Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak wyglądałby łatwy poziom trudności w Dark Souls III?

12 postów w tym temacie

DS3 to narazie najwiekszy zawód growy w tym roku. Od polowy gry juz mnie nuda meczyla . Ktos pisal , ze ciagle to samo . Ja powiem ze to nawet mniej niz jak to samo. Te oceny 9-10 to jakas kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będę w mniejszości... Ba - może nawet dostanie mi się od hardkorowych fanów soulslike, ale prawda jest taka, że gdyby nie DSIII to nie odważyłbym się zagrać najpierw w Bloodborne na przetarcie, a teraz przechodzić sobie Dark Souls III.

Swego czasu odbiłem się od jedynki i dwójki. Do Demon Souls nawet nie dotarłem. Ale teraz na to wszystko patrzę z trochę innej perspektywy i z osoby kompletnie nie rozumiejącej fenomenu gier From stałem się ich zwolennikiem. To nieco inny typ rozgrywki, który zaczął mi pasować. To taka dość fajna ciekawostka, ale tak naprawdę... gdybym miał zagrać w taką wersję Soulsów to czułbym się, że gram w jakiegoś pierwszego-lepszego cRPGa. Tak więc nope...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiechłem i to zdrowo. :D Ja tam nadal przy DS3 bawię się bardzo dobrze: właśnie robię 6 postać i jakoś nie tracę werwy - choć grając niektórymi klasami puszczały nerwy. Teraz muszę czystym pyro porobić achiki związane ze zdobyciem wszystkich zaklęć itp. Szkoda jedynie, że wymaga to zdobycia maksymalnej rangi w dwóch przymierzach oraz pierwszego w 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spora czesc lokacji w DSII byla taka zapchaj dziurą , tak w DS 3 jest tylko jedna ktora potrafi zapasc w pamiec . Zapowiedziane byly super starcia z bosami , byly tylko dwa . Grafika? Niema tu napewno grafiki z tej generacji . Duzo starszy bloodborn miazdzy ds3 pod kazdym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> DS3 to narazie najwiekszy zawód growy w tym roku. Od polowy gry juz mnie nuda meczyla
> . Ktos pisal , ze ciagle to samo . Ja powiem ze to nawet mniej niz jak to samo. Te oceny
> 9-10 to jakas kpina

Tak to już jest jak się jest brudnym każualem, rakiem który niszczy już i tak na wpół żywy organizm gejmingu. Idź oglądaj w assassina czy inne ścierwa.

> Spora czesc lokacji w DSII byla taka zapchaj dziurą , tak w DS 3 jest tylko jedna ktora
> potrafi zapasc w pamiec . Zapowiedziane byly super starcia z bosami , byly tylko dwa
> . Grafika? Niema tu napewno grafiki z tej generacji . Duzo starszy bloodborn miazdzy
> ds3 pod kazdym wzgledem.

Fakt, lokacje w DS3 ssą, bossy już nie tak bardzo jak piszesz ale to i tak nie jest poziom DS1, którego uważam za arcydzieło.
A grafika? Who cares about that?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy opis przedmiotów, czy instrukcja/samouczek maja coś do poziomu trudności? Grałem w różne gry na różnych poziomach i opis sterowania jest we wszystkich, pomijajać growe testy na IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > DS3 to narazie najwiekszy zawód growy w tym roku. Od polowy gry juz mnie nuda meczyla
>
> > . Ktos pisal , ze ciagle to samo . Ja powiem ze to nawet mniej niz jak to samo.
> Te oceny
> > 9-10 to jakas kpina
>
> Tak to już jest jak się jest brudnym każualem, rakiem który niszczy już i tak na wpół
> żywy organizm gejmingu. Idź oglądaj w assassina czy inne ścierwa.

Wyzywac to sobie mozesz ojca albo matke od brudasow jak cie tak nauczyli szanowac czyjas opinie . Zaloze sie ze z ciebie taki hardkorowy gracz , ze az zal dupe sciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Od kiedy opis przedmiotów, czy instrukcja/samouczek maja coś do poziomu trudności?
Odnoszę wrażenie, że kolega nie obejrzał filmiku do walki z Iudex Gundyrem, a już na pewno nie raczył zobaczyć tej ze Swordmasterem - bo gdyby było inaczej to nie pisałby takich głupot... Ba: nie zwrócił nawet uwagi na to, że Estusa można użyć "tylko" 50 razy przed kolejnym ładowaniem go poprzez odpoczynek przy ognisku... Zresztą sam odpoczynek przy pierwszym ognisku najwyraźniej również umknął szanownemu koledze - dobrze, że choć zauważyłeś te opisy - jednakże informacji o pominięciu "ukrytej ścieżki" oczy Twe również nie zarejestrowały. Zresztą przeczytaj sobie komentarze do tego filmiku na YT - zobaczysz, że to tylko zgrywa, więc taka spina jest dość zabawna. :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No witam serdecznie, newsy wróciły na forum, wakacje się skończyły :D

Adum1 - tak bogata kartoteka, zwracanie uwagi i dalej nie dociera, że zaczepiać możesz dzieci na podwórku. Tu wypadałoby trzymać jakiś poziom dyskusji. Z wielką przyjemnością - BAN.

Stack_black - nie odpowiadaj na prowokacje, bo może się to na tobie zemścić. Ostrzeżenie za niestosowne słownictwo i wdawanie się w taką dyskusję. Nie traktuj tego jako karę, tylko radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh wow, mapa, kompetentnie wyjaśnione sterowanie, po ludzku wyjaśnione działanie przedmiotów, questlog - i może jeszcze AI ma nie oszukiwać? Szok normalnie, nie do pomyślenia ;)
BTW Nie przegap tajnej ścieżki, wymagany lvl X, ten przeciwnik jest nie dla ciebie, jaka gra to ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, ten filmik pokazuje, że twórcy powinni wziąć sobie do serca tzw "złoty środek" przy tworzeniu nowych rpg. Czyli przestali traktować gracza jak małe dzieciątko, niepotrafiące obchodzić się ze sterowaniem i jednocześnie nie kazać graczowi co chwile zaglądać do internetu aby sprawdzić różne przedmioty, czy postacie bo są tak słabo nakręcone, że ciężko odgadnąć ich przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować