Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War: Kratos-ojciec to zupełnie inny bohater niż Kratos z poprzednich części serii

9 postów w tym temacie

Podejrzewam że w najnowszej części Kratos nie bedzie główną postacią, no może przez początek. Główną postacią będzie jego syn który zostanie wyszkolony tak przez ojca by zostać bogiem jak kiedyś Kratos. Jak fabuła potoczy się inaczej będę raczej zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to kto jest jego matką? Afrodyta! Jedyna bogini, której Kratos nie zabił xD

Nie zabił też Artemidy i ...Dionizosa.
I cały poczet pomniejszych bogiń też by się znlazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej wolę nowy widok TTP, przede wszystkim dzięki kamerze, którą mogę swobodnie obracać (zapewne będzie ona "pracować" w momentach wspinaczkowych, czy epickich walkach z dużymi przeciwnikami w sposób podobny do Uncharted). Poza tym sama gra -jak dla mnie- skończyła się na części trzeciej, toteż widzę sens takiego rozwiązania- przynajmniej mam wrażenie, że obcuję z czymś świeżym w tej materii. Jak dla mnie bomba, kolejnego "starego" GOW już bym nie strawił, seria osiągnęła imo swoje apogeum i wypadało zrobić coś nowego. The Last of God of War?- proszę mi to zapisać panie doktorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2016 o 16:44, BeliarDevil666 napisał:

Podejrzewam że w najnowszej części Kratos nie bedzie główną postacią, no może przez początek.
Główną postacią będzie jego syn który zostanie wyszkolony tak przez ojca by zostać bogiem
jak kiedyś Kratos. Jak fabuła potoczy się inaczej będę raczej zawiedziony.


Chyba na Goolu mówili, że ta dwójka (ojciec i syn) będzie z sobą współpracować przez cała grę, więc mamy modny ostatnio u Sony model - główna postać + pomocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować