Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2016: Microsoft z nową konsolą co rok? Phil Spencer innego zdania

9 postów w tym temacie

> Kto chce może w to wierzyć.

A widzisz wtedy sens istnienia Xboxa? Bo chyba tylko dla Amerykanów, żeby sobie mogli netflixa czy inne kanały pooglądać. Zastanów się. Konsola co rok, toż to komputera się chyba tak często nie ulepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2016 o 11:21, Oxygar napisał:

> Kto chce może w to wierzyć.

A widzisz wtedy sens istnienia Xboxa? Bo chyba tylko dla Amerykanów, żeby sobie mogli
netflixa czy inne kanały pooglądać. Zastanów się. Konsola co rok, toż to komputera się
chyba tak często nie ulepsza.


Nie wiem czy ma sens.
Microsoft przez ostanie lata zrobił wiele rzeczy z konsolą Xbox One, które dla mnie sensu nie miały.
Wiem również że Pan Phil Spencer całkiem niedawno zapewniał, że oni nie planują tak jak Sony żadnych mocniejszych konsol z modelu Xbox One i co ?
Minęło ile ? Dwa, trzy miesiące ogłaszają co widać.

Nie wierzę w jego słowa i tyle.
Na pewno nie co rok, ale jak już wspomnieli o modelu Apple, coś ich gryzie ;))

Mam również wątpliwości związane z programem Play Anywhere. Może zadziała na korzyść Microsoftu a może zaszkodzi konsoli Xbox One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Kto chce może w to wierzyć.
>
> A widzisz wtedy sens istnienia Xboxa? Bo chyba tylko dla Amerykanów, żeby sobie mogli
> netflixa czy inne kanały pooglądać. Zastanów się. Konsola co rok, toż to komputera się
> chyba tak często nie ulepsza.
>

Od kiedy konsole spowalniają rynek to komputer zmienia się bardzo rzadko :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Od kiedy konsole spowalniają rynek to komputer zmienia się bardzo rzadko :>
>

A kto broni zrobić grafikę w tych grach, które są tylko na PC na poziomie osiągalnym dla kilku % graczy? Wtedy będziecie mieli okazję żeby wymienić sprzęt. Mi tam obecna grafika nie przeszkadza i podejrzewam, że graczom konsolowym również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe, co powiedzą panowie z MS i Sony na mój środkowy palec co roku. Następnym sprzętem, który stanie w moim domu, będzie PC. Konsolowego kabaretu dosyć mam na najbliższych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować