Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy nowy projekt twórców Wiedźmina - to samodzielna wersja Gwinta

7 postów w tym temacie

W Wiedźminie to był fajny dodatek, ale nie wiem czy by mi się chciało grać w Gwinta jako osobna grę. Pewnie by się szybko znudziło. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Wiedźminie to był fajny dodatek, ale nie wiem czy by mi się chciało grać w Gwinta jako
> osobna grę. Pewnie by się szybko znudziło. ;p
Zależy na jakiej zasadzie będzie wszystko działało. Sam fakt możliwości grania z żywym graczem znacznie podniósłby atrakcyjność tej gry. No i musi pozostać element wygrywania nowych kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy niech na razie nie myślą o pierdołach tylko naprawią błędy jakie pojawiły się w grze przy najnowszym dodatku, bo jest tego od zatrzęsienia. :/
Osobiście wiem, że samego Gwinta nie łyknę: gram w niego tylko dlatego, żeby mieć zaliczone wszystkie zadania, bo ogólnie mi nie leży - niekiedy po prostu partie trwają za długo i są IMO równie ekscytujące co obrady Sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam jakoś Gwint specjalnie do gustu nie przypadł - grałem tylko i wyłącznie dla zaliczenia zadań. Za karciankami ogólnie nie przepadam, więc pewnie ominę grę.
Oczywiście nie oznacza to, że nie kibicuję Redom - mam nadzieję, że pokażą takiemu Blizzardowi jak robi sie karcianki i odniosą wielki sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w gwinta lubię grać, ale jest jeden problem - a mianowicie dobieranie talii. Jeśli wiem, że gracz ma wszystkie karty (a wiem, że je ma, np. w fizycznej wersji) mogę z bardzo dużym prawdopodobieństwem założyć, że będą tam najmocniejsze karty. Dlatego jak gram w gwinta na jakichś zjazdach wprowadzamy malutką korektę do zasad, a mianowicie losujemy 22 karty jednostek. Dzięki temu nie ma sytuacji, że jak przeciwnik gra np. talią potworów to zawsze będzie miał te wampiry czy czarownice. Zobaczymy jak tutaj poradzą sobie z balansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować