Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Urocze rybcie i egzystencjalny horror – recenzja Gdzie jest Dory?

5 postów w tym temacie

Czy film jest równie dobry jak Disneyowski "Zwierzogród"? W tym roku Disney wysoko zawiesił poprzeczkę i nie wiem, czy uda się ją przeskoczyć 9a w sumie to chyba nawet nie chcę ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy film jest równie dobry jak Disneyowski "Zwierzogród"? W tym roku Disney wysoko zawiesił
> poprzeczkę i nie wiem, czy uda się ją przeskoczyć 9a w sumie to chyba nawet nie chcę
> ;)).
Niewiele jest filmów równie dobrych czy lepszych od Zwierzogrodu ;) Ubiegłoroczne "W głowie się nie mieści" też jest moim zdaniem lepsze od Dory, ale to nic nie ujmuje temu filmowi. Powiem tak: Dory (i Nemo) są w moim prywatnym rankingu trochę poniżej pixarowego panteonu, na który składają się m.in. Up, Toy Story czy Wall-E, ale wciąż powyżej (i tak niezłej) Meridy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2016 o 23:28, pannowacki napisał:

Niewiele jest filmów równie dobrych czy lepszych od Zwierzogrodu ;) Ubiegłoroczne "W
głowie się nie mieści" też jest moim zdaniem lepsze od Dory, ale to nic nie ujmuje temu
filmowi. Powiem tak: Dory (i Nemo) są w moim prywatnym rankingu trochę poniżej pixarowego
panteonu, na który składają się m.in. Up, Toy Story czy Wall-E, ale wciąż powyżej (i
tak niezłej) Meridy :)


Miło widzieć fana Disneyowskiej (i Pixarowej) animacji ;)
Też uważam, że z animacji z ostatnich sześciu lat "Zootopii" dorównuje tylko "Inside Out", ale to i tak najlepszy film Disneya od czasu "Króla Lwa" (przy okazji, w środę minęła 22 rocznica premiery tego klasyka). Jeżeli chodzi o filmy Pixara, to moja hierarchia wygląda tak:

"Ratatuj"
"Toy Story 2"
"W głowie się nie mieści"
"Toy Story 3"
"Potwory i Spółka"
"Gdzie jest Nemo"
"Odlot"
"Auta"
"Wall-E"
"Iniememocni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować