Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior 3 dopiero w przyszłym roku. Jest dokładna data premiery

5 postów w tym temacie

To tylko jedno z serii przesunięć premiery. I w dodatku nie pierwsze, bo najpierw Snajper 3 był zapowiedziany na drugi kwartał 2016, ale został przesunięty na jesień 2016. Teraz okazuje się, że ma być w styczniu 2017, ale idę o zakład, że nie jest to ostatni z terminów, o których usłyszymy. Ze Snajperem 2 było tak samo. Na ilu obsuwach się kończyło? Doliczyłem do siedmiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To tylko jedno z serii przesunięć premiery. I w dodatku nie pierwsze, bo najpierw Snajper
> 3 był zapowiedziany na drugi kwartał 2016, ale został przesunięty na jesień 2016. Teraz
> okazuje się, że ma być w styczniu 2017, ale idę o zakład, że nie jest to ostatni z terminów,
> o których usłyszymy. Ze Snajperem 2 było tak samo. Na ilu obsuwach się kończyło? Doliczyłem
> do siedmiu.

Wydaje mi się, że przełożyli na styczeń bo bez sensu wydawać grę pod koniec roku w okresie gdy premierę mają najbardziej marketingowo nahajpowane gry- COD i BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To tylko jedno z serii przesunięć premiery. I w dodatku nie pierwsze, bo najpierw
> Snajper
> > 3 był zapowiedziany na drugi kwartał 2016, ale został przesunięty na jesień 2016.
> Teraz
> > okazuje się, że ma być w styczniu 2017, ale idę o zakład, że nie jest to ostatni
> z terminów,
> > o których usłyszymy. Ze Snajperem 2 było tak samo. Na ilu obsuwach się kończyło?
> Doliczyłem
> > do siedmiu.
>
> Wydaje mi się, że przełożyli na styczeń bo bez sensu wydawać grę pod koniec roku w okresie
> gdy premierę mają najbardziej marketingowo nahajpowane gry- COD i BF.

Też tak myślę. Mają większe szanse w takim terminie, niż w tym najbardziej obleganym.

Swoją drogą przypuszczam, że naprawdę tym razem może się im udać. Miałem okazję zagrać w demo na zeszłorocznym gamescon-ie i przyznam, że zrobiło na mnie nie małe wrażenie. Jeżeli dopracują ten produkt to możemy mieć przed nami kolejny wielki tytuł AAA z nad Wisły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować