Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2009 o 14:29, Damianuss1 napisał:

Orientuje się ktoś czy w Polsce jest możliwość kupna repliki "Mosin Nagant"?


Raczej nie, pozostają tylko drogie customy na zamówienie a to wydatek rzędu 2-3 tysięcy złotych, jednak jeżeli masz wystarczająco dużo kasy możesz zawsze sprowadzić to http://www.wwiiguns.com/store/product_details.php?p=350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 14:56, Quinti napisał:

Dzięki za radę smar silikonowy czy zwykły? A taśmą oblepić Tłok i temu podobne rzeczy?


W zależności co chcesz smarować, ale są smary do zębatek i cylindrów, ale i smar silikonowy się nada.

Taśmą można oblepić praktycznie wszystko co jest nie szczelne, ale lepiej nie przesadzać, bo nie postrzelasz długo. Przede wszystkim musi być ciasno i nasmarowane to będzie się ślizgać, a zarazem będzie szczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej zastanawiam się nad tym spustem, i wiecie co ? Mój kumpel też ma G36 i ma ten sam problem tyle, że odchyla on spust w lewo prze strzale tzn, nie ciągnie go prosto do siebie, a po przekątnej w lewo odziwo działa to też u mnie, ale nie jest to nadzwyczaj przyjemne. Jeszcze muszę u jednego kumpla to oblukać ( on też ma G36) żeby się upewnić, a później zacznie się kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:59, nightfaler napisał:

Dalej zastanawiam się nad tym spustem, i wiecie co ? Mój kumpel też ma G36 i ma ten sam
problem tyle, że odchyla on spust w lewo prze strzale tzn, nie ciągnie go prosto do
siebie, a po przekątnej w lewo odziwo działa to też u mnie, ale nie jest to nadzwyczaj
przyjemne. Jeszcze muszę u jednego kumpla to oblukać ( on też ma G36) żeby się upewnić,
a później zacznie się kombinować.

Kumpel ma G36 JG i wszyscy boimy się jego spustu* :D Jest tak lekki że strach stać obok, bo jeszcze wystrzeli sam przy wietrze.

*Doceńcie dwuznaczność wypowiedzi :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:59, M1chał napisał:

> a później zacznie się kombinować.
Kumpel ma G36 JG i wszyscy boimy się jego spustu* :D Jest tak lekki że strach stać obok,
bo jeszcze wystrzeli sam przy wietrze.

*Doceńcie dwuznaczność wypowiedzi :D :D


Czyli nie ma sensu go odsyłać/naprawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2009 o 19:22, nightfaler napisał:

Czyli nie ma sensu go odsyłać/naprawiać ?


Możesz zawsze czymś uszczelnić pewne miejsca by spust nie latał w lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:06, GUNNER napisał:


> Czyli nie ma sensu go odsyłać/naprawiać ?

Możesz zawsze czymś uszczelnić pewne miejsca by spust nie latał w lewo i prawo.


Albo nie dokładnie napisałem, albo niedokładnie przeczytałeś, bo spust na lewo i prawo mi nie goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, tatuśka zamierzam w to wciągnąć,( bo do paintballa to on siły nie miał :P) I będzie trzeba 3 spluwe dokupić teraz se tak myśle, że odsprzedał bym mu te G36 (+ten ferelny spust) a sam kupil coś "oryginalnego"
Mam dwa gun`y w głowie, ale nie wiem co i nich sądzić:
- http://www.taiwangun.com/shop,show,39
- http://www.taiwangun.com/shop,show,1414

Po dłuższym na myśle dorzucił bym jeszcze to :
http://www.taiwangun.com/shop,show,1276

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:42, Rumcajs52 napisał:

Na sieci dobre opinie krążą o tym P90. IMO snajperka odpada.

Btw. odsprzedać tacie? Oo


Znaczy sie wiesz dam mu swoje G36, a on zapłaci za P90, taka swego rodzaju wymiana :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie. Po głebszym namyśle, stwierdziłem że nie będę się pieprzył z tą emką, tylko zainwestuję... w starą cm.028C. I chce ją przerobić na coś w stylu AKM''a (nie kupie nowej repliki, bo raz, że łatwiej będzie mi wyciągnąć kasę na tuning, dwa, że to już by była moja trzecia replika ). I tu pytanie - Widzieliscie gdzies zestaw drewnianej kolby, fronta, itp? i jakie body ma AKM? to od AK74? ( chodzi mi o tego AKMa cymy ). I jeszcze jedno pytanie... jak już będe miał to wszystko, to jak będe miał przełożyć kable do tyłu? np w tym body co teraz mam? ( bo pierw chce kupić kolbę )? z tyłu body żadnej ''dziury nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 21:42, Rumcajs52 napisał:

Na sieci dobre opinie krążą o tym P90. IMO snajperka odpada.



A dlaczego : IMO odpada ? - bardzo dociekliwy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 22:04, Rumcajs52 napisał:

Bo za mniej niż 1000zł nie będzie snajperki która spełniała by swoja rolę.


Toś mi pomógł :P. Już to pare-naście razy słyszałem, ale jakoś nikt dokładniej nie chce tego wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karabin snajperski/wyborowy musi mieć przewagę zasięgu nad zwykłą bronią szturmową, i oczywiście być celny.
A tańsze repliki snajperskie tego po prostu nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc bedę się przymierzał to tej P90, ale teraz nie wiem gdzie ją kupić. Znalazłem w dwóch sklepach :
http://www.taiwangun.com/shop,show,1414
http://gunfire.pl/product-yid-1152192067-Pistolet-maszynowy-P90-TR-GFP90-GFC-GUNS.html

Ta na Gun Fire się lepiej prezentuje, ale może gdzie indziej są jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:25, nightfaler napisał:

Ta na Gun Fire się lepiej prezentuje, ale może gdzie indziej są jeszcze lepsze.


Żadnego nie miałem okazji przetestować, ale nie dość, że GFC wygląda nieco lepiej to mocą przerasta trochę ACM. Osobiście wybrałbym GFC. Chociaż dla mnie i tak ta replika nie sprawdzi się w ASG. Jakoś ciężko mi ja zakwalifikowac do jakiegokolwiek typu miejscówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 21:54, stiffyone napisał:

Chociaż dla mnie i tak ta replika
nie sprawdzi się w ASG. Jakoś ciężko mi ja zakwalifikowac do jakiegokolwiek typu miejscówki.

Czemu nie miałaby się sprawdzić? o0 jest lżejsza od AK i emek, więc łatwiej z nią biegać i celować. "Miejscówka" to rash, i idealna do budynku (chyba że są limity do 300FPS...) poza tym naprawdę BARDZO MAŁO ma P90''ki więc jakiś lans i wybicie się z tłumu jest ;]

Co do linku to wolałbym z taiwanguna wziąć bo jakoś bardziej jestem przekonany do tego sklepu.. zawsze szybka dostawa i jakość towaru bdb.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej się sprawdzi w AS niż ostry odpowiednik. W AS można równie dobrze po lesie latać z Mp5 jak i z M14. Celność będzie większa w M14, ale nie aż tak żeby ktoś z Mp5 nie miał szans. (Przyjmując że mamy podobne parametry; fps, lufy precyzyjne etc.)
P90 o tyle jest świetne, że celowanie można spokojnie wykonywać jedną ręką. Co do samej repliki, wiem tylko tyle, co wspomniał Rumcajs - Na sieci dobre opinie krążą o tym P90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować