Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2007 o 17:52, mtobi napisał:

Mam pytanie. Chciałbym zacząć swoją przygodę z ASG. Chciałbym kupić jakiegos dobrego AEG-a
do 200 zł. Możecie cos polecić ? Zastanawiałem się nad repliką H&K G36C firmy double eagle
oraz MP% firmy CYMA. A może coś innego ??


Do 200 nie polece ci NIC. Od 400 owszem- CYMA jak najbardziej. Nie baw sie w karabiny za 200 zeta bo to sa zabawki. Kiedys dla eksperymentu zakupilem m4 takiego wlasnie double eagle czy innego crapa. Zasieg ok 10m i do tego strzela w lewo. Do tego masa gadzetow w stylu lasery i bajery, ktore oczywoscie psuja sie po 2 dniach. Jak masz 200 zeta to juz lepiej gaziaka se kup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przez pewien czas Heckler& Kocha G36C i byłem zadowolony. Mocno strzela i jest celny i kosztuje 37 zł. Choć jest z plastiku i coś może się połamać ale chyba jest wersja metalowa. A co do droższych to wolał bym już dać więcej powiedzmy 350 za MP5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:17, uchal napisał:

zaczynam z ASG i nie wiem jakiej firmy kupić karabin, a dokladnie M4A1, w cenie do 400 zł pomózcie


moze Tokio Marui ??
wejdz na www.airsoftguns.pl tam maja duzy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhyhy, to już lepiej iść kupić se 10 pistoletów z kiosku za 4 zł i je se zmodować.

Poza tym, w sprezynowych m16 ładowanie następnej kulki jest ARCY nie wygodne.
Te zabawki z allegro są to takie chińskie zabaweczki tylko w ładniejszej obudowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie kupić dobrej jakości markowy nowy sprzęt to polecam sklep www.specshop.pl duży wybór. No, ale jak już macie ograniczony budżet to warto tez zajrzeć do komisu na www.wmasg.pl (ja tak kupiłem mp5 TM za 120 zł z drugiej ręki).Wystarczy tylko dobrze poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, nie kupujcie elektrycznych replik do 400 PLN. Załóżmy że będzieice robić akcje raz w tygodniu, taka replika posłuży Wam niecałe pół roku. Wydajcie 100 na dobrą sprężyne, 30 dychy na bezpieczne gogole i możecie się bawić. Zaoszczędzćie troche kasy i kupcie sobie przyzwoitą replike, TM można mieć od 800 PLN, a taka służy dłuugo. Kolegi Ak beta specnaz żyje i ma się dobrze od jakichś dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest super! Moje najwieksze zainteresowanie (po pilce noznej:D), obecnie posiadam deserta eagle elektrycznegoi scorpiona vz-cos tam:D
Replika za 2 dychy, z zasiegiem na 20 m. 14 kulek w magazynku co czyni go dobrym na postraszenie:D Czyli atak i w nogi. Z powodu, ze mam niesamowicie duzo osob chetnych bawic sie w ta zabawe bo az 6:D nie kupuje replik znakomitych. Planuje kupic m4a1 wersje sprezynowa z zasiegiem 20m i z magazynkiem mieszczacym 25 kulek w cenie 45 zl:D. Ale gdy wybije 18-stka kupie replike z metalowaym gb. Nie sa takie drogie bo ceny ida od 380 zl w gore:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:16, Zauri napisał:

Ja mam to m4a1 i nawet nieźle się z niego strzela.Ale to tylko rzecz gustu,zatem wybieraj sam,bo ja z tym karabinem dopiero zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym złożyć Request.Potrzebuje karabinka,który byłby w miarę celny,zasięg około 20m,i kosztował by poniżej 200 zł.Nie musi mieć metalowych elementów-potrafię zadbać o swój sprzęt.Najbardziej zależy mi na celności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:34, Adamido napisał:

Chciałbym złożyć Request.Potrzebuje karabinka,który byłby w miarę celny,zasięg około 20m,i
kosztował by poniżej 200 zł.Nie musi mieć metalowych elementów-potrafię zadbać o swój sprzęt.Najbardziej
zależy mi na celności.

To ju| by[ musial popatrze na sklepach internetowych i patrzec na opinie jesli sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:46, bula1111 napisał:

> Chciałbym złożyć Request.Potrzebuje karabinka,który byłby w miarę celny,zasięg około 20m,i

> kosztował by poniżej 200 zł.Nie musi mieć metalowych elementów-potrafię zadbać o swój
sprzęt.Najbardziej
> zależy mi na celności.
To ju| by[ musial popatrze na sklepach internetowych i patrzec na opinie jesli sa:)


Zależy mi na opinii gramowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:34, Adamido napisał:

Chciałbym złożyć Request.Potrzebuje karabinka,który byłby w miarę celny,zasięg około 20m,i
kosztował by poniżej 200 zł.Nie musi mieć metalowych elementów-potrafię zadbać o swój sprzęt.Najbardziej
zależy mi na celności.


Producenci nie robia metalowych replik zeby nic im sie nie stalo. Chodzi o realizm:P Chcesz Aega czy spring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:57, ThoruS napisał:

> Chciałbym złożyć Request.Potrzebuje karabinka,który byłby w miarę celny,zasięg około 20m,i

> kosztował by poniżej 200 zł.Nie musi mieć metalowych elementów-potrafię zadbać o swój
sprzęt.Najbardziej
> zależy mi na celności.

Producenci nie robia metalowych replik zeby nic im sie nie stalo. Chodzi o realizm:P Chcesz
Aega czy spring?


Spring,AEG do 200stu złotych to w większości kicz.Choć mój XM-8 nie jest tragiczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować