednego mało znaczącego zadania pobocznego, kiedy mamy przeszukać pewną jaskinię w poszukiwaniu "szkatułki". Szkatułę odnalazłem i przeszukałem ale quest tego nie potrafił odnotować. Pomogło zrestartowanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować