Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2009 o 19:13, Master_Uszol napisał:

Jak latarka :P Mógłby mi ktoś wytłumaczyć czemu repliki TM są tak drogie. Znalazłem M4
SOP MOD ( http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=3076). Rozumiem blow back,
dobre materiały, dodatki, ale ponad 2000?? Chyba lekko przesadzają, albo to nasza Polska
(kurs złotego).


Płacisz za jakość. Niestety capri się ceni więc odejmij sobie jakieś 700 złotych od tej ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:55, Master_Uszol napisał:

A jeszcze chciałem zapytać o koszt ekwipunku tzn. kamizelka takt., mundur itp? Chodzi
mi o koszt wszystkiego, prócz broni.

okulary to wydatek rzędu najwyżej 50 zł, kamizelka nie jest koniecznością, mundur spokojnie dostaniesz za mniej niż 100 zł (w zależności od stanu). A i na replikę wcale nie musisz wydawać ośmiu stów. Radziłbym zainwestować w porządne buty - Jungle (najlepiej kontrakty), US Desert, BW, Starforce Combat albo Protektory. Odradzam polskie desanty. Mundury zresztą też (kontraktowe ofkz, helikony są ok). Warto się zaopatrzyć w nakolanniki - wszyscy polecają Alty, Bijansy też są dobre
Kulki kosztują zazwyczaj około 1 gr za kulkę (oczywiście sprzedawane w opakowaniach po kilka tysięcy sztuk :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę.
Kumpel chce sobie sprawić klamkę, cena do 300zł, byle by była kozacka i dobrze pluła kulkami do puszek, jak narazie kumpel kupuje tylko klamkę gdyż na strzelanki nie ma czasu jeździć.
Nie doradzajcie że wiatrówka lepsza do puszek, on chce klamkę.
Może ktoś coś doradzić :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 20:43, Adamo55 napisał:

Mam sprawę.
Kumpel chce sobie sprawić klamkę, cena do 300zł, byle by była kozacka i dobrze pluła
kulkami do puszek, jak narazie kumpel kupuje tylko klamkę gdyż na strzelanki nie ma czasu
jeździć.
Nie doradzajcie że wiatrówka lepsza do puszek, on chce klamkę.
Może ktoś coś doradzić :)??


http://allegro.pl/item845259520_klamka_galka_mosiezna_do_drzwi_bramy_patyna.html
Ta klamka jest dobra, jak raz i mocno pieprzniesz to puszka leży złamana w 3 miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że mam ciągle na sprzedaż G36C JG z dwoma hi-capami, Hełm PASGT Volvera (najlepsza replika na rynku, już nie produkowana) oraz uszkodzony kolimator w stylu CompM2 który przy odrobinie chęci można sobie naprawić i mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 15:51, Rumcajsev napisał:

Przypominam że mam ciągle na sprzedaż G36C JG z dwoma hi-capami, Hełm PASGT Volvera (najlepsza
replika na rynku, już nie produkowana) oraz uszkodzony kolimator w stylu CompM2 który
przy odrobinie chęci można sobie naprawić i mieć.



Ile chcesz za gietkę?? Napisz do mnie na gg to pogadamy dziś, po świętach może bym kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować