Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Ja ma colta double eagle, równiez sprężynkę. Strzela się dobrze, kiedy na 1-szą kulkę w magazynku dam nieco silikonu 3 następne lecą 2 razy dalej niż normalnie :-)

A tak na marginesie, najprawdopodobniej w gdańsku uformuje się nowa grupa ASG, złożona głownie z że tak powiem młodzieży. Więcej info: marcinmokros@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ferie grałem w to z kolegami. Ja miałem dwa colty i mp5, 1 kolega m16, drugi też, a trzeci,czwarty, piąty, szósty, siódmy i osmy mieli ak 47 :) Niexle sie wtedy bawiliśmy :D. Graliśmy w lesie nieopodal mojego miast tak około 6 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 19:06, Don Lizak napisał:

Ja jeszcze nie miałem przyjemności. Droga ta zabawa?

Na pocżtek wystarczy 100 PLN , polecam sklep internetowy cyber gun - mają dobre rzeczy w rozsądnych cenach.

www.wmasg.pl - kopalnia informacji o asg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2006 o 19:08, Marcin-91 napisał:

> Ja jeszcze nie miałem przyjemności. Droga ta zabawa?
Na pocżtek wystarczy 100 PLN , polecam sklep internetowy cyber gun - mają dobre rzeczy w rozsądnych
cenach.

www.wmasg.pl - kopalnia informacji o asg

>

Sprężynowe
Gazowe
Elektryczne

jaka różnica, co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2006 o 19:47, Don Lizak napisał:

Sprężynowe
Gazowe
Elektryczne

jaka różnica, co lepsze?


Jeżeli dobrza pamietam to w spręzynowych po każdym strzale trzeba ładować. O gazowych to nie wiem nie pamieam. A elektryczne są najlepsze ale drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprężynowki- Najtańsze repliki, najsłąbsze osoiągi, w sam raz dla niezamożnych początkujących.

Gaziaki- Taka klasa średnia w ASG. Kulki miotane sa w nich za pomoca kupowanego oddzielnie gazu. Osiągi dobre, zalezy od modelu. Jesli masz dużo kasy to polecam na poczatek.

Elektryki - Toatlny kosmos, karabini i pistolety na akumulatory. Najlepsze i zarazem najdroższe spluwy w asg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 00:07, Don Lizak napisał:

Ok, dzięki. A jak się ma sprawa z kulkami na farbę? czy to drogie?


Hmm.. są tanie ale nikt ich nie uzywa. Jak ktos dostanie musi sie porostu przyzanc. Moj kolega miał z 30 sztuk na farbe, włozył do pistaletu. Sprezyna w magu rozwaliła je i cała farba wyleciał mu wewnatrz maga. Wiec... Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka mała notka co do gaziaków.. Cenowo plasuja sie tak posrodu, ale czesto snajperki sa na gaz. Daj naprawde kopa. Albo jest super Mac10 za 650zł na gaz... Fenomenalny Blow-Back. Jedyny minus ta taki ze gaz szybko sie konczy, i zanim zaczniesz strzelac tak napowaznie (mowa o macu10) to nie bedzie gazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 00:07, Don Lizak napisał:

Ok, dzięki. A jak się ma sprawa z kulkami na farbę? czy to drogie?

Dobrze się nimi stzrela na krótkie odległości, z większych dystansów nie rozwalą się na celu. W paintball się nie pobawsz, pozaym istnieje ogormne ryzyko uszkodzenia broni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że robis zto od 10 lat, i mam takie pytanie: jestes w jakiejś zorganizowanej grupie, czy po prostu od czasu do czasu na ustawionych ze znajomymi strzelankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 18:39, Marcin-91 napisał:

Piszesz, że robis zto od 10 lat, i mam takie pytanie: jestes w jakiejś zorganizowanej grupie,
czy po prostu od czasu do czasu na ustawionych ze znajomymi strzelankach?


Bylem jednym ze wspolzalozycieli Regimentu z Krakowa, obecnie jestem niezrzeszony, mysle o "zaciagnieciu" sie do 4mozy, kiedy bedzie mnie stac na zamowienie munduru z Filipin :D. I raczej nie ustawiam sie ze znajomymi na strzelanie, po prostu termin zawsze jest ustalony :) Niedziela, 9:00 z rana, poligon na Pasterniku. Kto z Krakowa- ten wie o co chodzi. Zbieraja sie tam co tydzien maniacy ASG z tego miasta i nastepuje kilkugodzinna demolka. Poza tym sa jeszcze ogolnopolskie zloty asg, o ktotrych info zbiera sie z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem stronkę formozy, bardzo fajna grupa, robią ciekawe rzeczy. Szkoda że w gdańsku niewiele jest takich "profesjonalnych" grup, może bym gdzieś się podpiął. Mam jeszcze takie pytanie, chcesz zamówić mundur filipiński czy kupic go na filpiinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 10:59, Marcin-91 napisał:

Obejrzałem stronkę formozy, bardzo fajna grupa, robią ciekawe rzeczy. Szkoda że w gdańsku niewiele
jest takich "profesjonalnych" grup, może bym gdzieś się podpiął. Mam jeszcze takie pytanie,
chcesz zamówić mundur filipiński czy kupic go na filpiinach?


Zamowic go z filipn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 12:10, Marcin-91 napisał:

Odpowiedz proszę bo zżera mnie ciekawośc - czy zacząłeś sie w to bawić ?


No rozczaruję Cię, ale nie miałem jeszcze czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 13:46, Don Lizak napisał:

No rozczaruję Cię, ale nie miałem jeszcze czasu.

A masz na oku jakiś konkretny sprzęt? (wiem, wścibski jestem ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że planuję kupić sobie najtańszy zestaw to zabawy mam dwa pytania:
1) Bardzo boli kiedy się strzeli z odleglosci tak np 1 metra?
2) Czym się różnią repliki na gaz, elektryczność i sprężyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 21:04, Mistrz Magii napisał:

Jako, że planuję kupić sobie najtańszy zestaw to zabawy mam dwa pytania:
1) Bardzo boli kiedy się strzeli z odleglosci tak np 1 metra?
2) Czym się różnią repliki na gaz, elektryczność i sprężyny?


1) zalezy z czego, jezeli zamierzasz kupic najtanszy sprzet to calkiem mozliwe, ze kulka do ciebie nie doleci, wiec nawet nie poczujesz ;)
2) 1 sprezynowki- charakteryzuja sie tym, ze trzeba je przeladowywac po kazdym strzale. Generalnie kupowanie dzisiaj sprezyny jest pozbawione sensu, no chyba ze a) wszyscy takie maja b)jest to jakas wypasiona snajpera, ktora zdejmujesz goscia ze 100 metrow jedna kulka.
Gaziaki to bron, ze sredniej polki, z reguly pistolety, choc sa wyjatki. Nie trzeba ladowac ich po kazdym strzale a magazynek laduje sie dodatkowo specjalnym "zielonym gazem", ktory wypycha kulencje. Zazwyczaj bron gazowa uzywana jest jako bron boczna do budynkow.
Elektryki- to w zasadzie cos o czym marzy kazdy maniak ASG. Repliki karabinow napedzane akumulatorkiem, daja najlepsze osiagi, strzelanie seriami i ogolnie mnostwo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować