Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 18:47, nightfaler napisał:

Po dzisiejszej strzelance doszedłem do wniosku, że jestem zawiedziony z zakupu G36. Po
pierwsze bateria co wnim jest, jest do kitu podpiąłem tą od CM 0.28 (braciszka ) i klękajcie
narody kolosalna różnica. Po drugie nie mam pojęcia czy tak ciągle było zauważyłem dopiero
teraz że mi go przerywa w trakcie siania salw, najpierw myślałem, że to bateria, ale
na drugiej miałem to samo i doszedłem do wniosku, że muszę bardzo mocno naciskać spust.
Normalnie tak jakbym go chciał wyłamać, wpierw do końca a potem jeszcze do oporu. Wie
ktoś o co w tym biega ? Może one tak mają ? I jaką baterie by tu kupić?



A mi ktoś pomoże ? Bo już nie wiem co ztym zdziałać i jaką baterie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:37, nightfaler napisał:

> Po dzisiejszej strzelance doszedłem do wniosku, że jestem zawiedziony z zakupu G36.
Po
> pierwsze bateria co wnim jest, jest do kitu podpiąłem tą od CM 0.28 (braciszka
) i klękajcie
> narody kolosalna różnica. Po drugie nie mam pojęcia czy tak ciągle było zauważyłem
dopiero
> teraz że mi go przerywa w trakcie siania salw, najpierw myślałem, że to bateria,
ale
> na drugiej miałem to samo i doszedłem do wniosku, że muszę bardzo mocno naciskać
spust.
> Normalnie tak jakbym go chciał wyłamać, wpierw do końca a potem jeszcze do oporu.
Wie
> ktoś o co w tym biega ? Może one tak mają ? I jaką baterie by tu kupić?


A mi ktoś pomoże ? Bo już nie wiem co ztym zdziałać i jaką baterie kupić.


Skoro wchodzi ci ta od kałacha to ta też powinna wejść.
http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=980
Kupiłem taką tylko że 9.4V do CM.031 i trzyma długo, a ROF jest super.
Więc ja bym chyba kupił tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batki nie są przydzielane do odpowiednich modeli. No chyba, że konkretna nie zmieści się w kolbie, magazynku czy gdzie tam są one wsadzane. To po prostu zasilanie, a Ty potrzebujesz lepszego jak masz. Jeśli chodzi o ten spust to moim zdaniem coś tam może nie łączyć, ale ekspertem od wnętrzności nie jestem. Najlepiej zadzwoń do krakmanów i spytaj się. Możliwe, że tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 20:04, Damianuss1 napisał:

Nie ma to jak wydać 7-8 baniek na gaziaka : P.


Ja tyle wydałem i dwa razy więcej za konwersję pro-wina plus pięć magazynków.

Do rekonstrukcji nie znajdziesz lepszego niż mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Sprawdzę jeszcze u kumpla jak mu działa, a potem podzwonie do nich. Co do baterii to wydaje mi się, że potrzebuję mini ? I do replik stockowych tylko 8,4 V, czy może się myle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 19:50, GUNNER napisał:

Dzieki bardzo za linki, moj ukochany pistolet z 2WW:) Na razie niestety nie mam zbytnio kasy ale moze juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 21:11, nightfaler napisał:

/ciach/

Cosik źle poczytałeś potrzebuje baterii do G36, i chciałbym wiedzieć o co biega z tym
spustem.



Miałem na myśli że jeśli wchodzi ci ta od kałacha do G36c to ta co jest w moim linku też powinna wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2009 o 07:15, Adamo 55 napisał:


Miałem na myśli że jeśli wchodzi ci ta od kałacha do G36c to ta co jest w moim linku
też powinna wejść.


A wiesz, że twojego posta nie zauważyłem ? Dziwne, a i bateria od kałacha nie mieści się w moim G36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:39, Adeq napisał:

Czy to http://www.taiwangun.com/shop,show,529 będzie pasować do tego http://www.taiwangun.com/shop,show,172 ? Podkreślam że w tej cymie nie ma tych takich rzeczy ''montażowych'' na ten zaczep na szynę :P

Nie pasuje, bo to montaż przystosowany to zaczepienia na bocznej szynie jak tu: http://www.taiwangun.com/shop,show,783 Stosuje sie je standardowo w następcach AK jak AK74: http://www.taiwangun.com/shop,show,1408

Dnia 16.03.2009 o 13:39, Adeq napisał:

I czy to da się jakoś zamontować koło spustu czy selektora ognia?

Teoretycznie tak, ale osobiscie jeszcze tego nie montowałem i nie wiem jak to wychodzi w praktyce. Sądzę, że dużego problemu nie powinno być, ale lepiej spytać jeszcze kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczepianie jakichkolwiek szyn montażowych do korpusów z ABS-u odpada. Po pewnym czasie pojawiałyby się pęknięcia na body a co za tym idzie uszkodzenie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie co trzeba kupić na tuning SAW-a ( od P&J) z zamontowaną sp m130??? chodzi mi o tuning wytrzymałościowy gearbox-a bore up i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 20:07, Quinti napisał:

Panowie co trzeba kupić na tuning SAW-a ( od P&J) z zamontowaną sp m130??? chodzi mi o tuning wytrzymałościowy gearbox-a bore up i takie tam...



Taśma teflonowa w mechaniźmie i dużo smaru co strzelank może go podkręcić do 480fps, a koszt akiego przedsięwzięcia to chyba około 2zł co strzelankę.

Można też wymienic łożyska, dyszę, prowadnicę itd. Wyjdzie drożej, a uzyskasz to samo - więcej niż 500 fpsów na tym mechaniźmie raczej proporcjonalnie tanim kosztem nie osiągniesz i nie warto :]

Najlepiej jeszcze do tego dokupić akumulator żelowy 12V.

Edit: Co do AK to nie zauważyłem, ze to nie stal tylko "szit" body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 19:00, GUNNER napisał:

Doczepianie jakichkolwiek szyn montażowych do korpusów z ABS-u odpada. Po pewnym czasie
pojawiałyby się pęknięcia na body a co za tym idzie uszkodzenie broni.

Hmm.. czyli najpierw trzeba by było dokupić metalowe body, i dopiero potem doczepić te cudeńka? :> Chociaż już bym wolał swoją upragnioną G3 kupić xD Właśnie ma ktoś może linka do takiej dobrej "gje trójki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz G3SG1 http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1272 choć weź też pod uwagę, że kiedy kupisz tanie, chińskie G3 dostaniesz je z body z ABS-u a nawet jeżeli chciałbyś zmienić je na metalowe będzie to wydatek około 500 złotych więc wydatek będzie tylko trochę mniejszy od wytrzymałego, markowego i bardziej niezawodnego karabinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować