Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2012 o 18:34, Graszcz napisał:

Za wiele to na tym filmiku nie widać, ale kolor wydaje się ok.

Wiem, nie pomyslalem mogłem odwrócić telefon i by nie było takich pasków czarnych

Dnia 12.08.2012 o 18:34, Graszcz napisał:

Jakiej farby użyłeś?

Kupiłem w skelpie ''''Tęcza'''' pisze na niej: Uniwersalna emalia kremowa koszt to 21 zł w 10 sekund wysycha ( farba w spreju)

Dnia 12.08.2012 o 18:34, Graszcz napisał:

I właściwie po kiego grzyba to malowałeś?

Chciałem dodać jej jakiegoś efektu, że to replika a nie gówno, chociaż i tak to dużo nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się odkurzyć poniewierającą po domu replikę, po naładowaniu bateri broń (cm 0.28, jakiś spetsnaz) wydaję dźwięk jakby chciał strzelić, ale koniec końców nic z tego nie ma. Bateria jest tak siadnięta, że nawet strzału nie oddam? Mogę jakoś inaczej go zasilić? Zasilacz 12v?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 21:44, nightfaler napisał:

Staram się odkurzyć poniewierającą po domu replikę, po naładowaniu bateri broń (cm 0.28,
jakiś spetsnaz) wydaję dźwięk jakby chciał strzelić, ale koniec końców nic z tego nie
ma. Bateria jest tak siadnięta, że nawet strzału nie oddam? Mogę jakoś inaczej go zasilić?
Zasilacz 12v?

Raczej tak. Bateria padnięta. Jak chcesz to mam na sprzedaż akumulator 9.6 z wtykiem Tamiya mała (czyli pasujący), nie pamiętam pojemności, chyba 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://military-zone.sklep.pl/galerie/p/plecak-taktyczny-us-assa_2609.jpg

Czy ktoś posiada plecak wyglądający mniej więcej tak? Nie chodzi mi rzecz jasna o odcień co po prostu o typ, układ kieszonek i tak dalej. A jeżeli tak to jak go oceniacie? Głównie chodzi mi o wygodę, pojemność i wytrzymałość. I orientacyjna cena bo mam na oku coś podobnego za około 60-80 zł i zastanawiam się czy warto czy jednak dać dwa razy tyle i mieć coś rzekomo lepszego / oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie posiadam takiego plecaka, ale miewałem z takimi do czynienia, widywałem na własne oczy.

Rozumiem, że chcesz go do użytku miejskiego/codziennego?

Mnie się wydaje brzydki, ale to już kwestia gustu. Nie podoba mi się jego kształt, małe rozmiary i pierdyliard niekoniecznie przydatnych taśm/kieszonek/klamer/dzikich wężów. Z moich doświadczeń też wynika, że właśnie tego typu bajery, które faktycznie się przydają w terenie, w mieście tracą swoją użyteczność i zaczynają przeszkadzać. Bo wątpię, że będziesz do tych taśm MOLLE przyczepiał ładownice (a wtedy będzie wyglądać jak choinka)

Plecak jest mały, więc i pojemność jest mała. Miej to na uwadze.
Nie wiem jak z wygodą. Nie nosiłem go. Podejrzewam, że jest w miarę ok.

Innymi słowy, na twoim miejscu DO UŻYTKU MIEJSKIEGO wybrałbym coś innego, niekoniecznie militarnego. No chyba że zarypiście ci się on podoba z wyglądu (moim zdaniem brzydal :D)

Jeśli o wytrzymałość chodzi, to pewnie przy ciężkim katowaniu w terenie, cokolwiek by to miało znaczyć, relatywnie szybko by się rozleciał. Ale w "cywilnym" użytkowaniu prawdopodobnie będzie ok.

Swoją drogą, średnio trafnie sobie wybrałeś temat do zadania takiego pytania :D

Obczaj też plecak Helikon Ratel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 16:50, Graszcz napisał:

Rozumiem, że chcesz go do użytku miejskiego/codziennego?

Głównie. Jeżeli już go zdobędę nie będę z nim latał codziennie, na zwykłe mam inne torby czy plecaki.

Dnia 19.08.2014 o 16:50, Graszcz napisał:

Mnie się wydaje brzydki, ale to już kwestia gustu. Nie podoba mi się jego kształt, małe
rozmiary i pierdyliard niekoniecznie przydatnych taśm/kieszonek/klamer/dzikich wężów.

Wiesz co - wziąłęm miarę, spojrzałem na jego rzekome wymiary niecałe pół metra na 20parę cm - toż to maleństwo. Chyba jednak obczaję coś bardziej ''profesjonalnego'' / droższego / markowego, nawet z Mil-tecu :D.

Dnia 19.08.2014 o 16:50, Graszcz napisał:

Swoją drogą, średnio trafnie sobie wybrałeś temat do zadania takiego pytania :D

Znajdź lepszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2014 o 17:04, Tyler_D napisał:

cm - toż to maleństwo. Chyba jednak obczaję coś bardziej ''profesjonalnego'' / droższego
/ markowego, nawet z Mil-tecu :D.

Tak jak mówiłem, wygugluj sobie Helikon Ratel. Ludzie chwalą. Są recenzje w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować