Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2016: francuska armia jednak będzie w Battlefieldzie 1 - dzięki DLC

9 postów w tym temacie

Kolejny żenujący popis EA i DICE. To już jest zwyczajnym chamstwem żeby pomijać dwie z najważniejszych armii konfliktu. W ogóle co to za tekst o "zawyczaj pomijanej Francji". Na nowo piszą historię? Za to mamy murzynów z Ameryki. Mogą się wypchać bo ja tego nie kupię na pewno. Niech się w dupę pocałują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy każdej części Battlefielda(pomijając już 1942 z modami czy 2 z dodatkami) zastanawiam się, dlaczego nie można by do gry wsadzić tylu interesujących armii...Przy BF 3-4 dlaczego nie można było dać czegoś z NATO? Choćby Turcji, Niemiec, Polski, Francji, WB? Owszem w 4 już dali Chiny, to już coś. Było w BF 2.

No więc teraz to samo. Łaskę zrobią dając tę Francję? Przecież to kwestia skinów, modeli postaci/pojazdów. Tak mało, a tak wiele by dało, duże zróżnicowanie. Jeżeli tego im się nie chce robić(albo EA zabrania) to o tworzeniu map bardziej asymetrycznych nie będę nawet gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak tych frakcji będzie... Jeśli gra będzie dobra, to na pewno kupię Premium - lubię co kilka miesięcy dostawać kolejną zawartość. O wydanej kasie juz dawno zapominam, a cieszę sie z nowej zawartości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że takie zabawki jak Renault FT-17 w podstawowej wersji gry się pojawią. W każdym razie, kuriozalne. Na DLC mogli sobie zostawić takie popierdółki jak Włochów czy Jankesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W bf4 były 3 narodowości i nikt nie narzekał. Tak naprawdę mi by wystarczyły dwa - trzy sety broni i pojazdów. 6 państw z podstawki wystarcza mi aż nadto. Najważniejsze jest dla mnie aby multi było stabilne i dobrze zbalansowane a feeling strzelania i jazdy miodny i przyjemny, a mapy zróżnicowane. Reszta to szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W bf4 były 3 narodowości i nikt nie narzekał. Tak naprawdę mi by wystarczyły dwa - trzy
> sety broni i pojazdów. 6 państw z podstawki wystarcza mi aż nadto. Najważniejsze jest
> dla mnie aby multi było stabilne i dobrze zbalansowane a feeling strzelania i jazdy miodny
> i przyjemny, a mapy zróżnicowane. Reszta to szczegóły.

Tu nie chodzi o to:) Chodzi o to ze albo ktos nie myslal lub nie mial wiedzy albo zdecydowal ze wytna z gry Francuzow/z robia tylko skorki i audio a wszystko upchnal lemingom w postaci platnego DLC..dobrze ze jeszcze amunicji nie sprzedaja za realna kase.. Nie kupie juz zadnej gry z serii z BF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować