Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch ma problemy z serwerami, a Lizard Squad twierdzi, że to ich DDOS

9 postów w tym temacie

"Jestę Hakerę... Umne zrobić tak, żeby ludzie nie mogli grać w gry! "

Do tego gościu na twicie pisze, że robi przysługę graczom bo odciąga ich od pikseli, które angażują ich na całe dnie... A jemu to komputer robi wydruki z ekranu? Też siedzi cały dzień przy kompie tylko po to, żeby utrudnić życie innym. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Jestę Hakerę... Umne zrobić tak, żeby ludzie nie mogli grać w gry! "
>
> Do tego gościu na twicie pisze, że robi przysługę graczom bo odciąga ich od pikseli,
> które angażują ich na całe dnie... A jemu to komputer robi wydruki z ekranu? Też siedzi
> cały dzień przy kompie tylko po to, żeby utrudnić życie innym. -.-
Nom. Haker, czyli gościu, który siedzi pewnie 8-12 h/d przed kompem (nie ukrywajmy hakerstwa nie uczy się biegając po placu za piłką) jako bojownik od odrywania sprzed kompa. Dobre sobie. Uwielbiam hakerów "złamiemy twoje hasło i zablokujemy konto dla twojego dobra/w walce o ochronę twoich danych" Pewna grupa hakerów dalej wisi mi kilkaset zł za gry z mojego starego konta UPlay, które straciłem po ataku. Jeśli działali dla naszego dobra powinni pokryć straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałoby się. Z punktu widzenia prawa koleś celowo uniemożliwia graczom korzystanie z ich własności. To trochę jakbym ja stał przed twoimi drzwiami do domu i tarasował wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dałoby się. Z punktu widzenia prawa koleś celowo uniemożliwia graczom korzystanie z ich
> własności. To trochę jakbym ja stał przed twoimi drzwiami do domu i tarasował wejście.

Nie do konca:) Obecnie gry sa jedynie na oficjalnych serwerach(Jak korporacji wyniki spadna ponizej oczekiwan to wylaczaja serwery) a Ty mozesz sobie poklikac guzik play. I o to powinni walczyc a porownanie do blokowania drzwi raczej nie jest odpowiednie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować