Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Wole usiąść wyciągnąć piwo i pruć do wszystkiego, co się poruszy, po co mam się narażać i iść na linie frontu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:42, Ciej napisał:

Wole usiąść wyciągnąć piwo i pruć do wszystkiego, co się poruszy, po co mam się narażać
i iść na linie frontu :)

STFU n00b. Nie na tym polega airsoft. Naprawdę nie rajcuje cię czołganie, bieganie i tarzanie się w piachu? W takim razie kup se wiatróweczkę i pukaj do puszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:51, Graszcz napisał:

> Wole usiąść wyciągnąć piwo i pruć do wszystkiego, co się poruszy, po co mam się
narażać
> i iść na linie frontu :)
STFU n00b. Nie na tym polega airsoft. Naprawdę nie rajcuje cię czołganie, bieganie i
tarzanie się w piachu? W takim razie kup se wiatróweczkę i pukaj do puszek


Oczywiście gdyby mi się to nie podobało nie grał bym. jednak ja wole profesje snajpera, i jako snajper zdejmowanie po kolei przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 21:10, Ciej napisał:

> > Wole usiąść wyciągnąć piwo i pruć do wszystkiego, co się poruszy, po co mam
się
> narażać
> > i iść na linie frontu :)
> STFU n00b. Nie na tym polega airsoft. Naprawdę nie rajcuje cię czołganie, bieganie
i
> tarzanie się w piachu? W takim razie kup se wiatróweczkę i pukaj do puszek


Oczywiście - gdyby mi się to nie podobało nie grał bym. jednak ja wole profesje snajpera,
i jako snajper zdejmowanie po kolei przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 21:11, Ciej napisał:

> > > Wole usiąść wyciągnąć piwo i pruć do wszystkiego, co się poruszy, po co
mam
> się
> > narażać
> > > i iść na linie frontu :)
> > STFU n00b. Nie na tym polega airsoft. Naprawdę nie rajcuje cię czołganie, bieganie

> i
> > tarzanie się w piachu? W takim razie kup se wiatróweczkę i pukaj do puszek


Oczywiście - gdyby mi się to nie podobało nie grał bym. jednak ja wole profesje snajpera,

i jako snajper zdejmowanie po kolei przeciwników



(Przepraszam za takie coś niech ktoś z uprawnieniami usunie jeden z tych postów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chce być "snajperem" to niech sobie kupi M14 Cymy, luneta i dwójnóg do tego. Może jakiś tuning mocowy i ma parasnajperkę.

***
M4 ICS Universal Version, ma ktoś? Jak wrażenia? Lepiej ICS''a czy G&P? Od razu powiem że najprawdopodobniej wszystkie części zewnętrze poszły by do wymiany, i zależy mi głównie na celności, zasięgu i powtarzalności(a komuś na tym nie zależy? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 21:49, Rumcajsev napisał:

M4 ICS Universal Version, ma ktoś? Jak wrażenia? Lepiej ICS''a czy G&P? Od razu powiem
że najprawdopodobniej wszystkie części zewnętrze poszły by do wymiany, i zależy mi głównie
na celności, zasięgu i powtarzalności(a komuś na tym nie zależy? ;) )

Mam eMkę ICSa, tyle że normalną wersję. Ogólnie ekstra sprawa, najlepszy jest dwudzielny gearbox. Wybijasz jeden pin i masz dostęp do środka ;] W sumie nie doradzę za bardzo, bo nie miałem G&P :P Pytanie co chcesz wymieniać z zewnętrznych części, bo w ICSie w związku z dwudzielnym gearboxem nie wszystko jest standardowe.

http://www.wmasg.pl/zbrojownia/elektryczne/180/m4_universal/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już czytałem, zależy mi bardziej na opiniach zadowolonych użytkowników ;)
A powiedz mi jeszcze jedno. Czy do ICS-a oprócz oczywiście gearboxa są jakieś niestandartowe części? Z ICS-em jak i ogólnie z emkami nie miałem styczności(tzn. nie posiadam) a do sklepu żeby samemu pomacać mam daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 20:50, Xsaw napisał:

Pytanie : Co warto dokupić do G608 [JG] http://www.taiwangun.com/shop,show,682 aby poprawić
jego osiągi i dociągnąć do 400 FPS''ów?


Jeśli chodzi o osiągi to wymienić przede wszystkim lufę i gumkę hop-up, a do 400 fps żeby dobić to trzeba by wymienić sprężynę na co najmniej M120 (a chyba i więcej) i zapewne wymienić połowę gearboxa, bo nie wiem czy na takiej sprężynie długo by pociągnął:) No ale sam mam full stocka G608-2, tuning może dopiero w przyszłości będzie, więc ja dokładnie nie wiem co by tam trzeba w GB wymienić żeby nie poszedł zbyt szybko z dymem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 09:15, Rumcajsev napisał:

To już czytałem, zależy mi bardziej na opiniach zadowolonych użytkowników ;)
A powiedz mi jeszcze jedno. Czy do ICS-a oprócz oczywiście gearboxa są jakieś niestandartowe
części? Z ICS-em jak i ogólnie z emkami nie miałem styczności(tzn. nie posiadam) a do
sklepu żeby samemu pomacać mam daleko.

Szczerze powiedziawszy to nie wiem :P Poza wstawieniem precki niczego w nim nie robiłem.
Same części w gear'ze są standardowe, jego budowa już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2009 o 21:39, Stalker69 napisał:

Szczerze powiedziawszy to nie wiem :P Poza wstawieniem precki niczego w nim nie robiłem.
Same części w gear''ze są standardowe, jego budowa już nie.


Czemu jego budowa nie ? Akurat G36 to moja pierwsza broń i to od niej zaczynam, ale wszystko wydaje się być na swoim miejscu, no ale innych jeszcze nie widziałem więc moge się mylić, ale pisze w innej sprawie urwały mi się zęby z tłoka ;( akurat zaraz potym jak robiłem z tymi stykami (pierwszy raz do środka zglądałem) może to być moja wina ? Będę musiał kupić nowy i teraz nie wiem czy są jakieś różice między nimi czy wszystko jedno jaki kupię tzn. czy każdy wejdzie wszędzie. A i zastanawiam się nad nową sprężyną jak juz ten nowy tłok kupuje ma to jakiś sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 23:36, Graszcz napisał:

Naucz się czytać, bo koledzy tu mówią o emce ICS-a, a ty tu o jakimś G36 pierniczysz

Szlag ... Xsaw i Kreeg pisali już o g36 nie zauważyłem, że Stalker69 odpowiedział na post dotyczący ICS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem kumplowi L96Agm i coś mi teraz spust ciulowo chodzi tzn. Przed strzelał normalnie teraz po naciągnieciu sprężyny spust ścina się w połowie poczym trzeba go wrócić w tył i nacisnąć jeszcze raz oO o co biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam tę kamizelkę: http://www.taiwangun.com/shop,show,989
Kupiłem do niej te ładownice: http://miwopraszka.pl/-produkty/pid,562/Bandolier-CQB-na-6-magazynk-lw-do-AK-BERYL

Tak jak zresztą polecaliście ;)

Wybrałem typ mocowania 25mm. Dostałem od miwo taki mail, a że jestem zielony w tych sprawach to proszę was o pomoc.

Druga sprawa to system taśm 25mm - proszę wybrać jedną z opcji:

1)
tasmy 25mm, przeszycia między tasmami co 38mm, przerwa między tasmami to 25mm, tasmy troczące 25mm - TYPOWO AMERYKAŃSKI

2)
tasmy 25mm, przeszycia między tasmami co 3cm, przerwa między tasmami to 25mm, tasmy troczące 20mm.


Prosiłbym o szybką odpowiedź z wyjaśnieniem bo chcę jak najszybciej odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, co do kamizelek. Nie chciał by ktoś kupić chińskiego FSBE w oliwce? ;)

@UP
Mi się wydaje że odpowiedź 1, ale nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:13, Rumcajsev napisał:

A właśnie, co do kamizelek. Nie chciał by ktoś kupić chińskiego FSBE w oliwce? ;)

Za ile?
Ja osobiście nie, ale może któryś z kumpli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować