Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Hmmm znam kumpla co ma m14 i broń zdecydowanie za długa w stosunku do jej możliwości broń po prostu nieporęczna nie praktyczna jak dla mnie. Co do P90 znam gościa co do właśnie P90 (chyba od tokio marui i z wzmocnionymi zębatkami) podłączył baterię 12V i nacisnął spust. Po chwili nie było już kulek w magu ( a o ile dobrze się orientuję było ich paręset). P90 przede wszystkim jest bronią lekką co pozwala na szybkie poruszanie się i łatwe manewrowanie bronią, broń idealna do flankowania czy szturmów (gdzie trzeba się szybko ostrzeliwać i biegać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 21:47, Quinti napisał:

Hmm może opowiedzcie jakieś śmieszne historyjki jakie spotkały was podczas scenariuszy??

No więc gdy graliśmy CTF 2 tyg temu, miałem głupią sytuację.

Obchodziłem budynek i spostrzegłem przeciwnika, miałem akurat na trybie pojedynczym bo padała mi batka, no więc jak zobaczyłem gościa to wymierzyłem i nacisnąłem pare razy spust, bez skutku o.O, koleś się odwraca a ja spi...... ile sił w nogach xD
Gdy już byłem bezpieczny przęłączyłem na tryb ciągły i tym razem już strzelał normalnie.
Słyszłem że większoć cymek ma problemy z trybem pojedynczym, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2009 o 23:43, Adamo55 napisał:

Słyszłem że większoć cymek ma problemy z trybem pojedynczym, to prawda?

Mam cyme od pół roku i nie zawodzi :) Jedynie jak batka siada już naprawdę mocno to się może zacinać ale tak to nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 00:12, Adeq napisał:


> Słyszłem że większoć cymek ma problemy z trybem pojedynczym, to prawda?
Mam cyme od pół roku i nie zawodzi :) Jedynie jak batka siada już naprawdę mocno to się
może zacinać ale tak to nie mam problemów.


Gdy kałaszek do mnie doszedł, to zaraz po tygodniu kupiłem nową batkę intelecta, bo kupiłem używkę, trochę teraz żałuję, ale gdyby wymieć jeszcze gumke hop-siup, i może preclufkę wstawić to by już trochę lepiej było.
Myślę żeby, go namarować, oczywiście nie wiem jak, ale od czego jest ojciec, może jakoś to zrobimy xD
Jeśli chcę go nasmarować, to muszę jakieś specjalne smary kupywać? Jeśli wieżyć gościowi od którego kupywałem, to razem z kulkami wystrzelanymi przeze mnie będzie 9-10 tyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol dziś podczas strzelanki moje Guardery pękły, dzięki Bogu, że nic mi się nie stało i, że w pore to zauważyłem bo ramka mi pękła, a gdy odchodziłem od pola rozgrywek szkiełko zaczeło dopiero wypadać. Człowiek wydaje bańkę za jakieś okularki, a te zaraz się rozpadają, zdenerwowany wziołem do strzelania google narciarskie firmy Rossignol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 17:06, nightfaler napisał:

Lol dziś podczas strzelanki moje Guardery pękły, dzięki Bogu, że nic mi się nie stało
i, że w pore to zauważyłem bo ramka mi pękła, a gdy odchodziłem od pola rozgrywek szkiełko
zaczeło dopiero wypadać. Człowiek wydaje bańkę za jakieś okularki, a te zaraz się rozpadają,
zdenerwowany wziołem do strzelania google narciarskie firmy Rossignol.


Niedawno był taki incydent, że komuś również pękły na strzelance Guardery, tyle że skończyło się to znacznie gorzej... Szczegóły tutaj, jak ktoś nie słyszał:
http://www.wmasg.pl/aktualnosci/uwaga!_guarder_c4_i_ich_kopia/1258/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 18:19, Krieeg napisał:


Niedawno był taki incydent, że komuś również pękły na strzelance Guardery, tyle że skończyło
się to znacznie gorzej... Szczegóły tutaj, jak ktoś nie słyszał:
http://www.wmasg.pl/aktualnosci/uwaga!_guarder_c4_i_ich_kopia/1258/

Czytałem o tym wcześniej i swoje sprawdzałem, dlatego tym większe moje zdziwienie dziś :P. LOL z ostaniej chwili patrzcie co na taiwanie napisali : http://www.taiwangun.com/shop,show,497 -> tam u samego dołu. Poprawka przy wszystkich tak napisali jak ja mam teraz reklamaję złożyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie polecić sprzęt dla począdkującego?
Ceny w granicach 500PLN.Niechce jakiegoś super profesjonalnego.
Acha jeszcze juz poza tamtym Proszę o polecenie jakiegoś pistoletu (blow back,hop up) zasięg conajmniej 40m(jaknajtaniej,metal+ABS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 10:03, marcin112 napisał:

mozecie polecić sprzęt dla począdkującego?
Ceny w granicach 500PLN.Niechce jakiegoś super profesjonalnego.
Acha jeszcze juz poza tamtym Proszę o polecenie jakiegoś pistoletu (blow back,hop up)
zasięg conajmniej 40m(jaknajtaniej,metal+ABS)


G36c z JG + gumka hop-up (Guarder, Systema)
Dowolny AK47 z Cymy +taka sama gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 19:58, nightfaler napisał:

>
> Niedawno był taki incydent, że komuś również pękły na strzelance Guardery, tyle
że skończyło
> się to znacznie gorzej... Szczegóły tutaj, jak ktoś nie słyszał:
> http://www.wmasg.pl/aktualnosci/uwaga!_guarder_c4_i_ich_kopia/1258/
>
Czytałem o tym wcześniej i swoje sprawdzałem, dlatego tym większe moje zdziwienie dziś
:P. LOL z ostaniej chwili patrzcie co na taiwanie napisali : http://www.taiwangun.com/shop,show,497
-> tam u samego dołu. Poprawka przy wszystkich tak napisali jak
ja mam teraz reklamaję złożyć ?



No właśnie, to w czym mamy się strzelać?

Posiadam takie, tylko że bezbarwne.
http://www.taiwangun.com/shop,show,1289
Strzelałem z przyłożenia, i z 0,5M(CM0.31) i nic, same ryski.
Oberwałem również serią z CM.028 i z jakiejś Emki od JG.
Ale skoro to piszą ,że nie są przeznaczone do AS, to co można kupić?

W lutym/marcu kupiłem sobie mid capa do mojego AK74 i się gó*** tnie ;/
Postanowiłem kupić 2 low capy, co o nich sądzicie?
Pasować chyba będą, bo gdy pożyczałem od kolegi to pasowały i śmigały, i jeszcze jedno czy nie będą się cieły na GoldenBallach 0.25?

http://www.taiwangun.com/shop,show,225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tak napisali przy wszystkich, dla wygody. A przez to że w komuś w goglach WYPADŁA szybka, nie pęła ani nic, tylko wypadła. Nie bój się, strzelaj sie w nich dalej, tylko sprawdzaj czy szybka dobrze się trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 20:32, Szczur22 napisał:

Oni tak napisali przy wszystkich, dla wygody. A przez to że w komuś w goglach WYPADŁA
szybka, nie pęła ani nic, tylko wypadła. Nie bój się, strzelaj sie w nich dalej, tylko
sprawdzaj czy szybka dobrze się trzyma...

Ale ramka pękła ! Jak będę miał czas zrobie zdjęcie jeśli bedzei trzeba. Szlag, to jak ja mam teraz je zareklamować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 21:33, nightfaler napisał:

> Oni tak napisali przy wszystkich, dla wygody. A przez to że w komuś w goglach WYPADŁA

> szybka, nie pęła ani nic, tylko wypadła. Nie bój się, strzelaj sie w nich dalej,
tylko
> sprawdzaj czy szybka dobrze się trzyma...
Ale ramka pękła ! Jak będę miał czas zrobie zdjęcie jeśli bedzei trzeba. Szlag, to jak
ja mam teraz je zareklamować ?


Po prostu powiedz ze zakupiłeś je zanim dali owe ostrzeżenie i byłeś nieświadomy ze mogą być niebezpieczne dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem kiedyś, że zakupiłem P08 ASG. Dziś dopiero byłem z kumplem postrzeklać w terenie. Replika jest świetna. Dobra celność, wysoka zgodność z orginałem i uczucie jak się strzela. Po za tym to replika gazowa, więc po każdym strzale unosił się mały dymek :)

20090407142425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś jakieś dobre kulki do 30zł doradzić?
Co jest lepsze PJ czy Goldenball? Używam 0.25, a chcę się przeżucić na 0.23(Goldenball), posiadam CM.031

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 14:24, Ryan-Kam napisał:

Wspominałem kiedyś, że zakupiłem P08 ASG. Dziś dopiero byłem z kumplem postrzeklać w
terenie. Replika jest świetna. Dobra celność, wysoka zgodność z orginałem i uczucie jak
się strzela. Po za tym to replika gazowa, więc po każdym strzale unosił się mały dymek
:)

No z takim to można sieczkę robić : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2009 o 19:54, Damianuss1 napisał:

No z takim to można sieczkę robić : P.


Ano :) Wzieliśmy ze sobą 5 puszek, balony i do lasu. Najciekawiej było jak pocisk trafiał w balony - głośne bum.
Po za tym Luger (jak dla mnie) okazał się lepszy od Mausera, ze względu na mobilność. P08 bez problemu zmieścił się w plecaku.

Muszę kiedyś zrobić fotki P08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować