Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2016: Poznajcie mocniejszy model Xboksa - Project Scorpio

8 postów w tym temacie

"Nie będzie Xboksa 1.5" mówili. "Z upgradem poczekamy do kolejnej konsoli" mówili.
Choć z drugiej strony nie wyobrażam sobie reakcji Sony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nie będzie Xboksa 1.5" mówili. "Z upgradem poczekamy do kolejnej konsoli" mówili.
> Choć z drugiej strony nie wyobrażam sobie reakcji Sony. :P

a na co mieli by reagować prędzej im się banan ze śmiechu zrobił że Micro jak zwykle ściemniał, a swoje zrobił. Pierwsze co się nasuwa na samym początku to to co napisałeś "że prędzej zrobią nową konsole niż tą ulepszą" :D Konkurencja prędzej się cieszy bo im więcej okłamują fanów tym więcej odchodzi do Sony lub Nintendo :) Choć to kłamstewko raczej mało znaczy dla kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają być w sumie dwie konsole:

- Xbox One S - 40% mocniejszy od XO, obsługa filmów w 4K/płyt UHDBD oraz technologii HDR
- Xbox "Scorpio" - gry w 4K (taaa ... gdy PS4 i XO nie radzą sobie w FHD)

Ja tymczasem dopiero 9 miesięcy temu zakupiłem XO ... ba! PS4 mam od 21 miesięcy, a upgrate czeka obie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2016 o 21:49, Ragmar_Atchalion napisał:

XBONE S ma być 40% mniejszy niż XBONE, nie mocniejszy.
A GPU projektu scorpio ma mieć 6 teraflopów - teraz XBONE ma 1,3. Różnica jest ogromna
:0 Hell, ja mam tylko 1,3 :0

A to sorry za błąd, źle doczytałem. W takim razie nie widzę sensu kupować takiej konsoli, skoro nowa PS4 ma też obsługiwać płyty UHDBD (nie wiem jak z HDR) i ma być mocniejsza od obecnej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> XBONE S ma być 40% mniejszy niż XBONE, nie mocniejszy.
> A GPU projektu scorpio ma mieć 6 teraflopów - teraz XBONE ma 1,3. Różnica jest ogromna
> :0 Hell, ja mam tylko 1,3 :0
>
Naprawdę X1 ma 1,3 TFLOPSa? Mój 4 letni komputer ma więcej bez kitu, co nie znaczy, że gry działają na nim lepiej, ot cała magia konsol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować