Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 5 pojawia się w CV aktora. Czyżby niespodziewana zapowiedź na E3?

6 postów w tym temacie

Oby! Czekam na nowego Devila od 4 i doczekać się nie mogę. Chociaż produkcja mogłaby być bardziej w stylu zachodnim, nienawidzę tego japońskiego kiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...nienawidzę tego japońskiego kiczu."

Też tak mam. Po DmC, które bardzo mi się podoba sięgnąłem po DmC4... I szybko się jej pozbyłem. Japoński klimat oraz wciskanie zyliona klawiszy by wykonać proste akcje mnie odrzuciło bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "...nienawidzę tego japońskiego kiczu."
>
> Też tak mam. Po DmC, które bardzo mi się podoba sięgnąłem po DmC4... I szybko się jej
> pozbyłem. Japoński klimat oraz wciskanie zyliona klawiszy by wykonać proste akcje mnie
> odrzuciło bardzo mocno.
>
Właśnie przez te uproszczenia sterowania pod dzieci jakie ci się podobały DMC nie osiągnął minimalnej sprzedaży jaką zakładano w dodatku najtrudniejszy poziom był jak średni w poprzednich częściach żenua po prostu. Idąc dalej Devil May Cry 4: SE mimo że to starsza produkcja osiągnął po 3 tygodniach pułap sprzedaży tak dobry że sam Capcom był bardzo zadowolony z wyniku. DMC dopiero po osobistej przeróbce w systemie walki i poziomach trudności był coś warty uwagi. Jak tobie podobał się ten pierwszy DMC bez przeróbek to zapadnij sie pod ziemie i ne przypominaj o tym pierwszym krapie.

Czekam na 5 bo tym razem na pewno sobie Capcom nie strzeli w kolano. Wiedzą już że upraszczając grę to równa się u fanów totalnym olaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wrócą do porządnych starych klimatów. Najbardziej w dalszym ciągu lubię Devil May Cry 3 SE, głównie ze względu stylistycznego. Dante najciekawiej wyglądał i się zachowywał w tej części, choć system kombo z DMC 4, a już specjalnie z SE to wymiata.

Jeśli dadzą klimat DMC3 z mechaniką DMC4 SE (może trochę szybsze to bieganie bez wymogu sprintu, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz?) i silniku PBR... must have.

Pewne gry po prostu powinny być "hardcore only" zawsze. Seria DMC właśnie do niej należy IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować