Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - Definitive Edition trafi na PS4 i Xboksa One, premiera w listopadzie?

5 postów w tym temacie

A ja myślałem, że to tylko kiepski żart tego gościa od wcześniejszego przecieku... Jeśli Bethesda to zrobi, to bardzo straci w moich oczach. No chyba, że miałoby to być dokładnie to samo co w Skyrimie na PS3, PC i X360, tylko z lekko podrasowaną grafiką. Wtedy byłbym gotów zrozumieć to posunięcie. W końcu dobrze by było pograć w Skyrim bez przełączania PS4 na PS3. Chociaż ja gram tylko na PC. jednak jeśli będzie to na zasadzie "Nowe misje! Nowe lokacje! Nowi NPC i zmieniona mechanika gry!", to Bethy będzie miała u mnie dużą krechę. Już bardziej jednego produktu eksploatować się chyba nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to oni Oni jakoś bardzo eksploatują Skyrima? Ja pograłem w z kilkoma fajnymi modami i byłem mega zadowolony, nie słyszałem o żadnych skórkach i zbrojach dla konia za 5$. Chętnie zobaczyłbym podrasowaną wersję Skyrima choć... już ją wszyscy widzieli, a to dzięki modom, które są wspaniałe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A to oni Oni jakoś bardzo eksploatują Skyrima? Ja pograłem w z kilkoma fajnymi modami
> i byłem mega zadowolony, nie słyszałem o żadnych skórkach i zbrojach dla konia za 5$.
> Chętnie zobaczyłbym podrasowaną wersję Skyrima choć... już ją wszyscy widzieli, a to
> dzięki modom, które są wspaniałe !

Nie zrozum mnie źle. Skyrim to jedna z moich ulubionych gier (jeśli nie ulubiona),a DLC również były na wysokim poziomie. Próbowałem bawić się z modami zarówno wpływającymi na rozgrywkę jak i na grafikę. Jednak mody do Skyrima wcale do mnie nie przemawiają. Te graficzne również. Mam dość dobrego kompa więc zainstalowałem "najlepszy dostępny" ENB i inne rzeczy, ale ostatecznie zdecydowałem się na granie na Vanilli. No może z wyjątkiem Immersive Armors i czegoś na większy dystans rysowania obiektów.

A przez eksploatację mam na myśli serię produktów, ktore były po prostu Skyrimem. Mam tu na myśli GOTY, Legendary Edition czy TES Anthology. Teraz jeszcze wersja zremasterowana. Za 10 lat może byłoby to dobre posunięcie, ale teraz Skyrim po prostu jest jeszcze dobry. Chociaż gdyby nie wpłynęło to na wydanie TES VI, to nie miałbym nic przeciwko. Bo na TES VI czekam z utęsknieniem. Dlatego też nie chciałbym, żeby była to wersja znacznie różniąca się od oryginału, a jedynie oryginalny (może lekko podrasowany) Skyrim działający na XOne i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować