Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Wow - patrzcie co znalazłem na Allegro - Gunfire wystawia repliki do licytacji między innymi ten oto pistolet:
http://www.allegro.pl/item222240891_gunfire_socom_mk23_heavy_weight_gas_pistol_1_zl.html
Super moc i zasięg - brak blow-backa, ale ruchomy zamek no i na razie niska cena (jeszcze 2 dni) - opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że strzelałeś z wiatrówki w gołębie...

Wiatrówki strzelają śrutem i są o wiele mocniejsze od replik ASG (Air Soft Gun), które strzelają kulkami o średnicy (najczęściej) 6 mm.

Korzystaj z funkcji "ODPOWIEDZ"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:10, Woko11 napisał:

Rozumiem, że strzelałeś z wiatrówki w gołębie...

Wiatrówki strzelają śrutem i są o wiele mocniejsze od replik ASG (Air Soft Gun), które
strzelają kulkami o średnicy (najczęściej) 6 mm.

Korzystaj z funkcji "ODPOWIEDZ"!


OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:05, KOCYK ELMO napisał:

aha, bo ja kiedys szczelalem z wiatruwki w golembie z dziadziusiem bo jest lesniczym.

to tez jest A S G ?



Pięknie, po pierwsze korzystaj ze słownika bo to co piszesz świadczy o poziomie nauczania w polsce (który i tak jest mały). Ile masz lat? A proponuje następnym razem strzeli sobie w główkę, gratuluje ''''dziadziusia'''' leśniczego zresztą, który zamiast chronic ptaki ładuje w nie ile wlezie. A wracając do tematu mam karabinek M-55 elektryk. Mam go już 3 miesiące jak narazie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Okej, okej - więc co polecasz? Konkretnie - ceny i modele, lecz nie przesadzaj - nie jestem milonerem! Tak gdzieś do 300 zł da się znaleść jakiś ciekawy i dobry model, niekoniecznie elektryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzisiaj kupilem do swojej PJtki preclufe, baterie sanyo 9.6v 1800 i komore hop up+gumke silikonowa guardera oraz kolimator. Musze przyznac, ze efekty tego stosunkowo taniego upgradeu przeszly moje najsmielsze oczekiwania. Giwera chodzi jak marzenie, zasieg i skupienie odpowiednio sie zwiekszyly. Na kulkach 0.25 Blastera (nie polecam PJtek - zauwazylem, ze magazynek duzo gorzej je podaje) skupienie i moc jest bardzo satysfakcjonujaca.

Ponad to zakupilem nowy model (konwersje) http://taiwangun.com/?str=product&prId=794&PHPSESSID=3b6ea98aab7983b82f06e2ea14c0a75f

Jeszcze z niego nie strzelalem, jutro i w niedziele pierwsze testy, ale wizualnie bardzo ladnie sie prezentuje. Jest tez nieco lzejszy od m4 RIS i sporo krotszy. Fajna sprawa do budynkow. Batka oczywiscie large, ale naprawde polecam wymienic stockowa baterie na lepsiejsza. Przy largeach nie jest to konieczne tak jak przy mini ale na prawde duuuuzo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować