Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 23:09, Szczur22 napisał:

Bez jaj. Replika za 300 zł to jest minimum, to gwarancja że ci sie nie rozpadnie po 1
strzelance. Jeśli nie chcesz sie w to na poważnie bawić to odpuśc, bo nie warto.


Raczej nie :) JEsli umiesz eksploatować swój sprzęd należycie to potrzymie Ci troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 23:21, Jacobek92 napisał:

Raczej nie :) JEsli umiesz eksploatować swój sprzęd należycie to potrzymie Ci troche
:)


tak, tylko najpierw musisz mieć co eksploatować, za mniej niż stówę nie kupisz nawet dobrej sprężynki z TM, a kulki, okulary, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 23:26, Dominik84 napisał:


> Raczej nie :) JEsli umiesz eksploatować swój sprzęd należycie to potrzymie Ci troche

> :)

tak, tylko najpierw musisz mieć co eksploatować, za mniej niż stówę nie kupisz nawet
dobrej sprężynki z TM, a kulki, okulary, itd...


Tak, kumpel kupił sobie za 100zł elektrycznego G36C z tanichmilitari [bez komentarza ;]]. Zasięg kulki był do ziemi, a moc taka, że z 3m strzelaliśmy sobie w gołe plecy i traktowaliśmy to jako słaby masażyk. ;P To było jakieś 5lat temu, jednak oferta sklepu nie bardzo się poprawiła, ogólnie nie opłaca się tam nawet wchodzić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 10:49, Verd Navarro napisał:

Tak, kumpel kupił sobie za 100zł elektrycznego G36C z tanichmilitari [bez komentarza
;]]. Zasięg kulki był do ziemi, a moc taka, że z 3m strzelaliśmy sobie w gołe plecy i
traktowaliśmy to jako słaby masażyk. ;P To było jakieś 5lat temu, jednak oferta sklepu
nie bardzo się poprawiła, ogólnie nie opłaca się tam nawet wchodzić. :/


Zgadzam sie z tobą w 100%!! Taniemilitaria to zuo!!:D Z resztą sama nazwa mówi za siebbie ;D:D:D
Kupiłem kiedyś tam STEYR AUG Najwiekszy z ASG i nawet nie wytrzymał mi miesiąca! A kiedy dodałem komentarz na tej stronie o tej broni.... Po niespełna tygodniu usuneli go!!
A więc szkoda zawracać w ogóle sobie głowę czymś takim jak TM według mnie najlepsze strony to Airsoftguns.pl i taiwangun.com
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:23, Lord Tomeks napisał:

Pozdrawiam!


Ha, ostatnio kumpel wysłał mi link, który przekroczył moje najśmielsze oczekiwania - M4a1 z granatnikiem za... 269zł! Cóż za okazja! Oczywiście nie mogłem się nadziwić temu tworowi. Już nie mówiąc, że normalnie granatnik kosztuje jakieś 1000zł, 700 najtaniej chyba :P [oczywiście na granaty, nie ta parodia co w ofercie tego sklepu.

Zaraz, moment, twierdzisz, że airsoftguns.pl to dobry sklep? Mi się nie kojarzy wcale dobrze, zwłaszcza, że ta oferta jest na stronie tego sklepu. :/ Wg. mnie ośmieszyli się tą repliką.

[miałem wkleić link, ale przecież regulamin tego zabrania :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2008 o 16:01, Verd Navarro napisał:

Ha, ostatnio kumpel wysłał mi link, który przekroczył moje najśmielsze oczekiwania -
M4a1 z granatnikiem za... 269zł! Cóż za okazja! Oczywiście nie mogłem się nadziwić temu
tworowi. Już nie mówiąc, że normalnie granatnik kosztuje jakieś 1000zł, 700 najtaniej
chyba :P [oczywiście na granaty, nie ta parodia co w ofercie tego sklepu.

Zaraz, moment, twierdzisz, że airsoftguns.pl to dobry sklep? Mi się nie kojarzy wcale
dobrze, zwłaszcza, że ta oferta jest na stronie tego sklepu. :/ Wg. mnie ośmieszyli się
tą repliką.

[miałem wkleić link, ale przecież regulamin tego zabrania :P]



No spoko ale ja nie mówie tu o tanich replikach za 200 :/;/ ja mówie o trochę lepszych i droższych replikach!! To wy się strzelacie zabawkami do 200 zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 19:07, Lord Tomeks napisał:

No spoko ale ja nie mówie tu o tanich replikach za 200 :/;/ ja mówie o trochę lepszych
i droższych replikach!!


Skąd mogłem wiedzieć?

>To wy się strzelacie zabawkami do 200 zł??

Nie, nie jestem z Twojego środowiska asg. ;] Nie wiem po co te nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego pierwszego nie znam, ale reszta jest bardzo w porządku.
Mozna jeszcze dodać Vest - mają ciekawą ofertę nie tylko asg, ale również oryginalne rzeczy z demobilu [jakby z demobilu mogłyby być podróbki x]], a jak ma się dużo pieniedzy, to mozna jeszcze polecić CapriASG [drogo mają].
Zastanawiam się, czy lepiej kupić mid cap czy metalową berettę [sprężyna, byle tylko była i ładnie wyglądała] z gunfire. W sumie mid cap bardziej przydatny, bo na mil sim mozna iść, a mam tylko hi capa... Natomiast beretta to czysty szpan. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:00, Verd Navarro napisał:

Tego pierwszego nie znam, ale reszta jest bardzo w porządku.
Mozna jeszcze dodać Vest - mają ciekawą ofertę nie tylko asg, ale również oryginalne
rzeczy z demobilu [jakby z demobilu mogłyby być podróbki x]], a jak ma się dużo pieniedzy,
to mozna jeszcze polecić CapriASG [drogo mają].
Zastanawiam się, czy lepiej kupić mid cap czy metalową berettę [sprężyna, byle tylko
była i ładnie wyglądała] z gunfire. W sumie mid cap bardziej przydatny, bo na mil sim
mozna iść, a mam tylko hi capa... Natomiast beretta to czysty szpan. :P


O Beretta to bym chciał mieć tylko troszke kosztuje na narazie musze sie zadowolić moim G36C którego kupuje w na następnym tygodniu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ratio93 Okulary na galy, ewentualnie maska na twarz i po klopocie. Co najwyzej grozi Ci pare siniakow.


Panie i panowie, mam zaszczyt poinformowac, ze razem z kolegami z Sekcji 8 otworzylismy nowy sklep ASG. Jako, że gram.pl to nie miejsce na reklamy, po wszelkie informacje zapraszam na gg (jest na gsie). Trzymajcie za nas kciuk przynajmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:48, Astmatyk napisał:

Panie i panowie, mam zaszczyt poinformowac, ze razem z kolegami z Sekcji 8 otworzylismy
nowy sklep ASG. Jako, że gram.pl to nie miejsce na reklamy, po wszelkie informacje zapraszam
na gg (jest na gsie). Trzymajcie za nas kciuk przynajmniej!

Możesz tylko napisać czy stacjonarny / internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:04, M1chał napisał:

> Panie i panowie, mam zaszczyt poinformowac, ze razem z kolegami z Sekcji 8 otworzylismy

> nowy sklep ASG. Jako, że gram.pl to nie miejsce na reklamy, po wszelkie informacje
zapraszam
> na gg (jest na gsie). Trzymajcie za nas kciuk przynajmniej!
Możesz tylko napisać czy stacjonarny / internetowy?


I taki i taki. Stacjonarny bedzie w Krakowie, w tej chwili prowadzimy sprzedaz na Allegro, oficjalna strone jest zapinana na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje! :D Ja kupiłem G36K, czyli nieco dłuższą wersję w zeszłym tygodniu - cudo!!! :D

Astmatyk i sklep ASG? Nie wiedziałem, że tak głęboko siedzisz w tym. Potruje Ci tyłek zatem na gg o tym... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 23:00, Verd Navarro napisał:

No to gratulacje! :D Ja kupiłem G36K, czyli nieco dłuższą wersję w zeszłym tygodniu -
cudo!!! :D

Astmatyk i sklep ASG? Nie wiedziałem, że tak głęboko siedzisz w tym. Potruje Ci tyłek
zatem na gg o tym... ;P


To swietny zakup :) No mozęsz mi tyłek zawracąc pozwalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 13:47, Jacobek92 napisał:

To swietny zakup :) No mozęsz mi tyłek zawracąc pozwalam :)


Tzn. ten kawałek o zawracaniu tyczył się Astmatyka, bo otwiera sklep, ale dziękuję za pozwolenie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jaki mogę wsadzić najmocniejszy silnik do M4 R. I. S. Boyi (z modyfikacją P&J), aby po miesiącu replika była nadal w jednym kawałku?? :P (tą M4 można znaleźć na taiwangun.) Z góry thx. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:33, baraborek napisał:

Mam pytanie: jaki mogę wsadzić najmocniejszy silnik do M4 R. I. S. Boyi (z modyfikacją
P&J), aby po miesiącu replika była nadal w jednym kawałku?? :P (tą M4 można znaleźć na
taiwangun.) Z góry thx. :)


Najlepiej zapytać się na taiwangun. Uprzedzam że włożenie mocniejszego silnika wiążę się z wymianą baterii i zębatek. Stockowa bateria nie uciągnie takiego silnika, a zębatki się zmielą w drobny mak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować