Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Hehe skoro tak się wszyscy nudzą, to może zorganizujemy jakiś GRAMOwy scenariusz, gdzieś w centrum Polski, taka jedno-dwudniowa impreza, niekoniecznie z nocnymi akcjami ale na jakimś fajnym terenie. Jakby z samego forum z 20 osób się zebrało to można fajne "manewry" zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:37, Galadin napisał:

Hehe skoro tak się wszyscy nudzą, to może zorganizujemy jakiś GRAMOwy scenariusz, gdzieś
w centrum Polski, taka jedno-dwudniowa impreza, niekoniecznie z nocnymi akcjami ale na
jakimś fajnym terenie. Jakby z samego forum z 20 osób się zebrało to można fajne "manewry"
zrobić. :)

Cholernie podoba mi się ten pomysł. Zdaje się, że rok-dwa lata temu chyba już coś takiego było planowane, ale szczegółów nie znam (ani tego, czy się w ogóle odbyło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:37, Galadin napisał:

Hehe skoro tak się wszyscy nudzą, to może zorganizujemy jakiś GRAMOwy scenariusz, gdzieś
w centrum Polski, taka jedno-dwudniowa impreza, niekoniecznie z nocnymi akcjami ale na
jakimś fajnym terenie. Jakby z samego forum z 20 osób się zebrało to można fajne "manewry"
zrobić. :)


Gdzieś w wakacje to bardzo chętnie... Tylko to by trzeba z dużym wyprzedzeniem ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem fajny :) Można by nawet na WMAS-g zarejestrować ekipę "Forum Gram.pl" czy coś w tym stylu, żeby się wyróżnić z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 14:58, Mookry napisał:

Pomysł całkiem fajny :) Można by nawet na WMAS-g zarejestrować ekipę "Forum Gram.pl"
czy coś w tym stylu, żeby się wyróżnić z tłumu.

Ja mam już drużynę :P.
A poza tym, trzeba by najpierw pomyśleć gdzie to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nie chodzi o wyrywanie kogoś z jego ekipy i przenoszenie do gramowej.

Pewnie to ja kiedyś pisałem tego posta o gramowej strzelance ale nie pamiętam.

Przygotowania do takiej akcji muszą trochę potrwać - trzeba by ustalić jakiś wspólny termin, ktoś musiałby załatwić miejscówkę, najlepiej taką którą zna, na którą można wchodzić i jest na niej bezpiecznie, ustalić zasady rozgrywki, długość, jakiś prosty ale ciekawy i zrozumiały scenariusz, podział na strony/oddziały, transport. Raczej nie chciałbym tego ogłaszać na stronie głównej bo niestety ale airsoftowi rozgłos nie jest potrzebny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a konkretnie w okolicach jakiego miasta najlepiej byłoby to zrobić? Ja jestem z Trójmiasta. Koło Wa-wy się zbierzemy, żeby każdy miał tak samo daleko ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:16, Pablo1989 napisał:

Wiecie za tak złotych kosztować może replika ASG M16A1

Sformułuj pytanie raz jeszcze, bardziej po polsku , proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:17, Mookry napisał:

> Wiecie za tak złotych kosztować może replika ASG M16A1
Sformułuj pytanie raz jeszcze, bardziej po polsku , proszę.


Więc mówisz że nie jest nic warta OK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:20, Pablo1989 napisał:

> > Wiecie za tak złotych kosztować może replika ASG M16A1
> Sformułuj pytanie raz jeszcze, bardziej po polsku , proszę.

Więc mówisz że nie jest nic warta OK :D

Nie :P
Domyślam się że pytałeś ile może kosztować taka replika. To zależy od producenta. Od ~300 do ~3000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:10, Galadin napisał:

Spokojnie, nie chodzi o wyrywanie kogoś z jego ekipy i przenoszenie do gramowej.

Pewnie to ja kiedyś pisałem tego posta o gramowej strzelance ale nie pamiętam.

Przygotowania do takiej akcji muszą trochę potrwać - trzeba by ustalić jakiś wspólny
termin, ktoś musiałby załatwić miejscówkę, najlepiej taką którą zna, na którą można wchodzić
i jest na niej bezpiecznie, ustalić zasady rozgrywki, długość, jakiś prosty ale ciekawy
i zrozumiały scenariusz, podział na strony/oddziały, transport. Raczej nie chciałbym
tego ogłaszać na stronie głównej bo niestety ale airsoftowi rozgłos nie jest potrzebny.
;)


spoko wiem... Ja np jestem z okolic poznania i do Wawy mam mały kawałek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2009 o 15:31, Quinti napisał:

spoko wiem... Ja np jestem z okolic poznania i do Wawy mam mały kawałek :p

Z Gda do Wawy pociągiem jedzie się teoretycznie w 2,5 godziny :) Więc widzę że warszawa jak najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 15:36, Mookry napisał:


> spoko wiem... Ja np jestem z okolic poznania i do Wawy mam mały kawałek :p
>
Z Gda do Wawy pociągiem jedzie się teoretycznie w 2,5 godziny :) Więc widzę że warszawa
jak najbardziej pasuje.


owszem ale później załatw kogoś kto odbierze wiarę z dworca (a nie sądzę by wszyscy przyjechali o tej samej godzinie) itp... To jest naprawdę duże wyzwanie i jeżeli ktoś podejmie się organizowania takiego przedsięwzięcia - to respekt i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 17:45, azur65 napisał:

A może w Łodzi, też centrum Polski:D


Miałem zaproponować Łódź i jej okolice, wydawała mi się bardziej w centrum jak Warszawa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jeśli zorganizujecie w Łodzi, to też przyjadę. Sam niestety podjąć organizacji się nie mogą bo zajęty jestem robotą i nauką do egzaminu poprawkowego w sierpniu (aż wstyd się przyznać) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować