Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Widocznie kulka utknęła w lufie ;) Ja Ci polecam poszukanie na forum.wmasg.pl Tam jest masa tematów z pytaniami o repliki do różnych przedziałów cenowych, zobaczysz tam co Ci się spodoba, co opłaca sie kupić a co lepiej sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam te forum, dzięki za pomoc, tylko pytam Ciebie jaką uważasz za najlepszą z tych najtańszych bo jakaś musi być ( twoim zdaniem)

A taką kulkę można wyciągnąć?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 01:16, Stian3D napisał:

No replika w koszu.

Wygrałeś Złotego Chińczyka, aż tak szybkiej awarii się nie spodziewałem. Swoją drogą, jakie to uczucie wywalić ponad stówę w błoto?

Dnia 10.08.2012 o 01:16, Stian3D napisał:

Teraz tak, najlepszym wyborem repliki ASG do 300zł będzie cm28?

DO 300 zł to chyba nawet CM.028 nie znajdziesz. W każdym razie zainteresuj się też serią G36 firmy JG i serią MP5 firmy JG

Dnia 10.08.2012 o 01:16, Stian3D napisał:

Oraz czy opłaca się kupować na taniemilitaria.pl

Nie.
>Wsadziłem kulki które dostałęm gratis 250 sztuk tych białych, gdy skonczyły się te dobre od nich bylem zmuszony wsadzic zwykle za 5 zł(żółte, było widać szyny, były czasem nieforemne)
Szyny? Chodziło ci chyba o szwy? Takie płaskie nadlewki plastiku, tak?

Dnia 10.08.2012 o 01:16, Stian3D napisał:

po jednej serii z ognia ciągłego coś pierdykło i teraz żadna kulka nie moze byc wystrzelona :F

Bo tych żółtych kulek się nie używa. Na pewno ci jakaś utknęła w lufie przez ten nieforemny kształt i nadlewki. Widzę, że lubisz się uczyć na własnych błędach.

Dnia 10.08.2012 o 01:16, Stian3D napisał:

A taką kulkę można wyciągnąć?

no, można wypchnąć wyciorem. O ile masz. Albo użyć jakiegoś, nie wiem, drutu czy coś, zamiast wyciora. Tylko wcześniej wyzeruj hopup (o ile jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2012 o 22:17, Graszcz napisał:

Wygrałeś Złotego Chińczyka, aż tak szybkiej awarii się nie spodziewałem. Swoją drogą,
jakie to uczucie wywalić ponad stówę w błoto?

aaa weź jestem na maxa w#%#$@!$@... Nie sądziłem ze to aż taki szajs, opinie miłe a tu masz.. kolega też to zamówił zaczoł od tych kulek lipncyh za 3 złote po czym mu się zacieła, z nerwów rzucil o ziemię, po czym odpadła lufa, sprawdziłem że kulka musi być idealna taką jak dali w zestawie. Przez te zas#$@# szwy się zablokowała. Pomalowałem ją na kremowy kolor i przyznam wygląda konkretnie ale osiągi ma równe 0. Awarii by nie było gdybym nie wsypał tych kuleczek beznadziejnych, no szkoda moze uda mi sie je wyciągnąć i opchne to za grosze.

Dnia 10.08.2012 o 22:17, Graszcz napisał:

DO 300 zł to chyba nawet CM.028 nie znajdziesz. W każdym razie zainteresuj się też serią
G36 firmy JG i serią MP5 firmy JG

Proszę Cię drogi Graszczu, podasz linka do g36?

Dnia 10.08.2012 o 22:17, Graszcz napisał:

> Oraz czy opłaca się kupować na taniemilitaria.pl
Nie.

A można wiedzieć co w niej jest nie tak, że nie opłaca?

Dnia 10.08.2012 o 22:17, Graszcz napisał:

Szyny? Chodziło ci chyba o szwy? Takie płaskie nadlewki plastiku, tak?

Tak nie dość, że są brzydkie to jeszcze mają szwy białe, jakies kreski jedna wygląda jak by ktoś ją przypalał
trzecia jakas powyginana, kulki juz są w koszu.

Dnia 10.08.2012 o 22:17, Graszcz napisał:

Bo tych żółtych kulek się nie używa. Na pewno ci jakaś utknęła w lufie przez ten nieforemny
kształt i nadlewki. Widzę, że lubisz się uczyć na własnych błędach.

oj tak ale wiesz jak mnie to denerwuje? zawsze jak cos robie to albo mam pecha, albo zle, chodzi mi o asg

Dnia 10.08.2012 o 22:17, Graszcz napisał:

no, można wypchnąć wyciorem. O ile masz. Albo użyć jakiegoś, nie wiem, drutu czy coś,
zamiast wyciora. Tylko wcześniej wyzeruj hopup (o ile jest).

Co ty to wersja uboga nic nie ma tylko ledwo strzela, wycior też jakości zerowej, o HU to ta bron moze sobie pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 22:56, Stian3D napisał:

aaa weź jestem na maxa w#%#$@!$@... Nie sądziłem ze to aż taki szajs, opinie miłe a tu masz..

opinie miłe?!? niby gdzie?

Dnia 10.08.2012 o 22:56, Stian3D napisał:

Proszę Cię drogi Graszczu, podasz linka do g36?

na przykład http://gunfire.pl/product-pol-1152189535-Replika-karabinu-szturmowego-JG608.html

Dnia 10.08.2012 o 22:56, Stian3D napisał:

A można wiedzieć co w niej jest nie tak, że nie opłaca?

http://wmasg.pl/pl/shops/show/69459

no i z tego co widzę, to trochę drogo mają

Dnia 10.08.2012 o 22:56, Stian3D napisał:

oj tak ale wiesz jak mnie to denerwuje? zawsze jak cos robie to albo mam pecha, albo
zle, chodzi mi o asg

ale kto ci kazał kupować to badziewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:08, Graszcz napisał:

opinie miłe?!? niby gdzie?

znowu sie pomyliłem masz tu linka do tego szajsu http://www.taniemilitaria.pl/m4a1-d94s-well-p-16.html i daj sobie na opinie cos tam pisalo ze niby fajna, ciekawe ile im zaplacili za taki komentarz, albo sklep go sobie wystawił sam..

Dnia 10.08.2012 o 23:08, Graszcz napisał:

czyli takie cos jest najlepsze z tych najtańszych?

Dnia 10.08.2012 o 23:08, Graszcz napisał:

ale kto ci kazał kupować to badziewie?

Nie wiem cos mi odbiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:09, treek napisał:

Co to za kulki? Prawdę powiedziawszy nie wiedziałem, że takie są o_0


A pewnie kolejny przekręt, kupiłem jakiś syf, ponoc mają wage 0,12 g skoro nie wiesz ze takie są to na ch%#%$# to wystawiają, kolejna rzecz na która sie nabrałem u nich, szkoda ze wystawiłem pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 23:22, Stian3D napisał:

> na przykład http://gunfire.pl/product-pol-1152189535-Replika-karabinu-szturmowego-JG608.html
czyli takie cos jest najlepsze z tych najtańszych?

Jedno z najlepszych. Bo nie jest to jedyny słuszny wybór

Dnia 10.08.2012 o 23:22, Stian3D napisał:

> ale kto ci kazał kupować to badziewie?
Nie wiem cos mi odbiło

No a potem narzekasz, że nic ci w życiu nie wychodzi xD

Dnia 10.08.2012 o 23:22, Stian3D napisał:

najlepsze sklepy to taiwangun i jakie jeszcze?

http://zbrojownia.com.pl/
azteko.pl
cytadelaasg.pl


@treek

Dnia 10.08.2012 o 23:22, Stian3D napisał:

od razu uprzedzam: lunetka w tych gietach jest naprawdę kiepska

Dnia 10.08.2012 o 23:22, Stian3D napisał:

Co to za kulki? Prawdę powiedziawszy nie wiedziałem, że takie są o_0

Przecież kulki 0,12 to te znane wszystkim pomarańczowe kulki ''odpustowe''. W kiosku też takie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno z najlepszych. Bo nie jest to jedyny słuszny wybór
postrzelam z tego tak?

Dnia 11.08.2012 o 00:13, Graszcz napisał:

No a potem narzekasz, że nic ci w życiu nie wychodzi xD

xD

Dnia 11.08.2012 o 00:13, Graszcz napisał:

http://zbrojownia.com.pl/
azteko.pl
cytadelaasg.pl

zapisze sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 00:18, Stian3D napisał:

postrzelam z tego tak?

Tak, chyba że znów wpadniesz na pomysł używania odpustowych kuleczek albo coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 00:24, Graszcz napisał:

> postrzelam z tego tak?
Tak, chyba że znów wpadniesz na pomysł używania odpustowych kuleczek albo coś w tym stylu

moment dam strone, prosze i napisz co sądzisz o tym czymś. ( zamówiłem już :( )
http://www.taniemilitaria.pl/kulki-madballs-012g-2000szt-profilowane-bezszwowe-dozownik-p-183.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 01:20, Stian3D napisał:

moment dam strone, prosze i napisz co sądzisz o tym czymś. ( zamówiłem już :( )
http://www.taniemilitaria.pl/kulki-madballs-012g-2000szt-profilowane-bezszwowe-dozownik-p-183.html

Nie mam już do ciebie siły. Nie dość że kupujesz w tanichmilitariach, to jeszcze gówniane kulki bierzesz. I jeszcze pytasz o opinię PO zakupie.

A tak swoją drogą, do czego te kulki mają być? Kupujesz gietę? Naprawiasz tamtą pseudoemkę?

Słuchaj, ty mnie/nas nie pytaj o dobre rady, skoro i tak nie zamierzasz ich słuchać. Skoro się uparłeś na gówniane rzeczy w gównianym sklepie to przynajmniej nie zawracaj nikomu gitary swoimi pytaniami.

>Graszczu można wiedzieć jakiej ty używasz repliki ?
http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sr4a1-carbine-src-gen-iii.html
chociaż mój egzemplarz strzela ładnie, to nie mogę jej polecić, bo sporo ludzi miewa z takimi problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2012 o 13:30, Graszcz napisał:

Nie mam już do ciebie siły. Nie dość że kupujesz w tanichmilitariach, to jeszcze gówniane
kulki bierzesz. I jeszcze pytasz o opinię PO zakupie.

Kulki zamówiłem jeszcze przed zepsuciem sie pseudoemki, kulki jeszcze nie doszly będą jutro chyba, no ale spoko nie masz sily to nie wiem, pytam bo były zamówione przed zepsuciem się emki...

Dnia 11.08.2012 o 13:30, Graszcz napisał:


A tak swoją drogą, do czego te kulki mają być? Kupujesz gietę? Naprawiasz tamtą pseudoemkę?

Po 1 to chce naprawic i opchnąć za grosze po 2 to przydadzą się bo wczoraj zamówiłem g36c.

Dnia 11.08.2012 o 13:30, Graszcz napisał:

Słuchaj, ty mnie/nas nie pytaj o dobre rady, skoro i tak nie zamierzasz ich słuchać.
Skoro się uparłeś na gówniane rzeczy w gównianym sklepie to przynajmniej nie zawracaj
nikomu gitary swoimi pytaniami.


Nie słucham? kto ci tak powiedział??? skąd ty wiesz co ja zrobiłem? A moze cie to zaskoczy bo i tak myślisz tylko o tym ze olewam to co mi piszecie, ten model został już zamówiony, przelew zrobiłem, czekam na paczkę?
http://gunfire.pl/product-pol-1152189535-Replika-karabinu-szturmowego-JG608.html nie wiem o co ci chodziło z tym, ze nie slucham replika już jest zamówiona za co Ci bardzo dziękuję i myśle ze nie pożałuję, że wydałem tyle na to. A co do gównianych rzeczy to nie miałem pojęcia, że kupuje taki syf, teraz już mam nauczkę, żeby omijać to coś zwanym repliką asg.
>

Dnia 11.08.2012 o 13:30, Graszcz napisał:

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sr4a1-carbine-src-gen-iii.html
chociaż mój egzemplarz strzela ładnie, to nie mogę jej polecić, bo sporo ludzi miewa
z takimi problemy.


Wow, ładna emeczka, nie polecasz mi jej kupna w przyszłości jak sie zdecyduję na lepszy sprzęt, za tą cene mogą być wady?

PS. Miałeś kiedyś przypadek, że Cie snejk ukąsił np w nogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 15:09, Stian3D napisał:

Po 1 to chce naprawic i opchnąć za grosze po 2 to przydadzą się bo wczoraj zamówiłem
g36c.

Szczerze mówiąc bałbym się pakować takie kulki do giety. No i są o wiele za lekkie - 0.25 G&G powinny być dobre

Dnia 11.08.2012 o 15:09, Stian3D napisał:

Nie słucham? kto ci tak powiedział??? skąd ty wiesz co ja zrobiłem?

Sam się chwalisz zakupami w tanichmilitariach

Dnia 11.08.2012 o 15:09, Stian3D napisał:

Wow, ładna emeczka, nie polecasz mi jej kupna w przyszłości jak sie zdecyduję na lepszy
sprzęt, za tą cene mogą być wady?

No ładna, bo z zewnątrz wykonana jest naprawdę zajebiście. Ale jakbyś chciał dobrą emkę, to wybierz coś z firmy KWA

Dnia 11.08.2012 o 15:09, Stian3D napisał:

PS. Miałeś kiedyś przypadek, że Cie snejk ukąsił np w nogę?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2012 o 15:27, Graszcz napisał:

Szczerze mówiąc bałbym się pakować takie kulki do giety. No i są o wiele za lekkie -
0.25 G&G powinny być dobre

masz racje, nie chce zj%#%#%# kolejnej repliki.

Dnia 11.08.2012 o 15:27, Graszcz napisał:

Sam się chwalisz zakupami w tanichmilitariach

Nie chwale się tylko piszę gdzie kupiłem taki szajs, może ktoś to przeczyta i się nauczy żeby omijać ten sklep dalekim łukiem .

Dnia 11.08.2012 o 15:27, Graszcz napisał:

No ładna, bo z zewnątrz wykonana jest naprawdę zajebiście. Ale jakbyś chciał dobrą emkę,
to wybierz coś z firmy KWA

A taka emeczka z KWA to pare tysiecy?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawić Ci humor?

nagrałem dziś w południe z nudów- miłego wyśmiewania i śmiania się ze mnie że takie za przeproszeniem gówno kupiłem, mogłem odrazu napisać do was, no trudno. Łap na poprawę : http://www.youtube.com/watch?v=4-8cQu2tVuY&feature=plcp sam malowałem, co sądzisz o kolorze? pomijając beznadziejną replikę, kolor ujdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować