Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Witam! Kupiłem sobie dzisiaj silikon w sprayu (STTI) i mam do was pytanie. Mam cm.028 i hi-cap stockowego. Chciałbym ten magazynek popsikać silikonem tylko do końca nie wiem jak to zrobić...

Po prostu raz psiknąć do środka jak nie ma kulek czy inaczej jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 500 zł dostaniesz najwyżej snajperkę o zasięgu zbliżonym do szturmówki. A kampienie w ASG wcale nie jest takie fajne, bo wymaga mnóstwo cierpliwości. Jeśli rajcują cię karabiny z zamkiem a la mauser, to powinien cię zadowolić Kar98k od BOYI - nawet łuski ma. Jedynie moc słaba - 315 fps to mało nawet jak na peema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 17:28, Irc100 napisał:

Po prostu raz psiknąć do środka jak nie ma kulek czy inaczej jakoś?


Tak raz psiknij, powinno starczyć. Bez kulek. W miejscu gdzie wypadają kulki, nie tam gdzie wsypujesz oczywiście - to tyczy się hi-capa. Każdy inny magaynek to chyba oczywiste, bo jest tylko jedno wejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 18:28, stiffyone napisał:

> Po prostu raz psiknąć do środka jak nie ma kulek czy inaczej jakoś?

Tak raz psiknij, powinno starczyć. Bez kulek. W miejscu gdzie wypadają kulki, nie tam
gdzie wsypujesz oczywiście - to tyczy się hi-capa. Każdy inny magaynek to chyba oczywiste,
bo jest tylko jedno wejście.


Ok. A potem jak załadować kulki? Wsypać i podkręcić czy włożyć "od góry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zal... czy ktoś wie, jak włożyć w M4a1 jg tą pokrywkę, którą się odciąga zamkiem, żeby regulować HU ? chodzi mi o tą od środka, bo przypadkowo jak lufę wyciągałem żeby gumke hu złożyć, to szajs wyleciał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:16, Pernia napisał:

zal... czy ktoś wie, jak włożyć w M4a1 jg tą pokrywkę, którą się odciąga zamkiem, żeby regulować HU ? chodzi mi o tą od środka, bo przypadkowo jak lufę wyciągałem żeby gumke hu złożyć, to szajs wyleciał..


Sprecyzuj jeszcze pytanie, chodzi o te sprężyne co sie naciąga, czy klapkę, bo wystarczy ją zahaczyć o sprężynę i bedzie sie trzymać. Nie wiem zy rozumiesz. W każdej eMce jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:34, stiffyone napisał:

> zal... czy ktoś wie, jak włożyć w M4a1 jg tą pokrywkę, którą się odciąga zamkiem,
żeby regulować HU ? chodzi mi o tą od środka, bo przypadkowo jak lufę wyciągałem żeby
gumke hu złożyć, to szajs wyleciał..

Sprecyzuj jeszcze pytanie, chodzi o te sprężyne co sie naciąga, czy klapkę, bo wystarczy
ją zahaczyć o sprężynę i bedzie sie trzymać. Nie wiem zy rozumiesz. W każdej eMce jest
tak samo.


chodzi mi o tą klapkę, która jest przy zamku. Zamek mi też spadł, w sensie sprężynka zamka, ale założyć zamek to nie problem. gorzej z tą klapka obok ( mam body plastikowe jakby się ktoś pytał )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 19:36, Pernia napisał:

chodzi mi o tą klapkę, która jest przy zamku. Zamek mi też spadł, w sensie sprężynka
zamka, ale założyć zamek to nie problem. gorzej z tą klapka obok ( mam body plastikowe
jakby się ktoś pytał )



Zerknij do instrukcji, tam powinieneś mieć rysunek z częściami z których składa się broń. A tak w ogóle to na twoim miejscu poprosiłbym jakiegoś znajomego, który się zna by mi pomógł to poskładać. Dlatego do póki nie skonsultuje się z kimś takim nie biorę się za żadne rozkładanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:47, GUNNER napisał:


> chodzi mi o tą klapkę, która jest przy zamku. Zamek mi też spadł, w sensie sprężynka

> zamka, ale założyć zamek to nie problem. gorzej z tą klapka obok ( mam body plastikowe

> jakby się ktoś pytał )


Zerknij do instrukcji, tam powinieneś mieć rysunek z częściami z których składa się broń.
A tak w ogóle to na twoim miejscu poprosiłbym jakiegoś znajomego, który się zna by mi
pomógł to poskładać. Dlatego do póki nie skonsultuje się z kimś takim nie biorę się za
żadne rozkładanie.

nie ma instrukcji żadnej... mam znajomych, właśnie u nich się za to zabierałem, tylko on też nie może tej klapki złożyć... mam probloem tylko z tą klapką.... Btw, jak gumke HU założyłem, to nawet na wyłączonym powinno troszkę odstawać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 22:01, filip1-1 napisał:


Czy ten glock ma chociaż bb. Nie wiadomo. Ja po opisie wybrałbym berettę. Nie lubię pistoletów, ale M9 wydaje sie być lepszy, bo tańszy i z bb. Nie wiem czy glock jest wart kupna tylko ze względu na wygląd.

Osobiście miałem 5 pistoletów. Tylko były to dwa sprężynowe, albo jak obecnie na gg TM i KSC. Nie wiem czy te KJW są akurat dobre. Jeśli masz natomist dobrą siłe ognia i dużo magazynków to na prawdę używasz pistoletu tylko w ostateczności. Lepiej za te cenę wolałbym kupić magazynki do AEGa, a jak będziesz miał więcej pieniędzy zakupić replikę TM lub KSC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal ! Zmieniam swoje zdanie co do tych emek, to co siedzi w środku, to przechodzi ludzkie pojęcie !
Raz, przejdźmy do tego, że komora hop up u mnie miała przekrzywioną sprężynę, i nadawała się do wyrzucenia. ( dobrże że kolega miał jedną którą mógł mi dać). Dwa, dystanser jest tak krzywo odlany, że gumkę hu systemy przebił, a jak u siebię włączałem hu, to kulka leciała do góry. Trzy, to Gumka gu stockowa, po wyciągnięciu jej na 5 minut, i przy próbie włożenia jej spowrotem, spęczniała u góry, przez co nie mam już swojej gumki Hu. O dziwo, kumpel w tej samej emce ( ! ) ma normalną, czarną gumkę ( ja miałem czerwoną), którą mam zresztą teraz u siebie. Nie wiem jaki to jest zasięg, ale wygląda mi na 60-50 metrów... musze kupić jeszcze jedną Systemę, i zestaw dystanserów.
P.S Własnie odleciała mi kolba, a przykręcona jest na chińska gwiazdke, więc powodzenia. To samo mialem w cymie z kolbą od m4, więc farta to ja nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować