Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored 2 zabierze nam z życia 12-20 godzin

13 postów w tym temacie

> O tak, niech zabierze 20 i więcej. Nie będę się śpieszył.
Mam to samo.

Kolo pewnie mówił o jednorazowym przejściu :D a jak się zabrać znów by nie zostać wykrytym i nie zabić nikogo na najtrudniejszym poziomie to jeszcze dłużej może zejść ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra ma świetny replay value. 20 godzin to ja spędzę mając 1/4 gry xD Gdyż niema to jak zabijać tych samych NPC na 1000 sposobów + robienie na ghost'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha.... a ja właśnie gram w Krew i Wino, jeżdżę po Toussaint już ok. 25 godzin, jeszcze ani przez chwilę się nie nudziłem, a wykonałem zaledwie dwie misje z wątku głównego i chyba mniej niż ćwierć questów pobocznych (np. zdążyłem odwiedzić zaledwie dwie z sześciu tablic z ogłoszeniami). A to jest tylko rozszerzenie, nie pełna gra! Więc nikt mnie nie przekona, że gra w pełnej cenie, której przejście producent deklaruje na 12-20 godzin (zatem w realu będzie mnie niż 10h) to ma być doby interes. Wiem, że w tetrisa i ponga też można grać godzinami, ale nie tego oczekuję od gry, za którą mam zapłacić tyle, co za Wiedźmina 3, Falouta 4, czy chociażby Dragon Age. Dlatego Dishonored 2 wyląduje u mnie w koszu z przykładami, jak niektórzy, niegdyś dobrzy developerzy zeszli na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam różne podejście do różnych gier i zdecydowanie nie oczekuję od Dishonored dłuższego czasu rozgrywki niż te 20 godzin. Gatunki różnią się dynamiką, Dishonored to gra akcji, ma trzymać w napięciu i zapewniać dopływ adrenaliny. Wiedźmin to RPG, do tego sandbox, zupełnie czego innego od takiej gry oczekuję. Jakbym miał wszystkie gry oceniać pod kątem liczby złotówek które wydałem na jedną godzinę grania, to bym cały czas grał w Dotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Acha.... a ja właśnie gram w Krew i Wino, jeżdżę po Toussaint już ok. 25 godzin, jeszcze
> ani przez chwilę się nie nudziłem, a wykonałem zaledwie dwie misje z wątku głównego i
> chyba mniej niż ćwierć questów pobocznych (np. zdążyłem odwiedzić zaledwie dwie z sześciu
> tablic z ogłoszeniami). A to jest tylko rozszerzenie, nie pełna gra! Więc nikt mnie nie
> przekona, że gra w pełnej cenie, której przejście producent deklaruje na 12-20 godzin
> (zatem w realu będzie mnie niż 10h) to ma być doby interes. Wiem, że w tetrisa i ponga
> też można grać godzinami, ale nie tego oczekuję od gry, za którą mam zapłacić tyle, co
> za Wiedźmina 3, Falouta 4, czy chociażby Dragon Age. Dlatego Dishonored 2 wyląduje u
> mnie w koszu z przykładami, jak niektórzy, niegdyś dobrzy developerzy zeszli na psy.
Nie nazwałbym tego schodzeniem na psy...
Nie każdy ma tyle czasu, żeby jeździć sobie w kółko i podziwiać widoczki przez 25 godzin. Jak dla mnie, 8h ciekawej, intensywnej historii w zupełności wystarcza, żeby uznać grę za wartościową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Acha.... a ja właśnie gram w Krew i Wino, jeżdżę po Toussaint już ok. 25 godzin, jeszcze
> ani przez chwilę się nie nudziłem, a wykonałem zaledwie dwie misje z wątku głównego i
> chyba mniej niż ćwierć questów pobocznych (np. zdążyłem odwiedzić zaledwie dwie z sześciu
> tablic z ogłoszeniami). A to jest tylko rozszerzenie, nie pełna gra! Więc nikt mnie nie
> przekona, że gra w pełnej cenie, której przejście producent deklaruje na 12-20 godzin
> (zatem w realu będzie mnie niż 10h) to ma być doby interes. Wiem, że w tetrisa i ponga
> też można grać godzinami, ale nie tego oczekuję od gry, za którą mam zapłacić tyle, co
> za Wiedźmina 3, Falouta 4, czy chociażby Dragon Age. Dlatego Dishonored 2 wyląduje u
> mnie w koszu z przykładami, jak niektórzy, niegdyś dobrzy developerzy zeszli na psy.

Widać że nie grałeś w jedynkę albo grałeś na rambo na łatwym poziomie bo gadasz głupoty. Każdą misje można przechodzić na różne sposoby dachami,oknami,kanałami,głównym wejściem możliwości jest wiele. Jedno zaliczenie jest na 12 godzin dla przeciętnego gracza. Nie mówiąc o wykonywaniu pobocznych misji. Ta gra jest tak zrobiona że zaliczasz ją wielokrotnie i się nie nudzisz bo zawsze coś zrobisz inaczej.

Po drugie jak piszą 12-20 godzin to ludzie zrobią w 6 i już taką firmę skreślasz. Główny wątek w Wiedźminie 3 miał trwać 25 godzin jak się będziemy spieszyć zapowiadali twórcy, a ludzie robią go w 2:30-5 godzin to co musisz wyrzucić Wiedźmina do śmietnika bo Cd Project red cię okłamał z tymi 25 godzinami i dla tego może zszedł na psy ?. Po prostu się ogarnij bo w każdej grze znajda się ludzie co zaliczą grę 10 razy szybciej niż testerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jakaś długa nie była, ale to że można za każdym razem przechodzić inaczej sprawia, że ma się zupełnie inne doznania. Czekam i mam nadzieję, że znowu będzie hit. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak teraz sprawdziłem na Steamie i dwukrotne przejście jedynki z dodatkami zajęło mi 65 godzin. Wg mnie Dishonored to jest typ gry, którą warto przynajmniej dwukrotnie przejść, bo za jednym razem na pewno nie poznamy wszystkich sekretów.

Plusem jest też to, że gra jest przystosowana dla stylu gry w typie Rambo, jak i dla osób, które lubią Garretta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długość gry w tym wypadku jest względna. Wszystko zależy od stylu gry oraz gracza.

Chowając się w cieniach, szukając alternatywnych dróg, bez zabijania, z poszukiwaniem sposobu na bezkrwawe wyeliminowanie celu, zejdzie trochę więcej - już nie mówiąc o tym, że niektórzy podejmą się grania bez znacznie ułatwiających grę mocy. Zobaczymy.

Jak ktoś chce przebiec grę, siepiąc niczym doborowy oddział piechoty wszystko w zasięgu wzroku, dlaczego nie? Niech gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować