Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2012 o 11:12, Graszcz napisał:

Kupisz gównianą, plastikową emkę za 200 zł. Taką wiesz, strzelającą na 10 metrów. Ale
sensownej nie.

No i przy dużym szczęściu jakąś używkę, ale za tę cenę ciężko będzie


Informacja od kumpla, da max 300 zł i chciał by używkę z allegro wiem, że ciężko będzie znalesc, ale moze coś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2012 o 00:08, Stian3D napisał:

czyli zalecić mu szukanie na allegro? kolega jest zielony do bólu.

+pytanie na wmasg (linku do działu zielonych podawać po raz dziesiąty mi się nie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć, słuchajcie z racji tego, że w środę mam osiemnastkę postanowiłem, że kupie sobie pistolet zastanawiam się nad dwiema rzeczami. 1. Bardziej ciągnie mnie do ASG niż wiatrówki, hmm tylko które pistolety ASG są dobre ? Najbardziej chciałbym metalowy na CO2 lub greengas w okolicach 350zł (tyle mam do wydania) no i model hmm najlepiej Glock. która firma ? który model ? znalazłem coś takiego ale nie wiem czy dobry http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=7314&name=Classic_Army_-_CA17_-_GBB#!prettyPhoto proszę o link najlepiej :) 2. z wiatrówek upatrzyłem sobie dwie 1. http://allegro.pl/pistolet-wiatrowka-crosman-p10-10-co2-500-bb-tarcz-i2360413949.html wiem dużo tańsza niż to co mam do wydania, ale już pełny zestaw. 2. http://www.militaria.pl/crosman/wiatrowka_crosman_t4_kt_4,5_mm_p3777.xml która lepsza dla początkującego ? proszę o pomoc i o linki :) z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz sobie strzelać do tarczy/puszek/gołębi, kup wiatrówkę. Jeśli chcesz brać udział w strzelankach, wybierz ASG - choć oczywiście pistolet gazowy to kiepski wybór na rozpoczęcie przygody z airsoftem. Jeśli już, to greengas, CO2 jest za mocny na strzelanie do ludzi

Na wiatrówkach ani gazowych ASG się nie znam, więc ci nie doradzę - wiem jedynie, że w przypadku tych drugich wiodące marki to KSC/KWA i WE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałbym kupić karabinek szturmowy.
Znalazłem dwa, które mnie interesują i nie wiem który wybrać.
Ten: http://www.militaria.pl/karabinek_asg_mr-711_g_p7412.xml czy może troche dołożyć i ten: http://www.militaria.pl/crosman/karabinek_asg_crosman_stinger_r34_%284-sasr34%29_p2563.xml ?
Prosiłbym o pomoc, gdyż nie mam zielonego pojęcia na który się zdecydować :)
Dodam, że służył on będzie do zupełnie amatorskiego strzelania.Do tarczy czy na ogródku itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 20:35, Andrew_15 napisał:

Witam
Chciałbym kupić karabinek szturmowy.

Jeśli ma wyglądać jak karabinek szturmowy, to bierz cokolwiek ci się podoba.
Jeśli ma wyglądać jak karabinek szturmowy i sensownie strzelać, to pozostaje ci zainwestować w aega (czyli wydatek rzędu kilkuset złotych)

Dnia 06.07.2012 o 20:35, Andrew_15 napisał:

Znalazłem dwa, które mnie interesują i nie wiem który wybrać.
Ten: http://www.militaria.pl/karabinek_asg_mr-711_g_p7412.xml czy może troche dołożyć
i ten: http://www.militaria.pl/crosman/karabinek_asg_crosman_stinger_r34_%284-sasr34%29_p2563.xml
?
Prosiłbym o pomoc, gdyż nie mam zielonego pojęcia na który się zdecydować :)

Raczej oba są do dupy. W temacie sprężynowych replik w tym przedziale cenowym jedynym słusznym wyborem są shotguny

http://gunfire.pl/pol_m_Repliki-AirSoft_Repliki-sprezynowe_Strzelby-305.html
http://zbrojownia.linuxpl.com/index.php?cPath=76

Dnia 06.07.2012 o 20:35, Andrew_15 napisał:

Dodam, że służył on będzie do zupełnie amatorskiego strzelania.Do tarczy czy na ogródku
itp. :)

W takim razie zapomnij o ASG i kup sobie wiatrówkę. Serio. Celniejsze to, większy ma zasięg i tak dalej. Nie opłaca się kupować ASG w takim celu. ASG zostały stworzone z myślą o strzelaniu do kumpli bez robienia im krzywdy. Stąd charakterystyczny kaliber i "moc" replik airsoftowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś zamówiłem emeczke, czy bateria dołączona do zestawu będzie naładowana? czy przyjdzie rozładowana i trzeba będze ją naładować ( ile sie taka ładuje ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 18:07, Stian3D napisał:

Witam dziś zamówiłem emeczke, czy bateria dołączona do zestawu będzie naładowana? czy
przyjdzie rozładowana i trzeba będze ją naładować ( ile sie taka ładuje ? )

Jaką emeczkę?

Nie wiem czy będzie naładowana, spytaj sklepu.

Nie wiem ile sie taka ładuje, bo nie wiem co to za bateria i jaką masz ładowarkę.

Od razu mówię, że na ładowarce z zestawu twoja batka zbyt długo nie pociągnie, lepiej zainwestować w mikroprocesorówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 19:30, Graszcz napisał:

Jaką emeczkę?

Lepiej nie napisze bo tylko Cię rozśmieszę. Wkradł się błąd, pisząc emeczke, mówiłem chiński szajs (120fps
). zamiast emki napiszmy szajs.

Dnia 06.08.2012 o 19:30, Graszcz napisał:

Nie wiem czy będzie naładowana, spytaj sklepu.

Pisali ze będzie lekko naładowana, czyli jak kurier mi ją doniesie to odrazu naładować?

Dnia 06.08.2012 o 19:30, Graszcz napisał:

Nie wiem ile sie taka ładuje, bo nie wiem co to za bateria i jaką masz ładowarkę.

Od razu mówię, że na ładowarce z zestawu twoja batka zbyt długo nie pociągnie, lepiej
zainwestować w mikroprocesorówkę

Właśnie, chciałem kupić nowa baterie+ ładowarkę, można prosić o link do ładowarki mikroprocesorowej? a co ona w sobie ma ze tak ją wszyscy polecają?
Każda bateria podejdzie do mojej pseudo emki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 23:13, Graszcz napisał:

Eee skoro masz chiński szajs to nie opłaca się kupować mikroprocesorówki. Spytaj sklepu
ile masz ładować, ja jasnowidzem nie jestem


Może chinski nie jest, po prostu słaba ta replika i to wszystko. 7 godzin staryczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 11:05, Stian3D napisał:

Może chinski nie jest, po prostu słaba ta replika i to wszystko.

Oj chyba jednak jest, masz na tej zabawce napisy "MADE IN USA"? Nie sądzę.

Dnia 07.08.2012 o 11:05, Stian3D napisał:

7 godzin staryczy?

Wytłumacz mi, skąd mam wiedzieć, jak długo ładować kompletnie nieznaną mi baterię kompletnie nieznaną mi ładowarką. Ja naprawdę NIE jestem jasnowidzem, przysięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2012 o 12:50, Graszcz napisał:

Wytłumacz mi, skąd mam wiedzieć, jak długo ładować kompletnie nieznaną mi baterię kompletnie
nieznaną mi ładowarką. Ja naprawdę NIE jestem jasnowidzem, przysięgam.

No nie wiem, tylko pytałem bo zapewnię pomagałeś już bardzo dużo osobą w tym temacie i myślałem, że wiesz mniej więcej ile się ładuje baterie, ale jak z takim podejściem masz mi pisać to lepiej nie odpowiadaj bo nie wiem dlaczego piszesz mi jak bym był dzieckiem 5 letnim, które kupiło 1 replikę w swoim życiu. Co ja takiego napisałem, że tak odpisujesz, napisałem może słabo napisałem o co mi chodzi ale to nie powód żebyś pisał tak jak by ci kazali na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest kwestia podejścia, ja po prostu naprawdę nie jestem w stanie wyczarować parametrów baterii i ładowarki z powietrza. Może gdybyś dał link do tej swojej emki, to coś by się poradziło, ale nie, bo coś tam.

Baterie są różne. Naprawdę.

Mają różną pojemność i napięcie.

Ładowarki też nie wszystkie są takie same. Serio.

Więc nie ma uniwersalnego czasu ładowania dla wszystkich baterii i ładowarek na tym świecie.

Jest taki wzór ładowania: (pojemność baterii w mAh/prąd ładowania w mAh)*1,4=czas ładowania w godzinach.

Nie wiem, czy znasz parametry baterii i ładowarki, czy może znasz, ale wstydzisz się powiedzieć czy coś. Jeśli to drugie - skorzystaj ze wzoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 01:21, Graszcz napisał:

Nie wiem, czy znasz parametry baterii i ładowarki, czy może znasz, ale wstydzisz się
powiedzieć czy coś. Jeśli to drugie - skorzystaj ze wzoru


Ok skorzystam, yyy czego tu się wstydzić ? kupiłem tanią, słabą m4 i już proszę link śmiej się, wyzywaj, ze kupiłem źle i zaraz się zepsuję, ale od czegoś trzeba zacząć : http://www.taniemilitaria.pl/m4a1-d94s-well-p-16.html

teraz się śmiej, że kupiłem bubla od jakiegoś hindusa, ile takie coś ma żywotność?

PS. ta emka wygląda jak niewygląd, ale na tym się może nauczę czegoś z ASG potem kupie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch dniach w koszu? ;) tak sie właśnie kończy kupowanie tanich replik. Nie bez powodu ludzie to odradzają. Zainteresuj się najpierw tematem, poczytaj wmasg.pl ( co warto kupić i jak strzela się elektrykami- mają to być KRÓTKIE serie po kilka kulek a nie cały czas ogniem ciągłym) i pozbieraj więcej pieniędzy. Elektryka do 300zł tez odradzam- skończy tak samo i tylko zrazisz się do Airsoftu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee to nie bylo tak :)

Wsadziłem kulki które dostałęm gratis 250 sztuk tych białych, gdy skonczyły się te dobre od nich bylem zmuszony wsadzic zwykle za 5 zł(żółte, było widać szyny, były czasem nieforemne) po jednej serii z ognia ciągłego coś pierdykło i teraz żadna kulka nie moze byc wystrzelona :F
A taka rada, za ile kupie replike z której postrzelam chociaz pare meczy... kulki już zamowiłem 5tysiecy 0,12g, proszę doradz mi jakąś. CM28 to dobry wybor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować