Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2008 o 11:36, Pernia napisał:

A jednak dostalem M4A1(JG 3 Generacja... ulepszona 3 generacja) .. xd. Teraz mam AK47
Tacticala Cymy ( dobra replika... ale poprostu mi się średnio podoba), i emkę... Lepszy
test M4 zrobie dopiero na gwiazdkę, bo narazie wszystko co zdążyłem zrobić to wyjąć z
pudełka, mniej wiecej obcykać:
-Replika jest z ABS''u, ale sprawia wrazenie jakby była z metalu
-Dobrze się ją trzyma, frontgrip rusza się MIIINIMALNIE ( nie wiem, moze 0.5mm w jedną
stronę)
-U mnie było trudno wepchnąc baterię, bo miałem wykrzywione styki, ale minuta zabawy
widelcem i wlazło :D
-Wyleciał mi juz pierscien mocujący, tj wyskoczyl, wystarczylo go cofnąć i wkręcić...
nawet jakiś wieśniak by wiedzial jak ;)
Czekajcie na dokladniejszą recenzję! xd


A z jakiej stronki zamawiałeś swają eMke? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 14:59, Lord Tomeks napisał:

> A jednak dostalem M4A1(JG 3 Generacja... ulepszona 3 generacja) .. xd. Teraz mam
AK47
> Tacticala Cymy ( dobra replika... ale poprostu mi się średnio podoba), i emkę...
Lepszy
> test M4 zrobie dopiero na gwiazdkę, bo narazie wszystko co zdążyłem zrobić to wyjąć
z
> pudełka, mniej wiecej obcykać:
> -Replika jest z ABS''u, ale sprawia wrazenie jakby była z metalu
> -Dobrze się ją trzyma, frontgrip rusza się MIIINIMALNIE ( nie wiem, moze 0.5mm w
jedną
> stronę)
> -U mnie było trudno wepchnąc baterię, bo miałem wykrzywione styki, ale minuta zabawy

> widelcem i wlazło :D
> -Wyleciał mi juz pierscien mocujący, tj wyskoczyl, wystarczylo go cofnąć i wkręcić...

> nawet jakiś wieśniak by wiedzial jak ;)
> Czekajcie na dokladniejszą recenzję! xd

A z jakiej stronki zamawiałeś swają eMke? ;))


taiwangun. promocja jest, 299 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 16:17, Pernia napisał:

taiwangun. promocja jest, 299 :D


Bo tez chce sobie kupic eMkę i najwyżeej później dokupiłbym metal gearbox''a ;)) a tak mniej więcej wyglada dobrze, solidnie, mocno?;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:50, Lord Tomeks napisał:


> taiwangun. promocja jest, 299 :D

Bo tez chce sobie kupic eMkę i najwyżeej później dokupiłbym metal gearbox''a ;)

?? Przeciez Gearbox musi byc z metalu o_O

a tak

Dnia 20.12.2008 o 17:50, Lord Tomeks napisał:

mniej więcej wyglada dobrze, solidnie, mocno?;D:D

Tja, i tak też się sprawuje ( zdażyłem strzelić 2-3 razy, mam dziure w scianie, ciekawe kiedy mama sie skapnie ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:58, Pernia napisał:

?? Przeciez Gearbox musi byc z metalu o_O

Mój kumpel jest sprytny i udało mu się kupić za 150zł coś co ma plastikowy gearbox... Oczywiście cały team mu to odradzał, ale przecież on jest najmądrzejszy :/
Dla głupiego nic trudnego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 21:14, Rumcajs52 napisał:

Swój błąd już zobaczył na pierwszej strzelance z tym "sprzętem" gdy wszyscy robili matriksy
i unikali jego kulek ;D

xD
Takie rzeczy to tylko powiesić na scianie... jakie repliki kupić, to wszystko jest na wmasg.pl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 19:58, Pernia napisał:

>
> > taiwangun. promocja jest, 299 :D
>
> Bo tez chce sobie kupic eMkę i najwyżeej później dokupiłbym metal gearbox''a ;)
?? Przeciez Gearbox musi byc z metalu o_O

a tak
> mniej więcej wyglada dobrze, solidnie, mocno?;D:D
Tja, i tak też się sprawuje ( zdażyłem strzelić 2-3 razy, mam dziure w scianie, ciekawe
kiedy mama sie skapnie ;/)

Z czego ty masz ściany?! xD
Albo lepiej , z czego strzelałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:30, Adamo 55 napisał:

> >
> > > taiwangun. promocja jest, 299 :D
> >
> > Bo tez chce sobie kupic eMkę i najwyżeej później dokupiłbym metal gearbox''a
;)
> ?? Przeciez Gearbox musi byc z metalu o_O
>
> a tak
> > mniej więcej wyglada dobrze, solidnie, mocno?;D:D
> Tja, i tak też się sprawuje ( zdażyłem strzelić 2-3 razy, mam dziure w scianie,
ciekawe
> kiedy mama sie skapnie ;/)
>
Z czego ty masz ściany?! xD
Albo lepiej , z czego strzelałeś?

Normalne sciany... z emki, i z cymy :( ( Cale kulki sie nie wbijaly, ale widac ze strzelalem ;x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak z tą twoją emką? :P Trzyma się dobrze na razie? Pytam po chcę sobie za jakiś tydzień kupić właśnie tą samą...;P a wiesz może gdzie mogę poczytać opinie na temat tej emki jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 18:41, Lord Tomeks napisał:

I jak z tą twoją emką? :P Trzyma się dobrze na razie? Pytam po chcę sobie za jakiś tydzień
kupić właśnie tą samą...;P a wiesz może gdzie mogę poczytać opinie na temat tej emki
jeszcze? ;)

aaa... no tak, zapomnialo mi sie, ze mam zdac relacje :P. Strzela swietnie - wylaczylem narazie HU, bo tera zamarza, a pozatym mam kijową gumke. Strzela CELNIE, nie ma duzego rozrzutu, z 30M jak strzelalem do przecietnego drzewa, to 90% kulek trafialo. Jest mocne, ma NIESAMOWITA SZYBKOSTRZELNOSC ( 9,6 w zestawie czy co?)... i dobrze wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 19:47, Pernia napisał:

> I jak z tą twoją emką? :P Trzyma się dobrze na razie? Pytam po chcę sobie za jakiś
tydzień
> kupić właśnie tą samą...;P a wiesz może gdzie mogę poczytać opinie na temat tej
emki
> jeszcze? ;)
aaa... no tak, zapomnialo mi sie, ze mam zdac relacje :P. Strzela swietnie - wylaczylem
narazie HU, bo tera zamarza, a pozatym mam kijową gumke. Strzela CELNIE, nie ma duzego
rozrzutu, z 30M jak strzelalem do przecietnego drzewa, to 90% kulek trafialo. Jest mocne,
ma NIESAMOWITA SZYBKOSTRZELNOSC ( 9,6 w zestawie czy co?)... i dobrze wyglada ;)


Taka celność z 30 metrów to ma byle replika. Jak na 50-60 trafi tyle to jest bardzo dobrze. Kiedy jest zimno Hop-up sę kurczy- to znaczy że go trzeba bardziej dokręcić- więc nie chu... chu nie rozumiem po co go wyłączać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie ;D A skoro o G36 mowa;P To czytałem na wmasg, że jest to świetna broń z JG. Zgadzacie sie z tym? Opłaca się dołożyć do tego to 100 zł i kupić G36K? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:47, Lord Tomeks napisał:

O właśnie ;D A skoro o G36 mowa;P To czytałem na wmasg, że jest to świetna broń z JG.
Zgadzacie sie z tym? Opłaca się dołożyć do tego to 100 zł i kupić G36K? ;)


Jest świetna, wiem bo korzystam. G36k różni od niego jedynie niewiele dłuższa lufa, wszystkie parametry są identyczne, a ta lufa nie zmienia osiągów. IMO lepiej wygląda krótsza wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:09, Rumcajs52 napisał:

Bleh, moje g36c z 50 metrów trafia w tarczkę o wymiarach 20x20 cm. I nie mówić mi że
zmyślam bo sam wczoraj sprawdzałem ;D


>.> ja nie strzelalem na 50 metrow nawet... nie mialem takiej mozliwosci, ale jestem pewien ze trafiac bedzie, bo z tym drzewem to jestem PEWIEN ze to wina mojej ruszajacej sie lapy, widziales jak w Codzie4 M4 lata? jak ja swoja trzymam to mam podobnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:47, Lord Tomeks napisał:

Opłaca się dołożyć do tego to 100 zł i kupić G36K? ;)

Też powiem że nie. Miałem obie wersje (c i k ) w łapkach, i oczywiście C jest znacznie poręczniejsza w budynkach, ogólnie fajniej się z nią lata.

Dnia 27.12.2008 o 20:47, Lord Tomeks napisał:

ze to wina mojej ruszajacej sie lapy

<szpan mode on> ja chodziłem na strzelectwo sportowe, więc zgrywanie przyrządów i ogólnie celowanie mam nieźle wyćwiczone.

Gdyby nie wiatr, to myślę że z odpowiednią poprawką na opadanie kulki można by strzelać na jakieś 60 metrów. Może i dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 22:51, Rumcajs52 napisał:

> Opłaca się dołożyć do tego to 100 zł i kupić G36K? ;)
Też powiem że nie. Miałem obie wersje (c i k ) w łapkach, i oczywiście C jest znacznie
poręczniejsza w budynkach, ogólnie fajniej się z nią lata.

> ze to wina mojej ruszajacej sie lapy
<szpan mode on> ja chodziłem na strzelectwo sportowe, więc zgrywanie przyrządów
i ogólnie celowanie mam nieźle wyćwiczone.

Gdyby nie wiatr, to myślę że z odpowiednią poprawką na opadanie kulki można by strzelać
na jakieś 60 metrów. Może i dalej ;)


Tak offtopując- strzelanie lobem to świetna rzecz. Szczególnie jeśli replika nie ma dużej mocy (czyli np. gieta). Posyłając serię w niebo można zasypać gradem kulek przeciwników za osłonami- parę razy tak robiłem, doskonale się sprawdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 01:25, Szczur22 napisał:

strzelanie lobem to świetna rzecz.

Ja mam nawet co do tego plan ;D Gdy już będę miał to wymarzoną emkę full metal(^^) to mam zamiar przerobić gietę na MG36.
Bębnowy magazynek + długi frontgrip(jak od zwykłego g36) = superaśna moc zalewania wroga kulkami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować