Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Phil Spencer zapowiada, że gry Microsoftu będą debiutować także na Steam

14 postów w tym temacie

> Gears of War na Steamie chętnie bym przygarnął. :>
Na Windows 7 jeszcze :D, żeby nie trzeba było instalować W10 to i ja chętnie Ultimate Edition wtedy przygarnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam instalować Win 10 dla gier jednego dewelopera wydawcy, jest masa innych produkcji a Win 7 spisuje się cały czas znakomicie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widzę ironię w tym, że ten pan mówi "Postrzegam Valve jako bardzo ważne dla Windowsa. Są istotną częścią sukcesu gier na Windowsie" o firmie, która przygotowuje swoją własną platformę do gier opartą na linuksie i stara się promować granie na linuksie :D

Poza tym, powinno być:
"Nie uważam, by Valve cierpiało z tego powodu, że aktualnie nie ma w swoim sklepie naszych gier od deweloperów first-party"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2016 o 18:53, Numenpl napisał:

Czyli jako tako przyznanie, że Windows Store znane także jako GFWL 2.0 okazało się takim
samym niewypałem jak poprzednik.


Bo jest niewypałem. Po krótkim kontakcie z WS przy okazji gry w Forza Apex uważam, ze jest to najgorsza platforma ze wszystkich dostępnych. Całe to UWP to pomyłka, a kiepskie działanie dotychczasowych produkcji pod DX12 też nie sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2016 o 11:04, fenr1r napisał:

Bo jest niewypałem. Po krótkim kontakcie z WS przy okazji gry w Forza Apex uważam, ze
jest to najgorsza platforma ze wszystkich dostępnych. Całe to UWP to pomyłka, a kiepskie
działanie dotychczasowych produkcji pod DX12 też nie sprzyja.


Ogólnie zastanawia mnie co szefostwo MS za farbę wąchało skoro uznali ten UWP za dobry pomysł. To cholerstwo się nie sprawdza, bo nawet takie funkcje jak kalkulator potrafią się zawiesić i nie wspominam o nowszej wersji office która jest badziewiem totalnym w porównaniu do tych starszych z przed kilku lat.

Najbardziej mnie śmieszą tłumaczenia, że MS nie schrzani dwa razy w ten sam sposób swojej usługi. Kurde niektórzy tłumaczą słowami, że piorun nie trafi dwa razy w to samo miejsce. [M-Z] przecież to MS więc na bank popełnią ten sam błąd i jakby tego mało do cholery jasnej już to zrobili.

Jak pierwsze Gears of War wydali na PC to oczywiście większość problemów z grą to była wina tego [M-Z] GFWL. W dodatku MS nie uaktualnił certyfikatu do gry i oczywiście cały proces musieli gracze wykonywać ręcznie, gdyż czcigodne MS jest zbyt leniwe by dodać aktualizację do swojej usługi. I teraz wydali odświeżoną wersję na win 10 jako UWP i dręczą je te same problemy + zwalona optymalizacja. Na forach SE nawet piszą by nie kupować ich gier na Windows store bo będą inaczej problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycofują się szybciej niż myślałem. Dobrze. Ich sklep to parodia, kolejny raz się o tym przekonali.

Początkowo plan był taki, żeby walczyć z Valve, bo nikt nie robiłby tego co zrobił MS dla zabawy. Polegli, to teraz przepraszają i słodko pierdzą do taktu. Gdyby jeszcze dało się zupełnie uciec od MS grając - to dopiero byłby powód do radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować