Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs 2 będzie dostępne w sześciu edycjach, poznaj zawartość kolekcjonerek

8 postów w tym temacie

Znów cieżko będzie się odnaleźć w tych wszystkich edycjach... Jedynkę zamówiłem w preorderze i w sumie nigdy nie przeszedlem - gra na pewno miała potencjał, ale do takiego GTA jej sporo brakowało.
W przypadku "dwójki" poczekam na komentarze i recenzje i podejmę decyzję o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... pomijam styl głównego bohatera, któego nie będzie można zmienić na normalniejszy, bo skiny będą tylko zmianą kolorów, ale chcecie mi powiedzieć, że główny bohater jest tak skryty, że łazi po ulicy z chustą na twarzy, za to ma na czapce logo tajnej organizacji hakerskiej? Dobra, jakbyście sami chcieli obalić światowy spisek, czy coś to macie moje rady:
1. Ubierajcie się jak reszta. Zasłonięta twarz, długi płaszcz i podobne rzeczy wyróżniają się z tłumu.
2. Nie noście loga wasze organizacji w widocznych miejscach
3. Nie noście koszulek z napisem "Właśnie obalam globalny spisek, jeśli chcesz mnie znaleźć pisz pod numer GG 50182524" (ta, to mój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znów cieżko będzie się odnaleźć w tych wszystkich edycjach... Jedynkę zamówiłem w preorderze
> i w sumie nigdy nie przeszedlem - gra na pewno miała potencjał, ale do takiego GTA jej
> sporo brakowało.
> W przypadku "dwójki" poczekam na komentarze i recenzje i podejmę decyzję o zakupie.
Ta. Ja od razu mam kilka pytań, jak zwykle przy Ubi odnośnie DLC.
1. Czy misja Zodiac Killer wlicza się w Season Passa
2. Co to za Season Pass, skoro opis edycji WJR sugeruje, że Pakiet Deluxe nie wlicza się do SP
3. Dlaczego do edycji z robotem kosztującej 139 Euroj, twórcy nie dorzucili dodatków papierowych z innych kolekcjonerek, skoro koszt ich wydrukowania to grosze?
4. Dlaczego artbook w edycji za 139 Euro jest wydrukowany jak byle ulotka, skoro kiedyś za stówę (złotych) drukowali na A4 w twardej oprawie?
5. Po co w ogóle 254374 edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować