Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Faith nieco rozczarowuje - recenzja Mirror’s Edge Catalyst

8 postów w tym temacie

Ja dostałem się do bety, ale po 20 minutach wywaliło mi BSoDa i już do gry nie wróciłem :D Widać nie wciągnęła mnie ;) Wg mnie "jedynka" była nieco przereklamowana, więć niczego specjalnego od drugiej części nie oczekiwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2016 o 22:07, lis_23 napisał:

Ja pograłem w triala na Orginie (Orgin Access) i mi się gra spodobała do tego stopnia,
że dziś ją zakupiłem.


Ja pewnie kupię jak będzie kiedyś po 20 zł w jakiejś promocji :D W tej chwili jest jedynie kilka gier, które zdecydowałbym sie kupić w cenie premierowe - Dishonored 2, Deus Ex nowy, Dawn of War 3, być może BF1.

Pierwsze ME wspominam jako krótką gierkę, więc tym bardziej szkoda mi kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle od jakichś 2 lat nie płacę za gry więcej jak 50zł :) Czekam rok, czasem dwa aż stanieją i wtedy kupuję. Po tym czasie są na ogół dobrze połatane i człowiek może w spokoju pograć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2016 o 13:36, KannX napisał:

Ja to w ogóle od jakichś 2 lat nie płacę za gry więcej jak 50zł :) Czekam rok, czasem
dwa aż stanieją i wtedy kupuję. Po tym czasie są na ogół dobrze połatane i człowiek może
w spokoju pograć :)


Nie każdy ma tak dużą cierpliwość, jak Ty ;)
Ja, gry na które czekam kupuję na premierę, inne tytuły, podobnie jak Ty, ale są to gry na które nie czekałem i które kupuję ze względu na atrakcyjną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2016 o 13:42, lis_23 napisał:

Nie każdy ma tak dużą cierpliwość, jak Ty ;)


Różne są kryteria, innym może być ciężko wyłożyć 160-200 na tytuł, bo tak czy z innych powodów. Można długo o tym pisać, ale w przypadku EA jest dodatkowy czynnik, ponieważ jest duża szansa, że gra w ich sklepie w ciągu roku dostanie nawet 50% znizke, ze bedzie za 100, a taka cene na pecetowym pudelku bedzie ciezko zobaczyc (nawet za rok) (pomijam w rozważaniach cene konsolowej gry) Chyba, ze zmienia polityke sprzedazową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować