Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Co o tym sądzicie?
http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3872
Jak myślicie warto brać za 650 z chińskimi szynami po małych zmianach? Karabinek ma rok.
W moim Hk pękł gearbox, body i komora (hop działa ale wymaga regulacji śrubokrętem)
Zwłoki HK za 200 zł sprzedam, mi sie już do niczego nie przyda.
Co do emki GP to wydaje się cudna :)
Na oku mam jeszcze dwuletnie M16 GG, tyle że coś z hopem jest nie tak, nie wiem dokładnie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie potrzebuje dobrej repliki karabinka szturmowego M4A1, z lunetką na górze, kasa jaką mogę na to przeznaczyć ok 1200zł, da radę coś znaleźć ?? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 19:11, Pablo1989 napisał:


Fajny ośrodek prezydencki. Bez płotu ani nic :D
Stać ich nie było by postawić zwykłą siatkę z tabliczką "Teren prywatny - wstęp wzbroniony" ?

A no tak.. przecież prezydent musiał sobie kupić nowe Porsche lub coś innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:24, filip1-1 napisał:

Słuchajcie potrzebuje dobrej repliki karabinka szturmowego M4A1, z lunetką na górze,
kasa jaką mogę na to przeznaczyć ok 1200zł, da radę coś znaleźć ?? z góry dzięki

Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 01:03, filip1-1 napisał:

> Słuchajcie potrzebuje dobrej repliki karabinka szturmowego M4A1, z lunetką na górze,
> kasa jaką mogę na to przeznaczyć ok 1200zł, da radę coś znaleźć ?? z góry dzięki
Pomoże ktoś ?

ICS lub KWA, lunetke dokupisz osobno (na lunetach sie nie znam)

swoja droga luneta na M4 to delikatnie mowiac sredni pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 17:04, Graszcz napisał:

> > Słuchajcie potrzebuje dobrej repliki karabinka szturmowego M4A1, z lunetką
na górze,
> > kasa jaką mogę na to przeznaczyć ok 1200zł, da radę coś znaleźć ?? z góry dzięki

> Pomoże ktoś ?
ICS lub KWA, lunetke dokupisz osobno (na lunetach sie nie znam)

swoja droga luneta na M4 to delikatnie mowiac sredni pomysl


hmm chodzi o takie coś jak mają np. w Armii Amerykańskiej, przy M4 zbliżone do lunety cholera z głowy mi wypadło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 18:14, filip1-1 napisał:

hmm chodzi o takie coś jak mają np. w Armii Amerykańskiej, przy M4 zbliżone do lunety
cholera z głowy mi wypadło ;p


Nie chodzi Ci czasem o Kolimator, albo ACOG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 18:15, SamFiniszer napisał:

> hmm chodzi o takie coś jak mają np. w Armii Amerykańskiej, przy M4 zbliżone do lunety

> cholera z głowy mi wypadło ;p

Nie chodzi Ci czasem o Kolimator, albo ACOG ?

ACOG właśnie ;) z głowy mi to wypadło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eotechy tez sa fajne, bo zapewniaja duze pole widzenia. na rynku sa tylko repliki acogow bez powiekszenia (no, chyba ze chcesz pare kafli na koli wydac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 18:21, Graszcz napisał:

eotechy tez sa fajne, bo zapewniaja duze pole widzenia. na rynku sa tylko repliki acogow
bez powiekszenia (no, chyba ze chcesz pare kafli na koli wydac)


hmm to jeszcze zobaczę, a mógłby ktoś polecić jeszcze m9 lub glocka, najlepiej metalowe do 350zł ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 19:27, Rumcajsev napisał:

Ale za to eotechy mają paskudny krzyż(a raczej kółko) celowniczy, aimpoint FTW.



Jak śmiesz kmiocie?!

Eotechy sa uber hiper super wyje... w kosmos i nie mów, że krzyż jest paskudny...
Aimpointy już nie są takie fajne :P

Znów spór o krzyż :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 19:27, Rumcajsev napisał:

Ale za to eotechy mają paskudny krzyż(a raczej kółko) celowniczy, aimpoint FTW.

co kto lubi, kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Moje pytanie nie jest stricte związane z ASG, ale może ktoś będzie znał odpowiedź. Planuję za jakiś czas zakupić jakiś pistolet gazowy/hukowy/alarmowy etc., ale nie chcę zwykłej atrapy, tylko pistolet wyglądający oraz działający jak oryginał. Znalazłem sklep (działający także na terenie polski) z pistoletami gazowymi. Trochę poczytałem i wygooglowałem, że najbardziej będzie mi pasował kaliber 9 mm. No jest problem, bo wiem, że przy kalibrze 6 mm nie trzeba mieć zezwolenia, a jeszcze kilka lat temu na 8 mm i 9 mm było takowe potrzebne. I moje pytanie, czy nadal jest ono wymagane przy tych kalibrach, ponieważ w tym sklepie nie ma mowy o jakimkolwiek wymaganiu pozwolenia, jedynie trzeba mieć ukończone 18 lat (link do tego sklepu: http://www.colosus.pl/ ).Drugie pytanie, ma ktoś jakieś doświadczenie z tego typu bronią? Jakieś rady, przestrogi? Jaki model najlepszy (interesuje mnie głównie Beretta, Colt [1911], Walther P99, ew. kiedyś jakiś rewolwer). Z góry dziękuję za odpowiedzi :) (jeśli istnieje lepszy temat na moje pytanie, to walcie linkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dwie sprawy.

1)
Zamierzam kupić akumulator do repliki Cm 031 bo ten w zestawie mi się zepsuł (kupiłem używaną replikę na jesieni w zeszłym roku). Czy ten będzie odpowiedni?
http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_9_6v/akumulator_nicd_9_6v_2000mah_large_do_kolby_stelej_firefox-848.html

2)
Chcę również replikę przeczyścić. I tu moje pytanie:
Co i jak mam przeczyścić i czy rozkładać gearbox?
Mam olej skilikonowy ale gdzie dokładnie mam psiknąć np. do magazynka.
Dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość ;]

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie za późno...

Dnia 13.02.2011 o 19:17, kulpamen napisał:

Zamierzam kupić akumulator do repliki Cm 031 bo ten w zestawie mi się zepsuł (kupiłem
używaną replikę na jesieni w zeszłym roku). Czy ten będzie odpowiedni?


http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_9_6v/akumulator_nicd_9_6v_2000mah_large_do_kolby_stelej_firefox-848.html

Wygląda na kompatibilną. Nie powinno być żadnych kłopotów.

Dnia 13.02.2011 o 19:17, kulpamen napisał:

Chcę również replikę przeczyścić. I tu moje pytanie:
Co i jak mam przeczyścić i czy rozkładać gearbox?


Nie. Mam pewne doświadczenie w rozkręcaniu replik i uważam, że nikt nie powinien robić tego sam po raz pierwszy (głównie chodzi mi o gearbox).
Replikę Cymy możesz spokojnie rozebrać do momentu wyjęcia bebechów i lufy wraz z komorą hopup, jednak nie oddzielaj lufy wewnętrznej od komory (możesz rozszczelnić niechcący i stracić trochę cennych FPSów).
Samo czyszczenie to nic skomplikowanego - usuń piasek i takie tam. Pędzelek powinien wystarczyć do tego celu. Jak masz ślady jakiegoś paskudnego smaru gdziekolwiek, to daj znać - będzie się wystawiało diagnozę ;>

Dnia 13.02.2011 o 19:17, kulpamen napisał:

Mam olej skilikonowy ale gdzie dokładnie mam psiknąć np. do magazynka.
Dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość ;]


Smarem silikonowym psikaj do woli. Jak będzie go za dużo to wypłynie i tyle. On nie uszkadza replik... nie stosuj jedynie do gearboxa, bo tam występują większe siły i tarcie potrafi szybko usunąć silikon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:24, filip1-1 napisał:

Słuchajcie potrzebuje dobrej repliki karabinka szturmowego M4A1, z lunetką na górze,
kasa jaką mogę na to przeznaczyć ok 1200zł, da radę coś znaleźć ?? z góry dzięki


Nadal zainteresowany? Mam pewną wiedzę w tym zakresie. Sądzę, że znajdziesz spokojnie do tego limitu ceny. Osobiście mam nawet M4A1 Classic Army, którego nie wiem czy nie opchnąć za jakieś 800-900zł... ale póki co jeszcze chcę się nim "pobawić".

Jakby co, to kontakt e-mail, albo tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 00:43, Adamo55 napisał:

Co o tym sądzicie?
http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=3872
Jak myślicie warto brać za 650 z chińskimi szynami po małych zmianach? Karabinek ma rok.


Jeżeli użytkownik sprzedawca czegoś nie ukrywa, to jacha!

Dnia 19.12.2010 o 00:43, Adamo55 napisał:

W moim Hk pękł gearbox, body i komora (hop działa ale wymaga regulacji śrubokrętem)
Zwłoki HK za 200 zł sprzedam, mi sie już do niczego nie przyda.


Sam tłok i elektryka za 200zł? Nikt nie da.

Dnia 19.12.2010 o 00:43, Adamo55 napisał:

Na oku mam jeszcze dwuletnie M16 GG, tyle że coś z hopem jest nie tak, nie wiem dokładnie
co.


Jak nie wiadomo co, to nie kupuj sobie kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować