Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt RED na E3 2016. Co ogłoszą twórcy Wiedźmina 3?

6 postów w tym temacie

Rozwieszać takie wielkie bannery tylko dla wirtualnej karcianki? Gwint jest świetny, ale to trochę przesada...

Przechodzę powtórnie całego Wiedźmina 3 (teraz z drugim dodatkiem) na new game + i dalej utwierdzam się w przekonaniu, że gra jest genialna. Tylko znowu wnerwia mnie niemożebnie ten tragiczny system nieprzyznawania doświadczenia za zadania niższego poziomu. Zamiast grać jak chcę muszę skakać po questach, by nie tracić expa. Nie żeby poziomy mi były potrzebne (na 60 lvl mam jakieś 30 niewydanych punktów), ale sama myśl, że bezsensownie tracę punkty mnie irytuje. Tej gry nie da się przejść by dostać doświadczenie za wszystkie zadania. Wprowadza to tylko niepotrzebną gonitwę co psuje trochę rozgrywkę.

Nie zmienia to faktu, że sama gra daje mnóstwo frajdy nawet za drugim podejściem. Nie mogę się doczekać aż dojdę do nowych zadań z Krwi i Wina. Pierwsze podejście z Sercami z Kamienia zajęło mi 130 godzin. Teraz mam już następne 40 godzin i zaczynam Skellige. Aż szkoda, że to będzie koniec sagi o Wiedźminie, ale w sumie to lepiej niż twórcy mieliby się tak na tym uniwersum pastwić jak Ubisoft nad Assassin''s Creed. Brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tylko znowu wnerwia mnie niemożebnie ten tragiczny system nieprzyznawania doświadczenia za zadania niższego poziomu zadania"

Polecam moda, który gwarantuje Ci zawsze 100 % exp za zadanie. Poziomy zdobywa się szybciej dzięki temu, ale wystarczy zwiększyć poziom rozgrywki gdy gra stanie się za łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować