Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Ghiile suit nadaje się tylko dla snajpera czy taki piechur też może z niego korzystać ? I czy lepiej kupic czy zrobić samemu ? A może jakiś inny kamuflaż zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla snajpera. Tzn. możesz w nim też biegać, ale będzie Ci strasznie gorąco i ghillie nie będzie się już dobrze sprawdzało. Biegające krzaki są raczej podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 08:23, Rumcajsev napisał:

Tylko dla snajpera. Tzn. możesz w nim też biegać, ale będzie Ci strasznie gorąco i ghillie
nie będzie się już dobrze sprawdzało. Biegające krzaki są raczej podejrzane.


Rozwaliłeś mnie ostatnim zdaniem xD

nightfalerr-Kup sobie mundur, ponoć najlepsze są...
WP wz.91 o ile dobrze pamiętam
Flectarn, to niemiecki mundur.
DPM, sam posiadam, ponoć też dobrze się sprawdza.

Na allegro można kupić z demobilu, chyba każdy z tych mundurów, ja za bluzę, i spodnie dałem 84zł z przesyłką, Bluza, wogóle nie poprzecierana, spodnie troszkę przetarte, ale to nic nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mundury, to po pierwsze trzeba wiedzieć gdzie się będzie strzelało.
Ja to dzielę tak:
Na wiosnę/jasne lasy DPM
Na lato Multicam
Na jesień Flecktarn
Na zimę dobrze było by sobie kupić coś białego.

Całkiem nieźle sprawdza się (IMO) woodland, tak krytykowany przez wszystkich. Często jest on za ciemny, ale w wielu sytuacjach daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest z gwarancją na ASG shopie?
Batka mi nie działa, nie ładuję się, poprostu trup.
Zamierzam im ją wysłać ponoć jest na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 13:00, Adamo55 napisał:

Wiecie jak to jest z gwarancją na ASG shopie?
Batka mi nie działa, nie ładuję się, poprostu trup.
Zamierzam im ją wysłać ponoć jest na gwarancji.



Nie słyszałem, aby ktokolwiek wysyłał akumulator na gwarancję. Jednak zawsze jak się cokolwiek wysyła to piszę się wpierw wiadomość z przedstawieniem sytuacji i konkretnym uzasadnieniem. W odpowiedzi powinieneś otrzymać komplet dokumentów jakie powinieneś dołączyć do wysyłki i inne instrukcje. Tak zrobiłem ostatnim razem z repliką na ASGShopie i wszystko była załatwione bardzo dobrze. W ciągu tygodnia miałem wszystko oraz pokryli koszty przesyłki oczywiście. Więcej informacji jest tu: http://asgshop.pl/sklep/gwarancja2.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:27, John_McClane napisał:

Co uważacie o lufach precyzyjnych elementa? O wiele gorsze od systemy?


Ogólnie to ludzie nie polecają, lepiej dopłacić do systemy lub prometheusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:34, Szczur22 napisał:

> Co uważacie o lufach precyzyjnych elementa? O wiele gorsze od systemy?

Ogólnie to ludzie nie polecają, lepiej dopłacić do systemy lub prometheusa


Tak myślałem tylko, że mogę mieć używaną za 30zł. No ale nic. Poszukam w komisie na wmasg jakiejś systemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 21:43, John_McClane napisał:

Nie mogę już edytować.

Widział ktoś jakieś dobre niedrogie okulary z możliwością montażu szkieł korekcyjnych?
Tak do 100zł...


Zamiast tego możesz iść do Castoramy i kupić gogle ochronne za 8-9 zł (nie tańsze!). Wytrzymują ponad 500 FPS i okulary dobrze się pod nie mieszczą. Wystarczy skombinowaćdo nich jakąś gumkę żeby się lepiej trzymały na głowie i git. Sam tak robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 23:05, Szczur22 napisał:

> Nie mogę już edytować.
>
> Widział ktoś jakieś dobre niedrogie okulary z możliwością montażu szkieł korekcyjnych?

> Tak do 100zł...

Zamiast tego możesz iść do Castoramy i kupić gogle ochronne za 8-9 zł (nie tańsze!).
Wytrzymują ponad 500 FPS i okulary dobrze się pod nie mieszczą. Wystarczy skombinowaćdo
nich jakąś gumkę żeby się lepiej trzymały na głowie i git. Sam tak robie.


W takim przypadku parują mi okulary. Jest też to cholernie niewygodne i szalenie niebezpieczne.

Czy ktoś widział gdzieś takie okulary o jakie pytałem wyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 23:16, John_McClane napisał:

W takim przypadku parują mi okulary. Jest też to cholernie niewygodne i szalenie niebezpieczne.


oO a dlaczegóż to szalenie niebezpieczne? Bo też poszukuje jakiś dobrych gogli tak żebym mógł w zwykłych okularach w nich biegac gdyż szkła kontaktowe w moim przypadku odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 23:37, Xsaw napisał:

> W takim przypadku parują mi okulary. Jest też to cholernie niewygodne i szalenie
niebezpieczne.

oO a dlaczegóż to szalenie niebezpieczne? Bo też poszukuje jakiś dobrych gogli tak żebym
mógł w zwykłych okularach w nich biegac gdyż szkła kontaktowe w moim przypadku odpadają.


Ponieważ gogle w castoramie nie są testowane pod względem wytrzymałości w walkach (w końcu budowlane są) i ja bym nie ryzykował. Nie rozumiem jak można oszczędzać na ochronie oczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować