Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2007 o 18:05, Mateusz kopacki napisał:

bedziesz w sobote 29.12.2007 szykuje sie pasternik


Nie sadze, mam awarie, i szczerze, to jakos znudzil mi sie pasternik ostatnio. Jestem co srode na f50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.Solidnie zainteresowałem się tym sportem bo tak chyba mogę to określić :) Chciałbym się was zapytać czy dostanę gdzieś Berettę ,najlepiej metalową z blow-backiem do 100zł :P Wiem ,że wymagania duże ,ale lubię ten model ,nie mam siana a blow-back dodaje realizmu.Czy pistolety ASG są na gaz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 00:33, jackass napisał:

Siemanko.Solidnie zainteresowałem się tym sportem bo tak chyba mogę to określić :) Chciałbym
się was zapytać czy dostanę gdzieś Berettę ,najlepiej metalową z blow-backiem do 100zł :P Wiem
,że wymagania duże ,ale lubię ten model ,nie mam siana a blow-back dodaje realizmu.Czy pistolety
ASG są na gaz ?


Metalowa beretta z blow backiem to bedzie jakies 300pln wywalone w bloto, bo gaziakow nie ma co kupowac. Psuja sie, a te z blowbackiem to juz w szczegolnosci. Przykro mi, ze zniszczylem twoje marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Strzelamy się już długo (ze 2 lata będzie) ale ostatnio nasza grupa bardzo się zmniejszyła i zostało nas zaledwie paru.Więc byłby ktoś chętny do strzelania z żor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się olbrzymi wyjazd. Weekend po weekendzie majowym, trzy dni na NATOwskim poligonie wojskowym, ok 800 osób uczestniczących w zabawie, do dyspozycji...... Humvee, transportery opancerzona i tym podobne bajery... Ja się na to piszę, nie ma bola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:00, Astmatyk napisał:

Szykuje się olbrzymi wyjazd. Weekend po weekendzie majowym, trzy dni na NATOwskim poligonie
wojskowym, ok 800 osób uczestniczących w zabawie, do dyspozycji...... Humvee, transportery
opancerzona i tym podobne bajery... Ja się na to piszę, nie ma bola :)


Detale? Link? Koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:01, Fumiko napisał:


Detale? Link? Koszta?

>

Detale powinny się pojawić wkrótce na wmasg.pl
Ja mogę tylko jeszcze dodać, że wyjazd jest na Ukrainę, ok 30 km za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero zamiar zacząć się interesować ASG. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś klub czy coś, gdzie są odpowiedni ludzie, którzy by mi pokazali co i jak? Najlepiej w Warszawie i okolicach. Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 00:02, Astmatyk napisał:

No to teraz będziemy mieli najlepiej odwzorowane oznaczenia na najgorszych replikach
:D


Się normalnie cieszę, że mi jednak najbardziej rodzina AK leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcę zainwestować w profesionalną replike L96A1 (?) znane AWP z cs''a... Osobiście znalazłem "zestawik" za 400zł 3 magazinki luneta 4x-9x zoom paczka kulek noi karabin... Spręzynowy, magazynek na 28 kulek... ale nie jestem pewien czy to dobry wybór, ma może ktoś taki model (profesionalna replika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie kupił. Mi się nie podoba to, że jest na jakieś pojedyncze naboje. W przypadku ostrej wymiany ognia ładowanie czegoś takiego może być kłopotliwe. Kolba i łoże z ABS-u zamiast drewna. Do tego jest to tzw. "sprężyna", czyli co strzał musisz przeładować. Ja tam wole mieć w zapasie tryb Auto, gdy trzeba prowadzić jakiś zaporowy:) Nie wiem jakia jest opinia na temat producenta tej repliki (nawet o takim nie słyszałem). Do tego nie przepadam za niemieckimi karabinami. Dla mnie taki karabin odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

dziękuje za odpowiedzi , ale musze przyznac ze twoj post przypomniał mi o kilku rzeczach których zapomniałem dodac wcześnie

Otoż nie chciałem zasmiec forum tematem o jednum mauserze i tu sie wypowiedziałem .

Mi nie chodzi o zabawę ASG do do uzytku takiego ,, domowego "

Własnie dlatego , że co strzał musze przeaładowac mnie nabradziej kręci :) bowiem jestem maniakiem II wojny światowej i lubie stare rzeczy :)

Co to jest ten ABS ? Jakies lipne drewno ?
Oraz czy wykonanie tego karabinu jest porządne ?

Dzięki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować