Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2016: Sony przewiduje niedobory PlayStation VR w okolicach premiery

9 postów w tym temacie

> tak dla ścisłości to ma kosztować 400$, nie euro.
No to 1600zl to dla ciebie grosze ? Tyle co nowa konsola z grami? Dodaj do tego jakies 200zl bo to przeciez nie USA i zawsze wszystko jest u nas drozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich niedowiarków którzy uważają, że technologia VR nie ma przyszłości - proszę was, zanim zaczniecie analizować i przewidywać - spróbujcie Oculusa, albo chociaż Google Cardboard :) Doświadczenie nie z tej ziemi, przetestowałem wszystkie możliwe dema na Oculusa 3 miesiące temu gdy posiadałem DK2 dla testów i byłem wniebowzięty. TO jest właśnie przyszłość ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > tak dla ścisłości to ma kosztować 400$, nie euro.
> No to 1600zl to dla ciebie grosze ? Tyle co nowa konsola z grami? Dodaj do tego jakies
> 200zl bo to przeciez nie USA i zawsze wszystko jest u nas drozsze.
a gdzie napisałem że 1600 to dla mnie grosze? czy ja w ogóle o tym pisałem? przeczytaj jeszcze raz, tylko powoli i uważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > tak dla ścisłości to ma kosztować 400$, nie euro.
> > No to 1600zl to dla ciebie grosze ? Tyle co nowa konsola z grami? Dodaj do tego
> jakies
> > 200zl bo to przeciez nie USA i zawsze wszystko jest u nas drozsze.
> a gdzie napisałem że 1600 to dla mnie grosze? czy ja w ogóle o tym pisałem? przeczytaj
> jeszcze raz, tylko powoli i uważnie...

Moja wina . Nie zuwazylem bledu w tekscie i myslalem , ze informujesz nas ze to tylko 400 dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla wszystkich niedowiarków którzy uważają, że technologia VR nie ma przyszłości - proszę
> was, zanim zaczniecie analizować i przewidywać - spróbujcie Oculusa, albo chociaż Google
> Cardboard :) Doświadczenie nie z tej ziemi, przetestowałem wszystkie możliwe dema na
> Oculusa 3 miesiące temu gdy posiadałem DK2 dla testów i byłem wniebowzięty. TO jest właśnie
> przyszłość ludzie :)

Zeby nie bylo to nawet nie majac doczynienia z vr wiem ze to bedzie murowany HIT i sam chetnie zakupie sztuke do mojego Ps4 pewnie nawet w premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować