Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 11:30, Rumcajs52 napisał:

>
Ja z Zamościa, troszkę dalej niż okolice ;)


No bo widzisz szukam ekipy żeby się postrzelać, niestety z kolegami ze szkoły się nie postrzelam, bo myślą że to jakieś zabawki dla dzieci.

Mam już upatrzoną replikę, i z 250 zł na start, nie za wiele ale na dobre okluary i niezbędne żeczy starczy.

Replika- http://www.taiwangun.com/shop,show,1251

Okularki- http://www.allegro.pl/item507978256_uvex_i_vo_nieparujace_hit_cenowy_od_ss.html

Shellsy do benelki- http://www.taiwangun.com/shop,show,411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa zabaweczka, którą kupiłem sobie na święta ^^
http://madonion.eu/C15_p5.html
Cud, miód i powidło. Dałem 1150 ze Zbrojowni. Czy warto? Oczywiście że warto :) Wczoraj na strzelance goście z chińczykami z 400fpsami pokazywali na mnie i walili txtem: "Ty! Ty masz dobry zasięg ściągnij ich z tego dachu" :D :D A ja mam 330fpsów ^^ Nic nie zmieniałem, wszystko na stocku.
Dla tych którzy chcą się dłużej strzelać w ASG zdecydowanie polecam, "trochę" kasy to kosztuje, ale jak pisałem, cudeńko. Wciąż pamiętam czasy jak za chińczyka 400-500zł to była kupa kasy.. Teraz się pracuje, się ma :D

Adamo 55 koledzy myślą że to zabawki..? Jak to się mówi.. 400fpsów w twarz przekona każdego x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> Ja bym na twoim miejscu jeszcze troszkę dozbierał na elektryka, ale shotgun też całkiem
> fajny.
>

Myślałem nad użwyanym elektrykiem z allegro, ale się rozmyśłiłem shotgun mi wystarczy na start ^^.
Możę za rok jeśli znajdę ekipę, i mnie to wciągnie, to sie elektryka kupi.
Największy problem to brak ludzi ;/ 18 lat nie mam trochę mi brakuje więc za daleko pojechać nie mogę.
Ale jak mowiłem okolice Biłgoraja i z ojcem bym się dogadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2008 o 12:15, Adamo 55 napisał:

Myślałem nad użwyanym elektrykiem z allegro, ale się rozmyśłiłem shotgun mi wystarczy
na start ^^.
Możę za rok jeśli znajdę ekipę, i mnie to wciągnie, to sie elektryka kupi.
Największy problem to brak ludzi ;/ 18 lat nie mam trochę mi brakuje więc za daleko pojechać
nie mogę.
Ale jak mowiłem okolice Biłgoraja i z ojcem bym się dogadał.


Hehe mam rodzinkę koło Biłgoraja dokładniej Gromada jak kiedyś przyjade możemy iść gdzieś się strzelać :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 12:45, WIkitory napisał:

Ja w czwartek zamowilem swoje cudo,moze we wtorek bedzie :] Daje linka z allegro,bo nie
wiem czy moge ze sklepu
http://www.allegro.pl/item505485305_karabin_asg_elektryk_m4a1_r_i_s_gratisy_aeg_zu.html

No nie ma co, po cenie widać, że rzeczywiście cudo. Przygotuj się na dwumetrowy zasięg, żałosną celność, plastikowy GB i pośmiewisko na pierwszej strzelance. Life is brutal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku,myślisz ,że nie jestem przygotowany na to ? :D Nie w moim zakresie cenowym są prawdziwe repliki.Zazdroszcze ludziom,których stać na dobrą broń.Cudem nazwałem,bo lubię ogólnie wygląd m4.Będzie to moja pierwsza broń i narazie mi musi starczyć.Tyle.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 13:01, WIkitory napisał:

Człowieku,myślisz ,że nie jestem przygotowany na to ? :D Nie w moim zakresie cenowym
są prawdziwe repliki.Zazdroszcze ludziom,których stać na dobrą broń.Cudem nazwałem,bo
lubię ogólnie wygląd m4.Będzie to moja pierwsza broń i narazie mi musi starczyć.Tyle.
Pozdrawiam

IMHO bardziej opłaca się półroczny zapas zielonej herbatki za tę cenę, bo marna i krótka rozrywka z rozlatującą się zabaweczką nie jest warta nawet tych stu dwudziestu pięciu złociszy. A jak dołożysz drugie tyle, to są już jakieś realne perspektywy zakupu czegoś konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 13:01, WIkitory napisał:

Człowieku,myślisz ,że nie jestem przygotowany na to ? :D Nie w moim zakresie cenowym
są prawdziwe repliki.Zazdroszcze ludziom,których stać na dobrą broń.Cudem nazwałem,bo
lubię ogólnie wygląd m4.Będzie to moja pierwsza broń i narazie mi musi starczyć.Tyle.
Pozdrawiam



Dyche taniej masz bardzo dobrą i cenioną replike sprężynową, którą można coś zdziałać, ja w Air Soft się nie ''''bawię" bo nie mam z kim no niestety, i pytałem parę postów wyżej czy jest ktoś z mojej okolicy, mimo to wiem że długo nie postrzelasz ale, jak ci już przyjdzie to napisz tu jaka ta replika jest.

http://www.taiwangun.com/shop,show,1251 to ta replika o której mówiłem.

Lord Tomeks- No ja jestem umiejscowiony w Majdanie Gromadzkim niecały kilometr od Gromady, może cały ^^
To wpadnij jak byłeś to wiesz że i na Majdanie , i w Gromadzie jest dużo fajnych miejsc na strzelanki. ja do lasu mam może mniej niż 150 metrów ;] Tylko tej ekipy nie ma ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2008 o 15:11, Adamo 55 napisał:

Lord Tomeks- No ja jestem umiejscowiony w Majdanie Gromadzkim niecały kilometr
od Gromady, może cały ^^
To wpadnij jak byłeś to wiesz że i na Majdanie , i w Gromadzie jest dużo fajnych miejsc
na strzelanki. ja do lasu mam może mniej niż 150 metrów ;] Tylko tej ekipy nie ma ;(


Heh no w jednym z domków mieszka mój kuzyn... Może znasz... ;) najszybciej niestety będę na wakacje bo blisko do Biłgoraja nie mam ;P. Podaj mi swoje gg na moim GS to pogadamy ;).

A i czytałem już na wielu forach, że G36K wiadomo, że ma lepsze osiągi od G36C bo jest troszkę dłuższy ;) Ale ludzie piszą, że mają bardzo długo te repliki i choć ma korpus z ABS''u jest to bardzo dobra broń godna polecenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 15:45, Lord Tomeks napisał:

A i czytałem już na wielu forach, że G36K wiadomo, że ma lepsze osiągi od G36C bo jest
troszkę dłuższy ;) Ale ludzie piszą, że mają bardzo długo te repliki i choć ma korpus
z ABS''u jest to bardzo dobra broń godna polecenia ;)


Ciężko żeby korpus był metalowy kiedy w oryginale broń jest z tworzyw sztucznych. Te parę centymetrów lufy nie robi różnicy przy braku lufy precyzyjnej, po zamontowaniu je różnica jest już widoczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Pomocy!!!!!!

Potrzebuję pomocy żeby wybrać sobie dobrą replikę broni a mam wybór między G36K [JG], a AK-47. Tyle, że jest zasadnicza różnica, bo to AK jest używane nie długo i w bdb stanie, ma prec lufę i nową gumkę Hop-up... i przynajmniej mogłem już się z nim zapoznać. A o G36 praktycznie nie wiem nic...:|... Co mam wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 21:49, Lord Tomeks napisał:

Ludzie Pomocy!!!!!!

Potrzebuję pomocy żeby wybrać sobie dobrą replikę broni a mam wybór między G36K [JG],
a AK-47. Tyle, że jest zasadnicza różnica, bo to AK jest używane nie długo i w bdb stanie,
ma prec lufę i nową gumkę Hop-up... i przynajmniej mogłem już się z nim zapoznać. A o
G36 praktycznie nie wiem nic...:|... Co mam wybrać?


Jakiej firmy kałaszek? TO jeżeli chodzi o to, To w chinolach, G36 od JG, Kałachy od CYMY, i emki od JG, są najlepszymi z chińczyków. G36 jest dobre, jeżeli ten kałach nie ma dużego przebiegu, i jest jakiejś znośnej firmy, i miał tą replikę ktoś kto się na tym zna, to bierz.
WIkitory
Ja bym nie odbierał paczki... lepiej naprawdę żebyś uzbierał drugie tyle, i kupił jakiegoś sensownego AK cymy... za tą cene dostaniesz, a na tym przepuścisz tylko kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 00:33, Damianuss1 napisał:

Chciałbym usłyszeć Wasze zdanie na temat shotgunów dostępnych od krakmana. Opłaca się
w ogóle kupować któregoś z nich? Bardziej przystawiałbym się do springów, ponieważ fajnie
i realnie ładowałoby się te shells :>. Co o tym sądzicie?

http://www.taiwangun.com/shop,list,006


Te za 50-60 są równie dobre, ale jezeli koniecznie chcesz shellsy to bez obaw bierz droższe. Ja jednak wziąłbym tańszego, a resztę kasy zaoszczędził na aega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 22:35, Pernia napisał:

> Ludzie Pomocy!!!!!!
>
> Potrzebuję pomocy żeby wybrać sobie dobrą replikę broni a mam wybór między G36K
[JG],
> a AK-47. Tyle, że jest zasadnicza różnica, bo to AK jest używane nie długo i w bdb
stanie,
> ma prec lufę i nową gumkę Hop-up... i przynajmniej mogłem już się z nim zapoznać.
A o
> G36 praktycznie nie wiem nic...:|... Co mam wybrać?

Jakiej firmy kałaszek? TO jeżeli chodzi o to, To w chinolach, G36 od JG, Kałachy od CYMY,
i emki od JG, są najlepszymi z chińczyków. G36 jest dobre, jeżeli ten kałach nie ma dużego
przebiegu, i jest jakiejś znośnej firmy, i miał tą replikę ktoś kto się na tym zna, to
bierz.


Kałasz z CYMY zgadza się a przebieg ma kilka magazynków więc to nie jest dużo... A kałasze z CYMY wiem, że są dobre bo mają je 2 moich kumpli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować