Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs 2 - zobaczcie materiały z oficjalnej prezentacji gry

23 postów w tym temacie

Dla mnie bomba, przy pierwszej części bawiłem świetnie więc drugą też kupię. Jedyne co na tą chwilę mi się nie podoba to główny bohater jakiś taki niejaki zbuntowany młodzik. Już chyba wołałbym siostrzenice bohatera z pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zwiastuny jakoś do mnie nie przemawiają, mało konkretne jakieś rzępolenie, rapowanie czy inne ględzenie. Na mnie w pierwszym Watch Dogs wrażenie zrobił pokaz działania multiplayera przed premierą i to chyba jedyna rzecz jaka mi się w tej serii naprawdę podoba. Jeśli w dwójce hakowanie innych graczy będzie co najmniej na tym samym poziomie to kupuję, ale nie wiem jeszcze czy aby na premierę, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mimo swoich wad przypadła mi do gustu i na prawdę przyjemnie mi się grało, druga część zapowiada się równie ciekawie... zwłaszcza tryb kooperacji gdzie po za tym co było w jedynce to tu dostaniemy jeszcze możliwość łączenia się ze znajomymi i graniu wspólnie. Jedyne co mi się nie podobało jak na razie to bohater... może zabrzmi rasistowsko ale wolałbym jakby był biały xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bullfrogboy. Grafika jak prawdziwa. Nie lubisz gry, to sie nie wyrazaj.
HAHAHAHAHHAHAHA To samo mówiono przed premierą pierwszej części. Naiwni dalej istnieją. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to teraz czekamy tylko na downgrade.
Downgrade czego? To jest zapewne wersja PC i wciaz nie jest porownywalne do pokazu Watch Dogs z E3 2k12... Nie wiem z czego mieliby ciac szczerze. Jezeli odwolujesz sie do "Watch Dogs 2 Trailer: Cinematic Reveal - E3 2016 [US]" to przeciez jest jasno napisane "Cinematic Reveal" jest to CGI nie gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> bullfrogboy. Grafika jak prawdziwa. Nie lubisz gry, to sie nie wyrazaj.
Gra prezentuje sie znacznie lepiej od tego co widzialem w pierwszej odslonie, ale nie znaczy to, ze czlowiek nie moze miec negatywnej opinii na temat gry... "Nie lubisz gry, to sie nie wyrazaj" jest tak bezsensu jak popijanie wodki piwem. Nie mozemy zabraniac ludziom na wyrazanie swoich opinii, owszem mozemy sie nie zgadzac z kims... Wtedy powinnismy przedstawic dlaczego lub wzyczajnie podzielic sie namysz spotrzezeniem, ale nie zakazywac wyrazac swojego zdania.

Gdzie jest wolnosc slowa i poszanowanie opinii drugiej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > bullfrogboy. Grafika jak prawdziwa. Nie lubisz gry, to sie nie wyrazaj.
> HAHAHAHAHHAHAHA To samo mówiono przed premierą pierwszej części. Naiwni dalej istnieją.
> XD

No ba, jak widać w każdym wymiarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu nakręcą hype.
Znowu bedą wysokie oceny.
Znowu będzie rekord sprzedaży.
Znowu będzie graficzny downgrade jak w każdej innej grze Ubi.
Znowu miesiąc po premierze będą żale i narzekania, bo gra jednak będzie przeciętna, albo zwyczajnie słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2016 o 20:10, lordkoks12 napisał:

bullfrogboy. Grafika jak prawdziwa. Nie lubisz gry, to sie nie wyrazaj.

Wybacz, ale nie rozumiem twojej składni... co grafika ma do szybkiej riposty słownej dotyczącej zaprezentowanych materiałów ? Myślę, że gdybyś był bardziej zdystansowany, to było by ci łatwiej, w życiu szczególnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > bullfrogboy. Grafika jak prawdziwa. Nie lubisz gry, to sie nie wyrazaj.
> Wybacz, ale nie rozumiem twojej składni... co grafika ma do szybkiej riposty słownej
> dotyczącej zaprezentowanych materiałów ? Myślę, że gdybyś był bardziej zdystansowany,
> to było by ci łatwiej, w życiu szczególnie...

Przeczytaj swój komentarz jeszcze raz i przemyśl co napisałeś.
Gra wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była dobra! Był downgrade i nie było tak wspaniałej fabuły jak zapowiadali, ale to była dobra gra imo i imo to Wy jesteście po prostu malkontentami którym nic nie pasuje! Wyjść na dwór pooddychać i wrócić z pozytywną energią!

Dwójka będzie petarda imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować