Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opuszczasz mecze w Overwatch przed ich zakończeniem? Szykuj się na karę

11 postów w tym temacie

> jeśli odsetek opuszczonych meczów spadnie poniżej wartości granicznej wyznaczonej przez twórców, wówczas
> użytkownika otrzyma ostrzeżenie

Eee... Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2016 o 11:24, EganWolf napisał:

> jeśli odsetek opuszczonych meczów spadnie poniżej wartości granicznej wyznaczonej
przez twórców, wówczas
> użytkownika otrzyma ostrzeżenie

Eee... Chyba nie.


A, jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Rocket League przydałyby się kary dla uciekinierów... Zwłaszcza dla tych grających
> w trybie 1v1.

Przecież jest 15 minutowy ban. No chyba że grasz casualowe zamiast rankingowych (czy tam competitive, jak zwał tak zwał). Mam nadzieję, że nie oczekujesz kar w grach które są casualowe no bo to w zasadzie zabija sens tego podziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK.OK. Dajmy na to muszę iść do WC w trakcie meczu, dzwoni telefon, ktoś puka do drzwi, dziewczyna siada mi na kolanach... to co? Mam siedzieć dalej, zesrać się, słuchać irytującego dzwonienia, krzyczeć że nikogo nie ma w domu, i jeszcze ignorować dziewczynę, wszystko w tym samym czasie... ale walić to, to nic, że przegraliśmy, obyło się bez kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to musiałbyś mieć niezłego pecha, żeby przydarzyło Ci się to w kilku/kilkunastu meczach z ostatnich rozegranych dwudziestu. ;) Najwyżej będziesz mieć mniej expa do czasu, aż uda Ci się jakoś nie opuścić wymaganej liczby meczy. Zresztą to nie jest aż taka sromotna kara, do przeżycia imo. A może zmotywuje choć część takich mendek, co opuszczają mecz tuż przed jego końcem, bo w ich opinii ich drużyna zasługuje na porażkę poniesioną w taki sposób, żeby sobie odpuścić takie zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2016 o 11:22, mswsquad napisał:

OK.OK. Dajmy na to muszę iść do WC w trakcie meczu, dzwoni telefon, ktoś puka do drzwi,
dziewczyna siada mi na kolanach... to co?

Graj na kiblu, wyłącz telefon, wywieś na drzwiach kartkę "nikogo nie ma" i sprzedaj dziewczynę szejkom. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2016 o 17:07, Feno napisał:

> > jeśli odsetek opuszczonych meczów spadnie poniżej wartości granicznej wyznaczonej

> przez twórców, wówczas
> > użytkownika otrzyma ostrzeżenie
>
> Eee... Chyba nie.

A, jednak ;)



Chodzi mi o to, że jest błąd w tekście. Kara zostanie nałożona, kiedy odsetek opuszczonych meczów będzie większy niż pewna wartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować